מידע שימושי למי יש נסיון עם הפלאפון ממשנת יוסף?

בית חדיש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
פלאפון כשר מאושר - TITANIUM
דור 3.5 מתאים לכל הרשתות, קישוריות לבלוטוס, הקלטת שיחות, פנס, מגן אחורי, שנה אחריות בנקודות השירות.

מרוצים? שווה לקנות?

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
משתמשים וזה בסדר גמור. לא נצפו בעיות עד כה....

משפחת X

משתמש צעיר
השימוש הרגיל בסדר גמור אבל היתה לי איתו בעיה שעד עכשיו לא ברור לי אם באשמתי.
האור לא כבה במכשיר ולא עזרו כל שינויי ההגדרות עד שניסיתי שחזור הגדרות יצרן ואז...... נמחקו לי כל אנשי הקשר (יותר מאלף)
בכל המכשירים שהיו לי השחזור מחק לכל היותר את השעות של השעון מעורר אז לתשומת לבכם....

בית חדיש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הכי חשוב לי שישמעו טוב 2 הצדדים....
מהבחינה הזאת- עונה על הדרישות?

יבר

משתמש מקצוען
השימוש הרגיל בסדר גמור אבל היתה לי איתו בעיה שעד עכשיו לא ברור לי אם באשמתי.
האור לא כבה במכשיר ולא עזרו כל שינויי ההגדרות עד שניסיתי שחזור הגדרות יצרן ואז...... נמחקו לי כל אנשי הקשר (יותר מאלף)
בכל המכשירים שהיו לי השחזור מחק לכל היותר את השעות של השעון מעורר אז לתשומת לבכם....
בד"כ במצבים כאלו הפתרון הוא להוציא את הבטריה.
שחזור הגדרות הרבה פעמים עושה בלגן.

לגבי המכשיר של משנת יוסף :
שימוש של 3 שבועות וב"ה מרוצה מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה