למצוא עבודה ראשונה בהייטק-תבונות

תכנות.sh

משתמש פעיל
D I G I T A L
לאחר תקופה של חצי שנה,
של חיפוש עבודה ראשונה בהייטק,
כמה תבונות:
הרבה תפילות , קבלות טובות(אני סגרתי את כל אתרי החדשות במחשב שלי(אתרים שפתוחים בנטפרי)), להתפלל על חבר שגם מחפש עבודה,ועוד דברים טובים.
וכעת לנושא השתדלות:
  1. אם אתם עדין לא התחלתם פרויקט לימודים, אני ממליץ לעשות פרויקט שמדבר לשוק העבודה לדוגמא תוכנה של הנהלת חשבונות, ולא פרויקט מסוג גננות.
  2. תכתבו את הפרויקט כנסיון, כן זה נסיון... אם עשיתם פרויקט של הנהלת חשבונות אז תכתבו שעבדתם במשרד להנהלת חשבונות כמתכנת.
  3. לגבי קורות חיים באנגלית, אם אתם מבקשים ממשהו שיכתוב לכם קורות חיים באנגלית תראו שזה לא יהיה אנגלית שפת אם כי את זה צוות הגיוס בדרך כלל לא יודע לקרוא, אלא רק אנגלית ישראלית, אני שלחתי בעברית.
  4. לשלוח קורות חיים כל הזמן ללא הפסקה.
  5. יצירת פרופיל בליקדין.
  6. ללמוד כל הזמן דברים חדשים לבד ע"י חיפוש אינטרנט.
  7. לא לשלוח קורות חיים למשרות שדורשים ניסיון 3 שנים ומעלה, כי גם אם בטעות יקראו לכם אתם תתכזבו.

<סקריפטית>

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תובנות חשובות ומחכימות!
לגבי קורות חיים באנגלית, אם אתם מבקשים ממשהו שיכתוב לכם קורות חיים באנגלית תראו שזה לא יהיה אנגלית שפת אם כי את זה צוות הגיוס בדרך כלל לא יודע לקרוא, אלא רק אנגלית ישראלית, אני שלחתי בעברית.
מעניין אותי מה מגייסים אומרים על זה (כי אני שמעתי המלצה הפוכה, ממגייסים).

Panda

משתמש מקצוען
תובנות חשובות ומחכימות!

מעניין אותי מה מגייסים אומרים על זה (כי אני שמעתי המלצה הפוכה, ממגייסים).

אני מקבל הרבה קורות חיים כשנפתח אצלנו משרה, ויכול להגיד שcv באנגלית מזיק.
למגייסות שהן הסינון הראשון אין ידע אנגלית ובטח לא טכני ברמה גבוהה. הן דוחות cv כאלה או מעבירות למשרות לא קשורות בחלק מהפעמים.
ולגבי לתת למישהו אחר לכתוב את הcv במקומך זה טעות גדולה. כי בראיון המגייס רואה את רמת האנגלית שלך בכל אופן.

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מקבל הרבה קורות חיים כשנפתח אצלנו משרה, ויכול להגיד שcv באנגלית מזיק.
למגייסות שהן הסינון הראשון אין ידע אנגלית ובטח לא טכני ברמה גבוהה. הן דוחות cv כאלה או מעבירות למשרות לא קשורות בחלק מהפעמים.
ולגבי לתת למישהו אחר לכתוב את הcv במקומך זה טעות גדולה. כי בראיון המגייס רואה את רמת האנגלית שלך בכל אופן.
אני לא יודע איפה אתה עובד, אבל מגייסות בחברות הייטק רגילות מתכתבות באנגלית, מדברות אנגלית, ורוצות לראות cv באנגלית. אם יש חברה שזה לא ככה - כנראה זו חברה /חממה חרדית / חברה שהיא לא הייטק אבל מגייסת מתכנתים (כמו בנקים וחברות ביטוח), או

Panda

משתמש מקצוען
אני לא יודע איפה אתה עובד, אבל מגייסות בחברות הייטק רגילות מתכתבות באנגלית, מדברות אנגלית, ורוצות לראות cv באנגלית. אם יש חברה שזה לא ככה - כנראה זו חברה /חממה חרדית / חברה שהיא לא הייטק אבל מגייסת מתכנתים (כמו בנקים וחברות ביטוח), או

אני עובד בחברת הייטק בינלאומית שהכל מתנהל באנגלית ועדיין המגייסות טועות ובגדול.

(; Cool-It

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אגב, גם חברות הייטק רציניות ביותר, עובדות עם חברות השמה ומקבלות דרכן עובדים.
כך שהגיוני מאוד, שרמת האנגלית של המגייסות, לא מאוד גבוהה....

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אני עובדת בחברת הייטק בינלאומית, שמתנהלת במיילים וכו' באנגלית בלבד,
ובכל זאת קו"ח שלי היו בעברית, ושל עוד חברות רבות שהעברתי קו"ח שלהן (ונקראו לראיונות)

anotherית

משתמש סופר מקצוען
אני עובדת בחברת הייטק בינלאומית, שמתנהלת במיילים וכו' באנגלית בלבד,
ובכל זאת קו"ח שלי היו בעברית, ושל עוד חברות רבות שהעברתי קו"ח שלהן (ונקראו לראיונות)
זה לא אסותר את זה שקורות חיים באנגלית זה יותר מקצועי.
ובכל חברה מקצועית יותר ופחות חרדית, יותר מקובל לשלוח באנגלית.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
זה לא אסותר את זה שקורות חיים באנגלית זה יותר מקצועי.
ובכל חברה מקצועית יותר ופחות חרדית, יותר מקובל לשלוח באנגלית.
לכן כדאי שיהיו קו"ח גם באנגלית וגם בעברית, ולברר ספיציפית בכל מקום מה מקובל יותר לשלוח לשם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה