דרוש מידע למי יש המלצה על מברגת אימפקט טובה במחיר שפוי?

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
סתם שאלה מעניין לעניין באותו עניין עקב האשכולות הרבים העוסקים בהמלצות על מוצרי חשמל שהתמונה בהם מאוד חלקית ומצומצמת
האם יהיה תועלת בפתיחת אשכול גג שבו אנשים יביעו את חוות דעתם על מוצרי החשמל שיש להם בבית בתמציתיות ואם פירוט קצר לדוגמה :
'יש לי מקרר סמסונג הפוך, 10 שנים, היתה פעם אחת סתימת קרח, חוץ מזה הכל טוב
תנור סאוטר דו תאי בילד אין, 7 שנים, אופה אחיד וזריז
מכונת כביסה של בוש, 8 שנים, 7 קילו, היתה תקלה אחת קטנה, מכבסת סביר'
האם יש סיכוי שהתנהל כזה אשכול בצורה מסודרת והאם הוא יביא תועלת ?

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מבין שאתה זה שמתעתד לעזור באשכול זה... יישר כח על היוזמה.
דעתי שייתכן מאוד שיביא תועלת.
השאלה איפה לפתוח אותו, כאן באא"ר, או בפורום בניה, והשאלה אם המנהלים יואילו בטובם לנעוץ אותו.

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
אני מבין שאתה זה שמתעתד לעזור באשכול זה... יישר כח על היוזמה.
דעתי שייתכן מאוד שיביא תועלת.
השאלה איפה לפתוח אותו, כאן באא"ר, או בפורום בניה, והשאלה אם המנהלים יואילו בטובם לנעוץ אותו.
דווקא לטכנאים יש בעיה שהם יכולים לראות שתנור של חברה מסוימת למשל יש בו הרבה תקלות (כלומר קריאות) אבל אין להם את האינפורמציה על התפוצה של התנור בציבור ועל האחוזים המלאים של התקלות ולכן בהרבה מקרים התמונה של הטכנאים היא גם חלקית

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
סתם שאלה, כל ההברגות, או לפחות רוב ההברגות שאתה מבריג במסגרת עבודתך כטכנאי, הם הברגות על חורים קיימים, הלא כן? להברגות כאלה לא דרושה מברגה חזקה, הלא כן? כלומר, אין לדמות אותם לשום הברגה בחומר דחוס, הלא כן?

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
סתם שאלה, כל ההברגות, או לפחות רוב ההברגות שאתה מבריג במסגרת עבודתך כטכנאי, הם הברגות על חורים קיימים, הלא כן? להברגות כאלה לא דרושה מברגה חזקה, הלא כן? כלומר, אין לדמות אותם לשום הברגה בחומר דחוס, הלא כן?
בגדול אתה צודק אבל קורה לעיתים תדירות שצריך חור חדש בפח או להרחיב חור קיים בדופן ברזל או להוציא בורג חלוד או מותך וגם יוצא לי לעבוד עם עץ לעיתים לא רחוקות

שלום רבב

משתמש פעיל
גם אם המברגה עובדת טוב בהתחלה צריך לראות כמה זמן הבטריות שורדות.
אני קניתי לפני כמה שנים מברגה עבדה מעולה וחזק אבל כיום הבטריות גמורות והיא עובדת רק כמה דקות לכן המלצות זה רק מי שיש לו מברגה כמה שנים וראה שהבטריה עדיין טובה. אני גם בחיפושים ואשמח להמלצות .
לכן שואל את בעלי הנסיון
WORX כתום כגון זה
הבטריות מחזיקות מעמד?

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
האם אפשר להזמין מברגה מקיטה באליאקספרס או באיבי או שיש סיכון שזה חיקוי ולא המקורי?

האם זה יותר זול?

@תילתן יש לך מידע?

נערך לאחרונה ב:

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
האם אפשר להזמין מברגה מקיטה באליאקספרס או באיבי או שיש סיכון שזה חיקוי ולא המקורי?

האם זה יותר זול?

@תילתן יש לך מידע?
אליאקספרס - לא הייתי סומך שזה מקורי. ממש לא.
איביי ואמזון - מחיפוש קצר זה לא יוצא יותר זול מהארץ. לכאורה.

• תודה
Reactions: szn

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה