דרוש מידע למישהו יש מידע לגבי הארוע של עולים לירושלים השנה? יש/אין?

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
חבל, זה היה אירוע ממש מוצלח!
מקום ממוזג, נשים, גברים, ילדים כל הגילאים, מגוון מאד והופעות מטריפות.

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
"איך יכול להשתנות ברגע האחרון, זה ארוע בסדר גודל שמתכננים חצי שנה קודם"
דווקא לא

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ולא נראה לי שראש העיר יאכזב...
אני לא בטוח בכלל שמה שהיה בזמן ניר ברקת ימשיך משתי סיבות.
גם כי הוא המציא את זה ולכן ראש עיר חדש יחשוב לעשות משהו אחר...
וחוץ מזה, שם זה היה לשפוך כמות הזויה של כסף על משהו של כמה ימים בודדים, הרבה אנשים התלוננו שהכסף לא בא לשימוש הירושלמים אלא משמש את כל הארץ.. יתכן שהם הגיעו למסקנא שעדיף לחלק את המליונים האלו במנות קטנות למתנסי"ם בכל העיר. יש בזה הרבה הגיון.

האלמוני

משתמש מקצוען
וחוץ מזה, שם זה היה לשפוך כמות הזויה של כסף על משהו של כמה ימים בודדים, הרבה אנשים התלוננו שהכסף לא בא לשימוש הירושלמים אלא משמש את כל הארץ.. יתכן שהם הגיעו למסקנא שעדיף לחלק את המליונים האלו במנות קטנות למתנסי"ם בכל העיר. יש בזה הרבה הגיון.

תעיינו באשכולות של שנים קודומות ותמצאו:
1 - לא ראש העיר המציא את זה רק יוסי דייטש
2 - המימון והתקציב הגיע מכל מיני גופי ממשלתיים, ולא מתקציב עיריית ירושלים.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
תעיינו באשכולות של שנים קודומות ותמצאו:
1 - לא ראש העיר המציא את זה רק יוסי דייטש
2 - המימון והתקציב הגיע מכל מיני גופי ממשלתיים, ולא מתקציב עיריית ירושלים.
יתכן, רק להוסיף, גם מורשתו של יוסי דייטש אינה סחורה מועדפת בעירייה הנוכחית... וגם בעניין התקציבים, בדרך כלל ניתן להפוך אותם לפרוייקטים קטנים ושכונתיים.

מאורגנת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עכשיו אמרו לי שמנסים להשיג תקציבים ומכיוון שהממשלה מפורקת
זה כנראה לי סיפור פשוט בכלל...

ירושלמי-ת

משתמש פעיל
למיטב ידיעתי הבעיה איננה בכלל בתקציב שהעיריה אמורה להעמיד לכך אלא דווקא בתקציב שאמור להגיע מגופים חיצוניים כמשרד החינוך והמשרד לעניני ירושלים.

לוקסוס

משתמש פעיל
מתייחסת למשפט שלך -
אכן השנה הם השתפרו פלאים! באחד מהמנהלים הקהילתים הם עשו פעילויות במחיר זול מאד, משהו שמעולם לא קרה לפני זה.
אך כמה שזה נשמע טוב... נסיעה למקום ספציפי - תוך יום יומיים מאז שהתפרסם בדף הכללי של המנהל אזלו הכרטיסים התקשרתי להתלונן ואמרו שאין מה לעשות יש רק 60 כרטיסים שזה הרבה לעומת שאר המינהלים וזה נגמר. אה שכחתי לציין שיומיים לפני זה התקשרה אלי משהי מאשדוד שמגיעה המון לירושלים ואמרה שהיא השיגה לזה כרטיס מאחת שקנתה המון כרטיסים 'בטעות'...
הנ"ל מתבסס על שני מקומות ספציפים שמבוקשים מאד, דווקא לשאר הדברים היה בסדר...

מאורגנת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מתייחסת למשפט שלך -
אכן השנה הם השתפרו פלאים! באחד מהמנהלים הקהילתים הם עשו פעילויות במחיר זול מאד, משהו שמעולם לא קרה לפני זה.
אך כמה שזה נשמע טוב... נסיעה למקום ספציפי - תוך יום יומיים מאז שהתפרסם בדף הכללי של המנהל אזלו הכרטיסים התקשרתי להתלונן ואמרו שאין מה לעשות יש רק 60 כרטיסים שזה הרבה לעומת שאר המינהלים וזה נגמר. אה שכחתי לציין שיומיים לפני זה התקשרה אלי משהי מאשדוד שמגיעה המון לירושלים ואמרה שהיא השיגה לזה כרטיס מאחת שקנתה המון כרטיסים 'בטעות'...
הנ"ל מתבסס על שני מקומות ספציפים שמבוקשים מאד, דווקא לשאר הדברים היה בסדר...
הייתי אומרת שזה לא אשמת המנהל
אלא של זאת שקנתה כרטיסים בטעות..
ואולי גם לא בררה הלכתית אם מותר לה להשתתף בפעילות ירושלמית מסובסדת בתור תושבת אשדוד

ירושלמי-ת

משתמש פעיל
לא ניתן לדעת כעת נכון לעכשיו. אם כי דברים כאלה תמיד יכולים להשתנות ברגע האחרון.
והיום הוחלט שגם השנה יתקיים אירוע עולים לירושלים בשבוע האחרון של בין הזמנים בבניני האומה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה