פלייבק "למען דעת" ישיבה בויס פלייבק-חוות דעת

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
בס"דהכנתי פלייבק לשיר "למען דעת" של ישיבה בויס באורגן korg pa1000
מצורף הפלייבק (עם פס קול של השירה) וגם המקור (הקובץ השמאלי)
אשמח לחוות דעת הערות והארות!
האזנה עריבה :)
נ.ב אני רוצה להוסיף משהו.. בפורים התפללתי שאני יצליח להכין פלייבק לשיר הזה כמו שצריך..וכו' ושאני לא יאמין שיצא ככה ...לא שאני ראוי אבל ידוע שכל הפושט נותנים לו! וזה נאמר גם לגבי תפילה...בס"ד ..ואני ממש לא מעכל שיצא ככה ברוך ה'!

קבצים מצורפים

• 02 L'Maan Das.mp3_vocals pl.mp3
    6 MB · צפיות: 80
  • 02 L'Maan Das.mp3
    5.1 MB · צפיות: 76
נערך לאחרונה ב:

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
וואוו וואו מדהים!! איזה אנרגיות ואיזה גיטרות חשמליות, חזק ביותר! :)
תודה רבה :eek:
אני אוהב מאוד את האנרגיה הזאת בעיבודים של אלי גרסטנר עם המון גיטרות חשמליות פסנתרים וכו'

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מחכה מאוד לתגובה של @שמחת חיים ;)
תפילותיך התקבלו!
אתה הזוי! אין לי מושג מהיכן הים סבלנות והמקצועיות שיש לך
אין מצב להביא תוצאה יותר טובה מזה באורגן!
אליפות !!!
(אהבתי במיוחד את הגיטרות והתופים)

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
תפילותיך התקבלו!
אתה הזוי! אין לי מושג מהיכן הים סבלנות והמקצועיות שיש לך
אין מצב להביא תוצאה יותר טובה מזה באורגן!
אליפות !!!
(אהבתי במיוחד את הגיטרות והתופים)
תודה רבה!
למען האמת זה מה שאני הכי אוהב לעשות...להקליט פלייבקים...באורגן..
זה מספק בהחלט להוציא דברים כאלו מאורגן בלבד...כמובן אני מתכוון בבוא הזמן בעזרת ה' לעבוד עם מחשב תוכנה וכו הגיטרות התופים זה מקצב לא שלי..אבל כן ערכתי ...וכו'..הוספתי כל מיני תיפופים באמצע להתאים למקור וכו'

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה מספק בהחלט להוציא דברים כאלו מאורגן בלבד...כמובן אני מתכוון בבוא הזמן בעזרת ה' לעבוד עם מחשב תוכנה וכו הגיטרות התופים זה מקצב לא שלי..אבל כן ערכתי ...וכו'..הוספתי כל מיני תיפופים באמצע להתאים למקור וכו'
'מספק' זו מילה עדינה למה שאתה עושה... אוקי???!!!

דיברתי בעיקר על סנרים כפולים שכמעט לא נשמעים אבל הם הופכים את כל התופים לתחושת לייב מדהימה!!!
זה לא נשמע מקצב

אני יכול לומר לך מנסיון, שכל השעות שאתה יושב היום על האורגן יעזרו לך מאוד בהמשך
ברגע שתשב על קיובס, ותוכל לעשות כל מה שבא לך בצורה הרבה יותר פשוטה ומהירה
אז הכשרון שלך
יחד עם הסבלנות
והנסיון
ויחד עם השמיעה החדה
והפרפקציוניזם שלך
יחד עם הכלים
והתפילות שלך
- תגיע לתוצאות שלא מהעולם הזה

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אהבתי במיוחד את הגיטרות
חשוב לי לציין משהו..
בדקה 3:55 שומעים קצת גיטרה חשמלית ברקע...זה נשאר מהשיר המקורי כי האתר שמוריד את המנגינה לא מוריד לגמרי ויש כמה זליגות...
ככה זה למעשה נשמע...

קבצים מצורפים

• 02 L'Maan Das pl m nn cut.mp3
    KB 798.1 · צפיות: 22

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
וואו, ברוך שומע תפילה!!!
הייתי בטוח עד עכשיו שאי אפשר לעבוד על מי שטעם יין הונגרי, ומתברר שזה נכון, אבל למעט דרך אחת- להכין יין הונגרי נוסף....
אני פשוט נדהם. ממש כמו הסמיילי הזה בהלם. אחי אתה גדול. ענק. זה לא יאמן. פשוט לא... זו מושלמות... יש לך תכונה חשובה מאוד של סבלנות ופרפקציוניזם ו... וואו!! אני גם אוהב בטירוף את העבודות המופלאות של אלי גרסטנר.

צריך להלשין עליך לאלי, שיחטוף אותך מיד להרכב שלו... (שלח לו את זה ותבקש ממנו שימשיך לתפעל את הישיבה בויס! מאז הלהיט MI X 6 לא שמעו מהם בכלל, וגם זה היה אחרי מנוחה ארוכה...)

אני רוצה להביע את ההתפעלות: אתה ציירת ציור. הרי שומעים שזה לא אמתי, שומעים הבדל באיכות, אבל זה בדיוק מה שכ"כ מדהים. לצלם תמוןנה טובה זו אומנות. אבל להצליח לצייר כמעט בול כמו המציאות זו אומנות אדירה בפני עצמה. ועשית את זה ובענק.

וחשוב ביותר- זכור את כח התפילה. וואו, חיזקתני....

נערך לאחרונה ב:

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הייתי בטוחו עד עכשיו שאי אפשר לעבוד על מי שטעם יין הונגרי, למעט דרך אחת- להכין יין הונגרי נוסף....
אני פשוט נדהם. ממש כמו הסמיילי הזה בהלם. אחי אתה גדול. ענק. זה לא יאמן. פשוט לא... זו מושלמות... יש לך תכונה חשובה מאוד של סבלנות ופרפקציוניזם ו... וואו!! אני גם אוהב בטירוף את העבודות המופלאות של אלי גרסטנר.

צריך להלשין עליך לאלי, שיחטוף אותך מיד להרכב שלו... (שלח לו את זה ותבקש ממנו שימשיך לתפעל את הישיבה בויס! מאז הלהיט )
תודה רבה :eek:
שלחתי את זה ועוד כמה פלייבקים לחברה שעובדים עם אלי ...הם אמרו שהם ישלחו לו אותם...אני מצפה מאוד לתגובה שלו...

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אין לך מושג כמה סבלנות זה דורש...רק על הקטע של הכינורות בדקה 3:32 ישבתי איזה יום וחצי ..וגם עכשיו זה לא מדוייק מאה אחוז כמו התווים במקור אבל זה סבבה.....בהתחלה תיכננתי לעשות פסנתר כמו בגירסת ההופעה....

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה רבה!
למען האמת זה מה שאני הכי אוהב לעשות...להקליט פלייבקים...באורגן..
וואלה, אתה מסוגל כנראה גם לשחזר את נגינת הלויים במקדש..

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
וחשוב ביותר- זכור את כח התפילה. וואו, חיזקתני....
וודאי..אני מתפלל לפני כל פלייבק שיצא כמו שצריך..וסגולה שזה יתקבל להגיד תודה על מה שעשיתי עד עכשיו...
גם אחרי שאני מסיים להכין אני אומר תודה לה' שיצא כל כך יפה וכו' אני בעצמי לא מעכל שיצא ככה....

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
(שלח לו את זה ותבקש ממנו שימשיך לתפעל את הישיבה בויס! מאז הלהיט MI X 6 לא שמעו מהם בכלל, וגם זה היה אחרי מנוחה ארוכה...)
חחח צודק ...
ראיתי ממש עכשיו שאלי גרסטנר פרודקשיין פירסמו באינסטגרם שלהם קטע קטן של שי ברק ( זה שמעבד לאלי גרסטנר את כל המזויקה האלקטרונית..כולל "מי כמוך " האחרון ) שעובד על עיבוד חדש לישיבה בויס!!

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפלייבק עם השירה בגירסת ההופעה... :p

קבצים מצורפים

• 02 L'Maan Das pl m nn x sh live x nn.mp3
    6.1 MB · צפיות: 27

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה