דרוש מידע למישהו יש מידע לגבי הארוע של עולים לירושלים השנה? יש/אין?

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
כפי הידוע לי, השנה לא יתקיים המופע.

sigi

משתמש פעיל
יש רק סבב אחד לחרדים.. גברים/נשים..
אני מדמיינת את הפיצוץץץץץ שיהיה שם...:cool:

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
לפי מה שחיפשתי , בכל המקומות שיכול להיות פרסום לזה(אולי מחר בעיתוני סופ"ש יהיה מידע שונה)
כנראה כמו שכתבו קודם , כדי שיהיה הגון לעשות פעילויות לכל תושבי הארץ ולא רק לתושבי י-ם שמשלמים את הארנונה הכי גבוה בארץ , חייב להיות מימון מגופים נוספים והשנה בגלל הבחירות אין.
ולתושבי י-ם יש במינהל הקהילתי שלהם
אשמח שאתבדה.

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תגידו רק אני לא מבינה איך אפשר לעשות דבר כזה נייד? כוונתי לא משהו קבוע . כותבים שזה פארק המים הגדול במזרח התיכון...
ממש מוזר שיום אחד לחרדים הלא אנחנו כ40% מכלל התושבים(בירושלים),לא??
אבל צריכים לקנות כרטיסים מראש. מאמינה שזה מוגבל. בינתיים עוד יש מקום (בדקתי לנשים עולה 60 שח ,תושבות י-ם 55)

האלמוני

משתמש מקצוען
תגידו רק אני לא מבינה איך אפשר לעשות דבר כזה נייד? כוונתי לא משהו קבוע . כותבים שזה פארק המים הגדול במזרח התיכון...
אבל צריכים לקנות כרטיסים מראש. מאמינה שזה מוגבל. בינתיים עוד יש מקום (בדקתי לנשים עולה 60 שח ,תושבות י-ם 55)

הכל עשוי ממתנפחים

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
מה לשאול אותו?.
האמת, שעד היום לא דרכתי בארוע הזה, ואין לי מושג מה היה בשנים קודמות.
השנה אולי אלך עם האחיינים והאח, הוא רוצה להביא לי כרטיסים.
תאריכים מדויקים
האם יהיה כמו בשנים קודמות בדיוק?
ואיפה ומתי אפשר לקנות כרטיסים
תודה!!

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
כנראה הכוונה לפראק נייד .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  33  פעמים

לוח מודעות

למעלה