למכירה קורג PA900

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עדיין אקטואלי.
אבא שלי קנה לי אותו חדש ממרום כלי נגינה ממש לפני חנוכה (זה היה האחרון שם לא בכדי אמרו "כל עכבה לטובה" אני מהקיץ רציתי אותו מאוד ואז הוא עלה 7800 אבל בסוף הוצאנו אותו ב6000 כולל נרתיק סטנד כפול פאדל וסטים וגם שתי כבלים של הגברה {פשוט רציתי לשתף:rolleyes:})
רציתי לשאול: מה סיבת המכירה? אם זה בסדר
ואיך ההתרשמות שלכם מהכלי? עד כמה הוא טוב וכו? והאם יש חסרונות (לא טכניים) ואם כן מה?
אשמח לשיתוף :)

תמי היין

משתמש מקצוען
סיבת המכירה היא אחת. שנים (15) הייתי עם ימהה ובאיזה שהוא שלב אמרתי- צריך לגוון. ניסיתי לעבור לקורג, אבל טכנית- לא הסתדרתי עם הכלי בשום צורה.
דווקא ניסיתי מאוד, ישבתי עליו וניסיתי להבין וללמוד אותו, אבל זה פשוט לא תפקד, לא זרם.
אז בסוף התייאשתי, חזרתי לימהה (טיירוס) ועכשיו אני מנסה למכור את הכלי.
מצבו הפיזי מעולה, יש בו גם מקצבים שהכניס לי הניק @דוד מרדכי והוא באמת נשמע טובבב!

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
סיבת המכירה היא אחת. שנים (15) הייתי עם ימהה ובאיזה שהוא שלב אמרתי- צריך לגוון. ניסיתי לעבור לקורג, אבל טכנית- לא הסתדרתי עם הכלי בשום צורה.
דווקא ניסיתי מאוד, ישבתי עליו וניסיתי להבין וללמוד אותו, אבל זה פשוט לא תפקד, לא זרם.
אז בסוף התייאשתי, חזרתי לימהה (טיירוס) ועכשיו אני מנסה למכור את הכלי.
מצבו הפיזי מעולה, יש בו גם מקצבים שהכניס לי הניק @דוד מרדכי והוא באמת נשמע טובבב!
את האמת אני כבר שנים עם קורג עד לא מזמן היה לי את הpa500 המזרחי
ואני יש לי כיוון אולי לקנות גם ימהה כדי לגוון :rolleyes: מה נשמע לך יותר טוב ימהה או קורג ?(ואני יודע שזה נידון גדול כאן אבל אני שואל את דעתך האישית מנסיון)
ועוד משהו שרציתי לשאול האם כשמכניסים קובץ מידי לטיירוס יש אפשרות לראות את הערוצים איזה כלי מנגן בכל ערוץ ולהחליף כלים לפי הצורך?

יוסי אבגדה

משתמש רשום
ועוד משהו שרציתי לשאול האם כשמכניסים קובץ מידי לטיירוס יש אפשרות לראות את הערוצים איזה כלי מנגן בכל ערוץ ולהחליף כלים לפי הצורך?[/QUOTE]

אין אפשרות להכניס קובץ מידי לימהאה ולהפוך אותו למקצב.

יש איזה קומבינה שאפשר דרך קיובס ולשנות סיומת אבל משתנים דברים בדרך, כל הקטע דל מידי בימהאה חלש מאד מאד ביחס לקורג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה