שאלה למה ציירים לא מפרסמים את עצמם?

שרה כהן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בעשרות שנותי על האדמה הזו (עד 120) לא נתקלתי במאייר ספרים שפרסם את עצמו למשל בעיתון... למה?

רחל ברדיצבסקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הפרסום הכי חזק לצייר זה דרך הציורים שלו בספרים וכמעט תמיד רשום השם שלו ועובדה שהרבה ציירים מכירים אותם היטב בלי שום פרסומת (כדוג': גדי פולק, רות בייפוס, יוני, ועוד ועוד רבים וטובים אחרים)...
מענין... העלית נקודה מענינת שעד עכשיו לא שמתי לב אליה...

רות גולדבלט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ב"יוצרים סביבה"
יש פרסום לנשים אמניות יוצרות
תראו כאן

פרסום כשלעצמו בעיתון אינו מתאים
כיוון שציירות לא פונים סתם לקהל הרחב
קהל היעד שלהם אחר.

שמעון שפירא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני זוכר שלפני בערך 25 שנה הצייר 'גולד' פרסם את עצמו במוסף 'בית נאמן' של יתד נאמן באמצעות ארבעה פאנלים של קומיקס בגב העיתון.
מדובר בגרסת השחור-לבן של המוסף, שבינתיים כבר פינה את מקומו לקטיפה, אבל אז הוא כלל בתוכו את מוספי הילדים, הנוער והנשים כאחד [אני לא זוכר כיצד הופיעו המוספים האחרים, אולי כחלק מהעיתון היומי של יום שישי]. היו ימים...
באותה תקופה הוא גם צייר כמה שערים לאותו מוסף, גם זה כפרסומת, אבל אני לא יודע האם על זה העיתון שילם לו או שהוא שילם לעיתון, או שמא נהגו זה עם זה בבחינת 'מה אני בחינם אף אתה בחינם'...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה