למסירה למכירה- ארון לעמדת מחשב נסגר עם מנעול

mina928

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
ארון מחשב במצב חדש הוזמן מנגר פרטי עם מדף נשלף למקלדת ודלתות עם מנעול, דלת ימין נפתחת ל180 מעלות.
נמכר בצער רב עקב שינוי בחדר העבודה וחסימת חלון.
נקנה ב2500 ש"ח נמכר ב 1000 ש"ח
רוחב הארון: מטר
גובה : 2 מטר
עומק: 44 ס"מ

במודיעין עילית.
052-7683963
ארון פתוח.jpg
ארון סגור.jpg

אמיליה

משתמש מקצוען
כמה זמן היה בשימוש?
איזה סוג עץ?
יש אפשרות להעביר לירושלים?

mina928

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
כמה זמן היה בשימוש?
איזה סוג עץ?
יש אפשרות להעביר לירושלים?
הכל מסנדוויץ' איכותי
היה בשימוש 3 שנים
אני אברר אם יש אפשרות להעביר לירושלים.

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
יש לי גם ארון מדהים שהזמנתי במיוחד, החלק התחתון הוא מעין מכתביה מתוכננת לפינת המחשב עם דלתות סגורות,
ורציתי לשאול אותך, מינה (סליחה שאני סוטה מהנושא של האשכול אבל אולי תוכלי לעזור לי) - המגירה הנשלפת שעליה מונחים המקלדת והלוח, האם זה מספיק יציב בשביל לעבוד על זה? הרי נשענים על זה עם שתי ידיים בשביל לצייר, האם את ממליצה לי גם לעשות כך?
כרגע הלוח והמקלדת נמצאים על אותו מדף של המחשב (עומק 55), ודי צפוף לי מבחינת שטח פעולה לידיים... חשבתי אולי להזמין אצל נגר תוספת מתקפלת מתחת לשולחן שאפתח אותה כל פעם כשאני מציירת, ועכשיו כשאני רואה אצלך את המגירה, מעניין אותי לשמוע איך זה, האם זה יציב מספיק והאם את ממליצה לי?

mina928

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יש לי גם ארון מדהים שהזמנתי במיוחד, החלק התחתון הוא מעין מכתביה מתוכננת לפינת המחשב עם דלתות סגורות,
ורציתי לשאול אותך, מינה (סליחה שאני סוטה מהנושא של האשכול אבל אולי תוכלי לעזור לי) - המגירה הנשלפת שעליה מונחים המקלדת והלוח, האם זה מספיק יציב בשביל לעבוד על זה? הרי נשענים על זה עם שתי ידיים בשביל לצייר, האם את ממליצה לי גם לעשות כך?
כרגע הלוח והמקלדת נמצאים על אותו מדף של המחשב (עומק 55), ודי צפוף לי מבחינת שטח פעולה לידיים... חשבתי אולי להזמין אצל נגר תוספת מתקפלת מתחת לשולחן שאפתח אותה כל פעם כשאני מציירת, ועכשיו כשאני רואה אצלך את המגירה, מעניין אותי לשמוע איך זה, האם זה יציב מספיק והאם את ממליצה לי?
אצלי זה חזק מאוד ונח לעבוד עם זה. מאוד חשוב שהמסילות תהיינה חזקות וסוג מסילה שנתפסת בסוף כדי שהשולחן יהיה יציב ולא יתחיל לנסוע באמצע.

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למה זה במדור למסירה
המחיר מחיר נורמלי למוצר יד שניה שהיה בשימוש כמה שנים

mina928

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
המערכת מחייבת לבחור מקדם להודעה ואין שם "למכירה" לכן הכנסתי תחת הנושא "למסירה"

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רלוונטי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה