למכירה מסך WACOM 22 HD +תרנגול!

אהרן זאב

משתמש רשום
היי שלום חברים
יש לי מסך WACOM 22HD שקניתי אותו לפני 8 חודשים והוא כמו חדש בלי שום שריטה! וללא שום בעיות +אחריות לעוד 4 חודשים
השתמשתי עם זה אולי שבועיים
והסיבה למכירה: היא בגלל שקניתי אותו שיהיה לי מסך גם למשרד וגם לבית והיום אני עובד רק מהבית. כך שאין מה לעשות סתם עם 2 מסכים

המחיר 7500 ש"ח (אני קניתי אותו ב 11000 ש"ח!
אז זה ממש ממש שווה!

ניתן לפנות אלי בטלפון 052-767-59-72 או במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

ובגלל שאי אפשר להעלות נושא מבלי לצרף ציור....
אז אני מצרף ציור ממש ממש טרי חם מהתנור
ציור שהולך בעז"ה מאוד מפורסם. עבדתי עליו יותר מ40 שעות! אבל אני מרוצה!

אשמח לשמוע את חוות דעתכם

קבצים מצורפים

• + עט.jpg
    + עט.jpg
    KB 396.1 · צפיות: 35
  • 2.jpg
    2.jpg
    KB 363.8 · צפיות: 46
  • 1.jpg
    1.jpg
    KB 498.7 · צפיות: 37
  • 2.jpg
    2.jpg
    KB 353.2 · צפיות: 39
  • 1.jpg
    1.jpg
    KB 501 · צפיות: 49
  • 3.jpg
    3.jpg
    KB 808.7 · צפיות: 35

עניין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כזו רמה של צבעים, במנגה...
מדהים!!

אגב אם תוריד איזה אפס בסוף אני קונה :p

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואאאאוו!!!!!!!!! איזו רמה של ציור!! ממש ראליסטי :eek::):)
בהחלט שווה למי שירכוש אותו...

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
המחיר בהנחה שווה חיפשתי משהו כזה לפני שקניתי...

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אם למישהו זה יעזור...
מוסיפה כמה מילים טובות על המסך הזה.
העבודה אתו נהדרת, נגישה ונותנת תחושה קרובה מאוד למציאות.
הגודל מצוין. לא ה-13 שהוא קצת קטן מדי ולא ה-27 שנאבדים בתוכו.
תצוגת הצבעים גם היא קרובה למציאות. ואותנטית בהרבה ממסכים אחרים.
ובכלל, לעבוד על סינטיק זו ליגה אחרת לגמרי. אין מה להשוות את התוצרים של לוח אינטוס לעומת סינטיק.
החיסרון היחידי לדעתי של המסך הוא שהוא מתחמם אחרי שימוש ממושך (משעתיים והלאה ברציפות) אבל אם עובדים עם מזגן זה בסדר גמור ובחורף זה אפילו יתרון;)

המחיר מציאה, לדעתי. במיוחד שהמסך נראה שמור במיוחד ובמצב מצוין.
וגם- אתם יודעים ממי קונים. לא מאיזה אלמוני מיד 2.

בקיצור, ממליצה בחום! (תרתי משמע...)

ים הצלחות לכולם!

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אהה
והציור מדהיםם!
איזו צביעה! השמיים, השמיים!
נהדר!
השקעה האדירה.
איזו סבלנות צריך כדי להשקיע כל כך הרבה שעות בציור אחד!
מחכים לראות

תמשיכו ליצור ולהצליח!
ים הצלחות

פייזלי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ממליצה מאווד לקנות!
אולי אני הייתי קונה אם לא היה לי כזה בעצמי...

נכתב ע"י עניין;n4896235:
כזו רמה של צבעים, במנגה...
מדהים!!

אגב אם תוריד איזה אפס בסוף אני קונה :p

אני מתפשרת על נקודה באמצע המספר :p

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
המחיר הוגן ביותר, אתם לא באמת מצפים לקבל דבר כזה במחיר רצפה...
ויפית - נפגעתי אישית בשם התוצרים שלי, שסובלים מחוסר (זמני, זמני) בסינתיקיות :)

אורי לוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לא רואה את הציור...
(בכלל יש לי בעיה שאני לא רואה הרבה עבודות שאנשים מעלים)

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י pr;n4898355:
ויפית - נפגעתי אישית בשם התוצרים שלי, שסובלים מחוסר (זמני, זמני) בסינתיקיות :)

ההיפך. ראי זאת כמחמאה אדירה שעל אף האי שימוש בסינטיק- התוצרים שלך מדהימים! תארי לעצמך מה יקרה כשתשדרגי לאחד כזה.... הלסתות של כולנו ישמטו מרוב גבוהות הליגה של יצירותיך!
כלומר,
וחשוב לי להבהיר את זה.
ברצינות.
אפשר להגיע לרמות מקצועית מטורפת עם האינטוס. אין אפס. ציירים בינלואמיים מוציאים ממנו יצירות מופת.
ובאותה מידה אם מישהו ש-איך נגדיר את זה- עמד בתור אחר כשחילקו את כישרון הציור- ישתמש בסינטיק, הכישרון לא יברא פתאום והקישקושים לא יצאו נכונים או מקצועיים יותר.
לא סותר, שהסינטיק מקפיץ בכמה רמות צייר מקצועי. אין אפס.
כאילו, גם עם האופניים אפשר ללהטט. אבל אף אחד לא יתווכח שאופנוע יעיל יותר.
עד כאן חבר המושבעים. סיימתי את דברי.

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קושקושייית קטנהה.. אני נוטה לא להסכים איתך פה..:rolleyes:
האמת היא שאני בחקירות על הנושא והבנתי שיש כאלה שלא צריכים סינטיק בשביל ליצור דברים טובים ואפילו מקל עליהם השימוש ב..האמ...
(איך קוראים למה שהוא לא מוניטור?.:confused:
לוח גרפי? כן כן..תכתבי את זה בביטחון מלאא אני איתך:cool:)
לוח גרפי.:D
למשל עם אינטוס קטן ,יש מי שיותר קל לו לעשות קווים חלקים שם בגלל שבעצם אין הרבה מרחב תנועה , קו קטן יתפרש כגדול יותר וזה מקצר עבודה,
מקל , פחות מעייף ועוד כל מיני סיבות..
אז יש אנשים שזה טוב להם לוח גרפי ויש גם אנשים שהמוח שלהם לא מצליח לעשות את הסינכרון הזה כזה טוב בין היד למסך והקו שלהם יצא מוצלח יותר בסינטיק ויש כאלה שגם סינטיק לא יעזור להם.
ראיתי מלא מאיירים בחול שעובדים עם לוח גרפי מבחירה, לא בגלל המחיר של הסינטיק, פשוט, מב-ח-י-ר-ה.

אני חושבת שהמשל שלך יכול להיות גם על משקל אחר לדוגמא של 2 מכוניות עם אותו מנוע,
אבל מכונית אחד חדשה מבחוץ צבועה יפה עם ווקס והשניה מצו'קמקת.
לשתיהן יש יעד שהן צריכות להגיע אליו ושתיהן יכולות להגיע אליו באותו זמן( כי המנוע אותו מנוע)
השאלה מי יסע בכל מכונית ואם זה שיסע במצ'וקמקת יתמרמר עליה..

אני למשל הייתי אחת שהתלוננה בסתר ליבה(ובגלויייי, כן נו כולם כבר יודעים..:rolleyes:) על המכונית המצ'וקמקמת ההיא :confused:
אבל החלטתי להשקיע והקו שלי השתפר הרבה יותר ממה שהיה בהתחלה. ודווקא העבודה המאומצת שעשיתי באזור ש-לי אישית פחות נוח, השתלמה לי הרבה יותר.
קשה באימונים קל בקרב.:)
(רק שיהיה ברור, אני עדיין חותרת לסינטיקוני. אני מהמוחות שהסינכרון שלהם פחות מוצלח יחסית..:eek:)

אבל שוב..
אני באמת לא חושבת שזה כלל ברזל להגיד לכל אחד
"ואוווו אין על סינטיקקק! סינטיק זה לשוויים! כל מי שאין לו סינטיק לא מוציא מעצמו את ה100 אחוז שלו סינטיק דה באאסט"
וכאלה דברים..
זו רק דעתי כמובן..:D:D:D

אוהבת אותך דארלינג.

ושירי-התוצרים שלך מהממים:),
למה החלטת פתאום לעבור לסינטיק? זכור לי שאת מאלה שנהנים דווקא יותר משימוש בלוח גרפי.

אהרן זאב

משתמש רשום
נכתב ע"י יפית כוכב;n4897965:
אם למישהו זה יעזור...
מוסיפה כמה מילים טובות על המסך הזה.
העבודה אתו נהדרת, נגישה ונותנת תחושה קרובה מאוד למציאות.
הגודל מצוין. לא ה-13 שהוא קצת קטן מדי ולא ה-27 שנאבדים בתוכו.
תצוגת הצבעים גם היא קרובה למציאות. ואותנטית בהרבה ממסכים אחרים.
ובכלל, לעבוד על סינטיק זו ליגה אחרת לגמרי. אין מה להשוות את התוצרים של לוח אינטוס לעומת סינטיק.
החיסרון היחידי לדעתי של המסך הוא שהוא מתחמם אחרי שימוש ממושך (משעתיים והלאה ברציפות) אבל אם עובדים עם מזגן זה בסדר גמור ובחורף זה אפילו יתרון;)

המחיר מציאה, לדעתי. במיוחד שהמסך נראה שמור במיוחד ובמצב מצוין.
וגם- אתם יודעים ממי קונים. לא מאיזה אלמוני מיד 2.

בקיצור, ממליצה בחום! (תרתי משמע...)

ים הצלחות לכולם!

כל מילה נכונה.
ותודה רבה !
ולגבי החימום לא זכור לי שמתחמם .
בכל אופן אני קבוע עם טישו צמוד ליד כדי שהיד תחליק יותר טוב על המסך.

אהרן זאב

משתמש רשום
נכתב ע"י יפית כוכב;n4898990:
ההיפך. ראי זאת כמחמאה אדירה שעל אף האי שימוש בסינטיק- התוצרים שלך מדהימים! תארי לעצמך מה יקרה כשתשדרגי לאחד כזה.... הלסתות של כולנו ישמטו מרוב גבוהות הליגה של יצירותיך!
כלומר,
וחשוב לי להבהיר את זה.
ברצינות.
אפשר להגיע לרמות מקצועית מטורפת עם האינטוס. אין אפס. ציירים בינלואמיים מוציאים ממנו יצירות מופת.
ובאותה מידה אם מישהו ש-איך נגדיר את זה- עמד בתור אחר כשחילקו את כישרון הציור- ישתמש בסינטיק, הכישרון לא יברא פתאום והקישקושים לא יצאו נכונים או מקצועיים יותר.
לא סותר, שהסינטיק מקפיץ בכמה רמות צייר מקצועי. אין אפס.
כאילו, גם עם האופניים אפשר ללהטט. אבל אף אחד לא יתווכח שאופנוע יעיל יותר.
עד כאן חבר המושבעים. סיימתי את דברי.

אני מכיר אישית כמה ציירים גדולים שעובדים על לוח..אבל הסינטיק זה פשוט איכות חיים! פינוק וכיף. ולא מרגיש מנותק מהציור.

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י אהרן זאב;n4899314:
אני מכיר אישית כמה ציירים גדולים שעובדים על לוח..אבל הסינטיק זה פשוט איכות חיים! פינוק וכיף. ולא מרגיש מנותק מהציור.

נראה לי שהייתם צריכים לכתוב "אבל סינטיק בשבילי למשל זה פשוט איכות חיים!...."וכו'
:rolleyes:

אהרן זאב

משתמש רשום
נכתב ע"י ליבליב;n4899330:
נראה לי שהייתם צריכים לכתוב "אבל סינטיק בשבילי למשל זה פשוט איכות חיים!...."וכו'
:rolleyes:

נכון מאוד
אמר זקן סיני (כך סבתא שלי אמרה לי .;):cool:)
כלל לחיים: בכלי עבודה לא חוסכים!

פייזלי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י ליבליב;n4899306:
ראיתי מלא מאיירים בחול שעובדים עם לוח גרפי מבחירה, לא בגלל המחיר של הסינטיק, פשוט, מב-ח-י-ר-ה.

.

כשאני קניתי את הסינטיק שאלתי את המוכר למה באמת יש אנשים שמעדיפים את הלוחות הגרפיים והוא ענה לי שזה בעיקר צלמים ועורכי תמונות, פחות מאיירים.
ועכשיו אחרי שיש לי ואני מעבדת תמונות בנוסף לאיור אני רואה שהוא צדק. יש פעמים בסינטיק שהיד פשוט מסתירה תוך כדי עבודה וזה מרגיז!
אבל באיור "בשבילי למשל" אני מרגישה הבדל רציני והביצועים שלי השתפרו הרבה יותר....

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י פייזלי;n4899949:
כשאני קניתי את הסינטיק שאלתי את המוכר למה באמת יש אנשים שמעדיפים את הלוחות הגרפיים והוא ענה לי שזה בעיקר צלמים ועורכי תמונות, פחות מאיירים.
ועכשיו אחרי שיש לי ואני מעבדת תמונות בנוסף לאיור אני רואה שהוא צדק. יש פעמים בסינטיק שהיד פשוט מסתירה תוך כדי עבודה וזה מרגיז!
אבל באיור "בשבילי למשל" אני מרגישה הבדל רציני והביצועים שלי השתפרו הרבה יותר....

תרומתי הצנועה לדיון, כמה דברים:
א. יש לי סינטיק גדול, ואני מאוד נהנה ממנו, א-ב-ל : באמת שלא נראה לי שזה נותן יתרון משמעותי, חוץ מההנאה וההתפנקות, גם אם היא מרובה. אפשר לצייר בדיוק באותה רמה גם באינטואוס.
ב. שמעתי שהדגם של הסינטיק 22 היה דגם מוצלח מאוד בלי דפקטים, יתכן שכדאי לקפוץ על המציאה.
ג. מי שיש לו יותר כסף ומחפש לקנות סינטיק חדש, הייתי ממליץ אולי לחכות עוד קצת , עד שהם יוציאו דגם משופר של ה-סינטיק פרו החדש. יש לו כרגע איזה דפקט שהקווים לא יוצאים ישרים, אבל חוץ מזה, הוא נראה לי שווה ביותר, רזולוציה גבוהה מאוד, נדמה לי 4K , וזה דבר משמעותי, וגם הם החליפו את הזכוכית לזכוכית קצת מחוספסת, לתת מגע של נייר במקום הזכוכית החלקה שהיו עושים עד עכשיו, וגם זה נשמע לי משמעותי, וגם , הם שפרו משמעותית, כך אני שומע- את העובי של הזכוכית, כך שעכשיו הרווח בין הקצה של העט לקו המצטייר הרבה יותר קטן ונותן הרגשה יותר טבעית כמו כשמניחים עט על נייר. החסרון- שכרגע יש רק 16" שזה טיפה קטן, אבל אם יש לכם בנוסף גם מסך גדול זה לא חסרון בכלל, וגם החסרון הנ"ל- הבעיה בדגם הנוכחי של הקווים העקומים.
קישורים:
הסינטיק פרו-
http://wacom.com/en-us/products/pen-displays/wacom-cintiq-pro-16
ולמי שיש יותר כסף ומחפש לקנות סינטיק שהוא גם מחשב, יש להם גרסא חדשה מקבילה לסינטיק פרו, בלי הבעיה של הקווים העקומים, ונראה שגם אין לו שום דפקט אחר, והוא מוצר נפלא-
http://wacom.com/en-us/products/pen-computers/wacom-mobilestudio-pro-16

פייזלי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
למה הפסיקו לייצר את הסינטיק קומפניון? במה יותר טוב המובייל סטודיו?

מיכל.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
שאלה למנוסים:
כמה באחוזים יש יותר סיכון לתקלות והעזרות באחריות בסינטיק לעומת לוח פשוט?

יש לי לוח גרפי של ווקאם כבר כמעט חמש שנים ו(טפו טפו...:)) לא הייתי צריכה שום תיקון. עכשיו אני חולמת להשתדרג לסינטיק והמליצו על קניה בחו"ל למי שיש אפשרות להעזר באחריות שם. השאלה היא עד כמה הוא מועד לפורענות ועד כמה זה שווה את ההפרש.

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י פייזלי;n4904725:
למה הפסיקו לייצר את הסינטיק קומפניון? במה יותר טוב המובייל סטודיו?

תכל'ס, נראה לי שזה בעצם הסינטיק קומפניון 2 , רק משופר. במה הוא משופר? בכל הדברים שכתבתי לעיל בהודעה הקודמת שלי. זכוכית מחוספסת. יותר דקה. רזולוציה יותר גבוהה. יש לו גם רגישות ללחץ יותר גבוהה, יותר דרגות לחץ. ומן הסתם עוד כמה שיפורים, תכנס לאתר שלהם ותקרא ותשווה.

נכתב ע"י micn;n4904764:
שאלה למנוסים:
כמה באחוזים יש יותר סיכון לתקלות והעזרות באחריות בסינטיק לעומת לוח פשוט?
יש לי לוח גרפי של ווקאם כבר כמעט חמש שנים ו(טפו טפו...:)) לא הייתי צריכה שום תיקון. עכשיו אני חולמת להשתדרג לסינטיק והמליצו על קניה בחו"ל למי שיש אפשרות להעזר באחריות שם. השאלה היא עד כמה הוא מועד לפורענות ועד כמה זה שווה את ההפרש.

יכול לספר רק מה שאני יודע, סינטיק פרו כתבתי למעלה על הדפקט שלו, הבנתי שיתכן שהם פשוט יוציאו דרייבר שמתקן את זה, כדאי להיות מעודכן איתם.
מה עוד,
בקומפניון הראשון לדוגמא , היה דפקט מזעזע (בכל הפס יצור של הגרסא הראשונה) שהיה כל פעם מתקלקל הטעינה של החשמל.
כיום יש לי סינטיק 27 אינטץ' , והכל עובד חלק טפו טפו , כבר שנתיים. מוצר ממש מעולה.
נ.ב-
אגב, אם תיקני מוואקום גרמניה את תוכלי עדיין לשלוח להם את הסינטיק לתיקון מישראל לגרמניה, על חשבונם. אני אומר את זה מנסיון, בהתחלה קניתי קומפניון, שהתקלקל בטעינה כננזכר לעיל איזה 4 פעמים, וכל פעם שלחתי לגרמניה על חשבונם והם תיקנו והחזירו , והכל תוך שבוע וחצי.
(פעם אחת אפילו נמאס להם לתקן והחליפו לי לחדש. כמובן שזה לא עזר וגם הוא התקלקל בטעינה אחרי שנה, וכך כל פעם אני שולח והם מתקנים. מקווה שהפעם האחרונה היתה אכן האחרונה)
:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה