למה מי מת?

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
@נתן גלנט חושב שאם העיפו אותו מההנהלה, אין כבר פורום, והוא כבר מינה את עצמו ליו"ר חברא קדישא גחש"א המקומית
יו"ר ועדת הביקורת דכאן וכל שאר ראשי המנהלים מטעם עצמם הזהירו מראש על הועדה הזו כשקמה, ונאדה לא הקשיבו להם, פטרו ופיטרו הרגו ומתו עזבו ונעזבו עד תום כל הדור או יותר נכון הדורה ההיא.
שוין, ומאז קם מלך חדש למצרים המפמפם בחדווה פורום העכשווי, ידיו אמונה עד בוא השמש, ואין ידיו לבד עושות מלחמה, אלא כל אחד כאן הוא בבחינת אהרן וחור.
והנה כאשר לאחרונה בסייעתא דשמיא מחיל אל חיל נאספים כאיש אחד בלב אחד מכל רחבי הבית הגדול הזה, אנשים נשים וטף חדשים עם ישנים, מי מקצועי יותר ומי סנוב פחות, מי אלטיסטי וכבר משויך למקומות שאין מהם כמעט דלת יציאה לאנשים שאין בליבם אלא קמצוץ דיו.
כמדומה שזכינו אולי באמת זה מקום לקרוא להני ספרנא דדיינא שהלכו אל המקומות ההם, המיתקרי אליטסטי, בשמם. אולי כאן המנהל לשעבר זה שיש ביכולתו ובכליו, משום מה, עדיין, כלים ניהוליים (כמו אותה יכולת לנעוץ שרשור בראש הפורום ו/או לנעול אותם לעריכה):
במקום לייאש, חזק אותנו, תייג כאן בתגובה, את כל אותן אלה, שידיהן רב להן, למען יוכלו להרבות מברכת ה' עליהן לתועלת הכלל, בימים קדושים אלו.
כמדומה ששמו מעיד עליו, שאין כוונתו לייאש, אלא להיפך מאמין הוא באותו ענין גדול ונשגב שיתהפך הכל לטובה
ויזכה הוא, ואנשי ביתו, כולל ההדסטארט המפואר, ויזכו שאר המנהלים הראשיים והכלליים וכן הספציפיים, לגמר חתימה טובה בתוך שאר עמ"י לחיים טובים ולשלום.

עריכה: אחר כתבי כל זאת, שו"ר להרב מרא דאתרא (מלך חדש) דכאן שיש תוכניות, שוין הריני כוסס ציפורניים, חוזר לחורי, וממתין.

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
אני בסה"כ חדש כאן ואין לי זכות דיבור בכלל, כן?!
אבל אני קורא שוב את ההודעה של נתן ולא כתוב שם שהמלך החדש הולך להיות ישן,
מה שכן, יש איזה ניק חשוב שראיתי שנוסף לו חגורה לבנה (מנהל)
עכשיו, כידוע אני בני ברקי חטטן וסקרן, כן?!
אז מישהו יכול להסביר לי מי יהיה כאן המנהל?
(שאלה חסרת טאקט, אני יודע. תודה.)

ו @אשר שרבר היקר, מותר לאנשים לעבור פורום, לא צריך בגלל זה לכנות אותם בשמות.

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
אני בסה"כ חדש כאן ואין לי זכות דיבור בכלל, כן?!
אבל אני קורא שוב את ההודעה של נתן ולא כתוב שם שהמלך החדש הולך להיות ישן,
מה שכן, יש איזה ניק חשוב שראיתי שנוסף לו חגורה לבנה (מנהל)
עכשיו, כידוע אני בני ברקי חטטן וסקרן, כן?!
אז מישהו יכול להסביר לי מי יהיה כאן המנהל?
(שאלה חסרת טאקט, אני יודע. תודה.)

ו @אשר שרבר היקר, מותר לאנשים לעבור פורום, לא צריך בגלל זה לכנות אותם בשמות.
אני מיד אתקן את השם, מיד.
(אופס, לא יכול, מאוחר מידי, אולי אחד המנהלים בעבר בהווה או בעתיד יעשו זאת למען לא אבוש)

אבל איך כידוע, אם אתה חדש כאן, איך?

ידידיה חבר

מהמשתמשים המובילים!
בגלל שגם אני בני ברקי היודע לתחוב את אפו לשיחות לא לו, והיות וכרגע אנחנו רק מקנחים את שולי הפורום הישן, אז אוף דה רקורד - קבלו:

התבקשתי מהנהלת האתר לסייע במאמץ להפוך את הפורום הזה למשהו יותר... ונעניתי לאתגר בשמחה, וזו הסיבה שעטיתי חגורה לבנה.

תכל'ס, @נתן גלנט התעייף מעט מניהול הפורום, ולקח נבצרות זמנית, אז כרגע אני בצוותו של @אבימי הגדול, משתדל לעזור לו להפוך את הפורום הזה למשהו ש... טוב זה תחכו.

ובהערת אגב: @BIL היקר, נשמח לקבל אותך כבנאדם, ולא כמשהו באנגלית - אלא א"כ קוראים לך קלינטון... גם אני התחלתי כאן כy.h.c. עד שנתן חבט בי, ונאלצתי להחליף את שמי לשם אמיתי (לא שמי האמתי - אבל שם אמתי), אז יאלא...

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
ואני חשבתי שהפורום החדש יכלול מנהלים בלבד...
תודה על העידוד. מחכים לאחרי החגים.

ו @אשר שרבר - אהבתי מאד. הכל היה שווה בשביל ללקק כזה טורון חמוד נקי מנוצות של כפרות.
כפרה עליך.

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
ואני חשבתי שהפורום החדש יכלול מנהלים בלבד...
תודה על העידוד. מחכים לאחרי החגים.

ו @אשר שרבר - אהבתי מאד. הכל היה שווה בשביל ללקק כזה טורון חמוד נקי מנוצות של כפרות.
כפרה עליך.
כפרע עליך, לזה חיכיתי, נשמה.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אשר אם זה מה שצריך כדי להוציא ממך עסיס כזה,
הפורום הולך להסגר ולהפתח ולמות ולחזור לחיים כל שבת מברכים.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דעתי האישית:
לא צריך מנהל לפורום, צריך מקסימום "מנחה" שיכול לתת רעיונות ולעודד אתגרים
לא צריך אישור כניסה לפורום, כל אחד עם מקלדת יכול לדעתי לכתוב, מקסימום יגידו לו שהוא לא מספיק בשל, וזה בסדר.
אישור כניסה לפורום הוא פשוט דבר מיותר, שמונע הרבה אנשים מוכשרים מלהתנסות בכתיבה.
הרבה אנשים כולל אני, התחילו בלי לדעת כלום על כתיבה, אם היו תנאי סף למיניהם, לא הייתי טורח בכלל להיכנס לפורום.
ההפרדה בין המינים בפורום היא מיותרת, צריך לקבל חוות דעת גם מגברים וגם מנשים, כל אחד תורם את חלקו, ולא דומה ביקורת של אישה לביקורת של גבר.

אני ממליץ:
לפתוח את גבולות הפורום לכל מאן דבעי
להחזיר אותו למקום המצויין שהוא היה לפני שסגרו אותו
לפתוח קהילה מצומצמת וסגורה לאלה שזקוקים לפרטיות של החומר שלהם
לתת למנהלים מעמד של "מנחה" כאלה שרק יכולים לתת ייעוץ ותמיכה, לפתוח אתגרים, ולכוון באופן כללי לכיוון חיובי.

דעתי הנ"ל נוגעת גם לגבי פורום צילום, איור, וכל הפרומים הסגורים שאינם סגורים מסיבות של פרטיות (תג, סופרות חרדיות, צלמות)
@prog

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
דעתי האישית:
לא צריך מנהל לפורום, צריך מקסימום "מנחה" שיכול לתת רעיונות ולעודד אתגרים
לא צריך אישור כניסה לפורום, כל אחד עם מקלדת יכול לדעתי לכתוב, מקסימום יגידו לו שהוא לא מספיק בשל, וזה בסדר.
אישור כניסה לפורום הוא פשוט דבר מיותר, שמונע הרבה אנשים מוכשרים מלהתנסות בכתיבה.
הרבה אנשים כולל אני, התחילו בלי לדעת כלום על כתיבה, אם היו תנאי סף למיניהם, לא הייתי טורח בכלל להיכנס לפורום.
ההפרדה בין המינים בפורום היא מיותרת, צריך לקבל חוות דעת גם מגברים וגם מנשים, כל אחד תורם את חלקו, ולא דומה ביקורת של אישה לביקורת של גבר.

אני ממליץ:
לפתוח את גבולות הפורום לכל מאן דבעי
להחזיר אותו למקום המצויין שהוא היה לפני שסגרו אותו
לפתוח קהילה מצומצמת וסגורה לאלה שזקוקים לפרטיות של החומר שלהם
לתת למנהלים מעמד של "מנחה" כאלה שרק יכולים לתת ייעוץ ותמיכה, לפתוח אתגרים, ולכוון באופן כללי לכיוון חיובי.

דעתי הנ"ל נוגעת גם לגבי פורום צילום, איור, וכל הפרומים הסגורים שאינם סגורים מסיבות של פרטיות (תג, סופרות חרדיות, צלמות)
@prog
הדברים שלך, גם אם הם דברי טעם, נופלים על אוזניים לא רלוונטיות.
לכל עצה ניהולית, פנה ל'' מערכת בית פרוג'' , ל
Prog ישירות או למקבל החלטות אחר.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
תודה @יואל ארלנגר חשוב שהדברים ישמעו, שוב ושוב. אולי יחוס.
אני רק מתלבט אם בסופו של דבר ישאר פורום חשאי, האם במציאות זה לא יגרור את המוחות הטובים או כל מיני אליטיסטים לשם.
חוצמיזה כולי תפילה שהדברים יעשו ברוח זו, להגדיל תורה ולהאדירה.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה @יואל ארלנגר חשוב שהדברים ישמעו, שוב ושוב. אולי יחוס.
אני רק מתלבט אם בסופו של דבר ישאר פורום חשאי, האם במציאות זה לא יגרור את המוחות הטובים או כל מיני אליטיסטים לשם.
חוצמיזה כולי תפילה שהדברים יעשו ברוח זו, להגדיל תורה ולהאדירה.
אז שלא יהיה פורום חשאי, זה לא ממש משנה.
זה כמו סוכן מכירות שעומד לי בן משפחה, ומשכנע אותו שהתכריכים עם הגימור הרקום שורדים יותר זמן מהגימור הפשוט, והם הולמים יותר את הגופה של אביו.
לא אכפת לי איך נראים התכריכים של הפורום, גם לא המצבה, וגם לא באיזה חלקה יקברו אותו.

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
אז שלא יהיה פורום חשאי, זה לא ממש משנה.
זה כמו סוכן מכירות שעומד לי בן משפחה, ומשכנע אותו שהתכריכים עם הגימור הרקום שורדים יותר זמן מהגימור הפשוט, והם הולמים יותר את הגופה של אביו.
לא אכפת לי איך נראים התכריכים של הפורום, גם לא המצבה, וגם לא באיזה חלקה יקברו אותו.
לא, זה לא אני, הרבי, אני לא עשיתי כלום מבטיח
משקפיים, על השולחן, כן.
אבלל אבלל זה לא אני, אני לא עשיתיתי כלום
יופי, ידיים תוריד, צדיק ידיים למטה, נהדר
אבללל אבל

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא, זה לא אני, הרבי, אני לא עשיתי כלום מבטיח
משקפיים, על השולחן, כן.
אבלל אבלל זה לא אני, אני לא עשיתיתי כלום
יופי, ידיים תוריד, צדיק ידיים למטה, נהדר
אבללל אבל
אני אוהב הומור
זאת דרך נהדרת להסיט את תשומת הלב ממה שנאמר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה