דרוש מידע למי יש המלצה על מברגת אימפקט טובה במחיר שפוי?

אני וביתי

משתמש מקצוען
גם אם המברגה עובדת טוב בהתחלה צריך לראות כמה זמן הבטריות שורדות.
אני קניתי לפני כמה שנים מברגה עבדה מעולה וחזק אבל כיום הבטריות גמורות והיא עובדת רק כמה דקות לכן המלצות זה רק מי שיש לו מברגה כמה שנים וראה שהבטריה עדיין טובה. אני גם בחיפושים ואשמח להמלצות .

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
גם אם המברגה עובדת טוב בהתחלה צריך לראות כמה זמן הבטריות שורדות.
אני קניתי לפני כמה שנים מברגה עבדה מעולה וחזק אבל כיום הבטריות גמורות והיא עובדת רק כמה דקות לכן המלצות זה רק מי שיש לו מברגה כמה שנים וראה שהבטריה עדיין טובה. אני גם בחיפושים ואשמח להמלצות .
משתמש (די כבד..) במקיטה כבר כ8 שנים(!!) והבטריות כמעט ללא שינוי.

לגבי האימפקט ש @טכנאי מכשירי חשמל דחף/המליץ במקום מברגה 'רגילה':
אמנם אימפקט יותר 'חזקה' או מאסיבית, אבל קחו בחשבון שאם תרצה הברגות קלות יותר,
כמו למשל מדף סיבית - זה עלול לאכול את המדף ולפעמים גם להרוס את הראש של הבורג,
ובנוסף באימפקט אין את ה"קלא'צ" (הגלגל הזה עם המספרים שבראש המברגה, שממתן את הכח של ההברגה בהברגות עדינות יותר)

בהצלחה!

אני וביתי

משתמש מקצוען
משתמש (די כבד..) במקיטה כבר כ8 שנים(!!) והבטריות כמעט ללא שינוי.
טוב לא דיברתי על מקיטה ובוש הכחול וכדו דיברתי על הפשוטים יותר, וזה אני שואל אם קיים משהו לא מהכלים המקצועיים שגם יחזיק הרבה שנים או אין דבר כזה?

אבגד1234

משתמש פעיל
למי שכן הולך על בוש או מקיטה יש חנות בשם אטלסוביץ נראה לי ברמת גן אבל עם משלוחים לכל הארץ.
המחירים בדר"כ הרבה יותר זולים משמעותית ממקומות אחרים והשרות מדהים.

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
נשמח מאוד לדעת איזה חברה הלכו הבטריות מהר

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
לגבי האימפקט ש @טכנאי מכשירי חשמל דחף/המליץ במקום מברגה 'רגילה':
אמנם אימפקט יותר 'חזקה' או מאסיבית, אבל קחו בחשבון שאם תרצה הברגות קלות יותר,
כמו למשל מדף סיבית - זה עלול לאכול את המדף ולפעמים גם להרוס את הראש של הבורג,
ובנוסף באימפקט אין את ה"קלא'צ"
מה שאתה מדבר נכון יותר באימפקט של 18 וולט ומעלה אבל בשל 12 וולט מי שמשתמש עם רגש יצליח להבריג מצוין בכל חומר שהוא (כולל פלסטיק) מבלי לאכול את החומר, אני משתמש רק באימפקט 12 וולט בשימוש מסיבי לכל סוגי החומרים ונהנה עד הגג
ולגבי אכילת ראשי הברגים, מברגה רגילה מועדת לאין ערוך יותר לדבר המעצבן הזה בגלל שהיא מצריכה הרבה יותר הפעלת כח מהמבריג

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני משתמש רק באימפקט 12 וולט בשימוש מסיבי לכל סוגי החומרים ונהנה עד הגג
האמנם? לכל סוגי החומרים? כולל ברגי פח ואיסכורית? כולל ג'מבו-אים?
ואם כן, אז למה נוצרו המברגות החזקות יותר? 16V ומעלה?

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
האמנם? לכל סוגי החומרים? כולל ברגי פח ואיסכורית? כולל ג'מבו-אים?
ואם כן, אז למה נוצרו המברגות החזקות יותר? 16V ומעלה?
התכוונתי לחומרים שטכנאי מתעסק אתם פלסטיק ,מתכת לסוגייה ,וגם עץ פה ושם
לגבי ברגים לפח וכן ג'מבואים בגודל קטן ובינוני עושה בלי שום בעיה
מברגות חזקות יותר נצרכות להברגת ברגי עץ גדולים וארוכים כמו בפרגולות למשל
או לג'מבואים גדולים או למי שעובד באופן קבוע עם פח ואלומיניום (שצריך לחורר כמו בגבס למשל) יכול להקל לו מברגה חזקה אבל לשימוש ביתי אפילו אינטנסיבי אין שום צורך ביותר מ 12 וולט ולסבר את האוזן הספר שקורה לי לפעמים שאני מנסה להוציא איזה בורג חלוד או מותך שתקוע חזק מדי והמברגה פשוט עורפת לו את הראש 'רק' עם 12 וולט

נערך לאחרונה ב:

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
די והותר לטעמי, רק לא הצלחתי להבין האם יש לה מצב של אימפקט
זה נראה שילוב של פוטר ואימפקט, פעם ראשונה שאני רואה את זה.
כלומר, מצד התפיסה של הביט זה אימפקט, אבל יש לה קלאצ'.
זה נראה יותר שאין לה הלימה (אימפקט), גם בפרטים הטכניים זה לא מוזכר.

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
זה נראה שילוב של פוטר ואימפקט, פעם ראשונה שאני רואה את זה.
כלומר, מצד התפיסה של הביט זה אימפקט, אבל יש לה קלאצ'.
זה נראה יותר שאין לה הלימה (אימפקט), גם בפרטים הטכניים זה לא מוזכר.
זה באמת נראה יצור כלאים כזה לא ברור
אבל אם זה באמת משולב המחיר נראה לי נמוך מאוד

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
יש לזה רק את היתרון של התפיסה של האימפקט, אבל אין הלימה.
נראה לי שהתפיסה של האימפקט זה רק חיסרון כי זה מצריך קודחים מיוחדים וזה לא חוסך זמן בהחלפת ביטים או משהו כזה אז מה היתרון ?

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נראה לי שהתפיסה של האימפקט זה רק חיסרון כי זה מצריך קודחים מיוחדים וזה לא חוסך זמן בהחלפת ביטים או משהו כזה אז מה היתרון ?
גם אני חשבתי כך עד לא מזמן, אבל אז מוכר אחד היסב את תשומת ליבי, שרק השיטה של האימפקט מסוגלת לתפוס את הביט בעומס רב, לעומת השיטה הישנה שכמה שתסגור ביד חזק, זה עדיין פחות חזק מעומס הסיבוב, ויכול להיות לא אפקטיבי. ודו"ק. ופשוט.

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
גם אני חשבתי כך עד לא מזמן, אבל אז מוכר אחד היסב את תשומת ליבי, שרק השיטה של האימפקט מסוגלת לתפוס את הביט בעומס רב, לעומת השיטה הישנה שכמה שתסגור ביד חזק, זה עדיין פחות חזק מעומס הסיבוב, ויכול להיות לא אפקטיבי. ודו"ק. ופשוט.
לכאו' יש להקשות מהאי דקא חזינן מברגות פוטר של 20 וולט ולפי תירוצכם היה צריך להיות להם ראש של אימפקט

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
יש דגם כן מומלץ של מקיטה?
למה חשוב האימפקט? מה מטרתו?
האימפקט מיקל על העבודה משמעותית ושומר על ראשי הברגים והביטים מפני גז בניוטרל ועיין לעיל באשכול שכבר נשתברו קולמוסים רבים ונשפכו נהרות של דיו בענין זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה