שיתוף - לביקורת למידה משמעותית

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
המורה רוחמה סימנה בידיה תנועות מעגליות באוויר והניעה את שפתיה באיטיות מיואשת.
אוף, למה התלמידות לא שומעות? תיקי, בואי הנה תעזרי לי... איך אני גורמת שישמעו אותי? לוחצת על הסימן של המיקרופון? אוי איזה יופי.
שלום תלמידות יקרות! ברוכות הבאות לשיעור נביא. חפציבי וויסמנדל, הניחי נא את חפיסת הפרינגלס על השולחן והפסיקי לנשנש הימנה חדשים לבקרים. איפה רחל? רחל? פתחי את המצלמה! רחל... לא מתאים! שבי ליד השולחן והפסיקי את ההצגה הזאת. עם כל הכבוד למצב, זה לא מצדיק חינגה פרועה. יש לשבת כפי שיושבים בשיעורים הרגילים בכיתתנו- בצורה מנומסת על יד השולחן ובהקשבה מלאה.
מי זאת נחמי קיטשען? אוי, לאהל'ה לאהל'ה... חה חה חה. ידעתי שזו את. עתה החליפי נא את שמך לשם המקורי, תודה.
מי זאת ציפי תעיזי? פתחי בבקשה את המצלמה ציפיל'ה.
לאהל'ה, זה עוד תעלול שלך? לא? אז מי זו? אחותה הקטנה של אביגיל מהכיתה המקבילה? ציפי, צאי נא מן הזום הזה, הקישור של המורה חדווה נשלח במייל נפרד.
דבורי סלמה, השיעור שלכן בעוד שעה. עתה צאי בבקשה מן הזום.
עליזה בלוף, השיעור שלכן לא יתקיים היום. היכנסי אל הזום של הגברת הכטקופף.
טוב, בנות - הבה ונלמד.
מה? מה נעמי? הזום נגמר עוד 10 דקות? טוב, נתקדם כפי יכולתנו.
מינה היקרה, פתחי בבקשה את המיקרופון והקריאי לנו מפסוק ד' עד סוף פסוק ד'. מינה? מה זה, מינה? מתחברת לאודיו? מה עשית עד עכשיו? שיחקת משחקי מחשב? בושה, מינה. בושה. אני אאלץ לפנות להורים שלך בנושא.
מה נעמי, מה עכשיו? הזום נגמר עוד שתי דקות? המתנה רגע, בנות.
תיקי, הזום הזה מעצבן אותי. הלוואי ונוכל להיפגש שוב, פנים בפנים.
מה תיקי? אני לא במיוט?
אוי וי.

איזה כיף שבאתן, בנות. טוב שנגמר הסגר ואנחנו יכולות להיפגש יחדיו ללימוד פורה ומפרה. חפציבי וויסמנדל, החזירי את סנדוויץ' הטונה שלך לתיק, הוא מסריח את כל המרחב הפתוח. את רעבה? צאי מחוץ למרחב הפתוח ותאכלי בשקט. רחל לשבת ישר. לאהל'ה, להפסיק להתעסק עם הניירות.
נמשיך מהמקום שהפסקנו. מינה, קראי לנו את הרש"י של פסוק ד'.
מה נעמי? עוד מעט הפסקה? לא נורא, נתקדם כפי יכולתנו.
מה מינה. אין לך ספר? רבקי, הביאי לה את ספרך, את במילא לא משתמשת בו.
מה נעמי? ההערות שלך נעשו בלתי נסבלות.
מתחיל לרדת גשם?
אוי וי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה