למה נדד אבימי?

• פותח הנושא מ"ם
  • פורסם בתאריך

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
כל בוקר מארבע ורבע ככה עד רבע לשש, זה הזמן החופשי של הילדים. הם מקיצים עם ציוץ ראשון של שחרית, נוטלים ידיים בדבקות ומתגנבים לשאר חדרי הבית בניסיון לצוד טרף. כל מה שלא מקובע במסמרות, אטום סתום בלום בצמר חום - תחת סיכון גבוה.

אוכל - מתכלה. ממתקים - התכלו כבר בבוקר אמש. 4 קופסאות מסטיקים של 4 ב-10 - יהי זכרן ברוך. קירות - מתקשקשים. מחשב נייד של אבא - מפורק. ועוד כהנה וכהנה עד שתכלה היריעה. הם קרעו אותה ושמו במכונת כביסה. והפעילו. בלי אבקה ומרכך בכלל.

אחד המכשירים הסובלים שוב ושוב זה הטלפון הנייד. כמה ידידים איבדתי משיחות בשעות בוקר! מ-6 עד 10 אני עסוק בלענות לשיחות חוזרות ולהתנצל "אלו הילדים"... (ע"ע "מי שבר כלי זה, מי אכל תאנים אלו"). הקרובים לסכנה הם האנשים מהשיחות האחרונות וכמובן אנשי הקשר בא'.

זו הסיבה שהעברתי לאחרונה את איש הקשר "אבימי" ל"מנהל פורום איור", את "אריאל1" ל"1אריאל" ואת "אשר שרבר" ל"שרבר אשר". אין לי שום דבר אישי נגד אף אחד מכם, בפרט שאני לא מכיר אתכם.

*

‏‏076 (Medium) - עותק.JPG

(וזה, לשם דוגמה, מה שצולם על ידי ברנש בשעות בוקר או לילה. יש המון תמונות מסוג כזה במחשב. בכל פעם שמגיעים למצלמה מוצאים עוד סדרה. בדרך כלל לא מוחקים. אלא אם כן היא לא כל כך אמנותית כזאת).

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ואני חשבתי שהתמונה זה כדי להראות את הפינה היחידה בבית שנשארה שלימה כי אליה לא מגיעים

ולאחרונה היו לך כמה כאלו טובים שבכולם היה איזה מהלך מסוים שהתחיל והתערבב איכשהוא עד שהפך למשהו לא הגיוני ומוצלח, לא מצליחה לעלות על המהלך, אולי תסביר לנו את השיטה?

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ממש הבוקר הזה, שככה יהיה לי טוב, 3:15 מתעורר מקול נפץ.
רץ לסלון. רואה הבן השני לקח מגב, גרף את המצלמה מהמדף הכי גבוה בארון הספרים, בום לרצפה.

ומה הכי מוזר, שבדיוק הייתי באמצע חלום ארוך על איך שאנחנו הולכים לרבנים מקובלים יועצים ומומחים רפואיים בכל קצוות הארץ כדי לזכות לילדים.

כדאי שיתחילו ללכת לישון מאוחר יותר? גם במחיר לגרד אותם בשפכטל מהמיטה בבוקר?

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
גרף את המצלמה מהמדף הכי גבוה בארון הספרים, בום לרצפה.
ואיך רצית שיגיע אליה?
קצת הגיון.

ומה שהכי מוזר, שבדיוק הייתי באמצע חלום ארוך על איך שאנחנו הולכים לרבנים מקובלים יועצים ומומחים רפואיים בכל קצוות הארץ כדי לזכות לילדים.

כדאי למצוא איזה פסיכולוג שיישב ויהנהן וישאל-
לזכות בילדים, כי עכשיו יש לכם---מה?

לזן הזה בד"כ אין תקנה. לא חשוב מתי צנחו, השמש מגרדת להם מבפנים.

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
יש ילדים ששינה בשעה מאוחרת יותר, לא גורמת להם לקום מאוחר יותר.
לפעמים שעת היקיצה לא משתנה, והם רק הופכים לעייפים יותר ומסוכנים יותר לציבור...

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה