למי יש רעיון למשלוח מנות קשור לשמיטה

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
דברים תוצרת אדמה כגון: ציפס, תות בננה, פופקורן וכו' ולכתוב משהו כמו " שבת שלום לך אדמה"

pnina887

משתמש מקצוען
ישנה אפשרות לעשות "ערוגות" אסטטיות מקופסאות קרטון קטנות מאורכות יש בחנויות חחד פעמי וכדו' המון דוגמאות (יש נראה לי בשקל של תכשיטים ואז אפשר להשתמש בלי המכסה- כמובן לדברים יבשים כדאי להניח בתוך אריזת צלופן)
ולמלא אותן לפי הטעם: פיצוחים שונים, סלטים לשבת, פירות חתוכים לקינוח ועוד...
בצד ניתן לדפיס איור של טרקטור ולנעוץ, שלט הפקר, להניח הכל על קלקר עם דשא סינטטי
לכתוב "ישמחו במלכותך שומרי שביעי"

קפה קפה

משתמש מקצוען
בשמיטה הקודמת מישהו שלח לנו עוגת שמיטה:
עוגה כושית דקה מכוסה דשא ירוק (קוקוס צבוע ירוק) עליו כלי עבודה קשורים בצד עם מנעול. טרקטור קטן (מהכל ב1 שח) ואפשר לשים שלט גדול של "גיבורי כח" או משהו בסגנון. וכמובן אפשר להוסיף אוכל ותוצרת הארץ כיד הדמיון הטובה עליכם.

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
תודה לכולם
בנתיים הזמנתי בשיין כפיות קטנות בצורת את חפירה. חשבתי על פס עוגה שיראה כמו שדה עם הכפות תקועות בפנים.

שייק תות
שוקו בננה
קופסאת פלסטיק מחולקת ובפנים עוד ממצורי 'אדמה' סוכריות תות, גלי בצורות של פרות ועוד. אולי גם פיצוחים.

הזמנתי גם מדבקות של תוויות, על כל דבר אכתוב נגיד, תותים יבול שישית, בננות קדושת שביעית וכו'.

למטפלות, כנראה אשלב בין השמיטה לבין הברכה של תודה על הטיפוח ואז מוצרים ירוקים בטעם/ריח תפוח. ואכתוב גם על זה בברכה תפוחים מהשדה של..(הבן שלי שמתחפש לחקלאי בשמיטה)

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
חח אין לי מושג אני לא משתמשת בכלל בתותים... סתם המצאתי כי אני הולכת לכתוב את זה בצחוק על סוכריות תות ושייק ורוד בלי תותים (ג'לי תות)
אני גם מחפשת לתות
השאלה אם אפשר לקשר את זה לאוצר בית דין, כמו בננות או שזה לא מתאים

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
לפי מה שבדקתי עכשיו,נראה שיש כזה דבר תותים אוצר בית דין, רק ממש לא בטוחה...
אבל לצורך המשלוח אולי זה לא משנה כ''כ... את מחפשת לתות שהוא כאילו קדושת שביעית? את יכולה לכתוב פשוט תותים- קדושת שביעית... או שאת הולכת במשלוח על הקטע של אוצר ואז דווקא אוצר בית דין?

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
לפי מה שבדקתי עכשיו,נראה שיש כזה דבר תותים אוצר בית דין, רק ממש לא בטוחה...
אבל לצורך המשלוח אולי זה לא משנה כ''כ... את מחפשת לתות שהוא כאילו קדושת שביעית? את יכולה לכתוב פשוט תותים- קדושת שביעית... או שאת הולכת במשלוח על הקטע של אוצר ואז דווקא אוצר בית דין?
אוצרות דווקא :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה