למה לא להקים אתר ב -livecity?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י arye770;992396:
אני אמנם לא בונה אתרים, אך בבקשה ממך:
אתה באמת מציע ללקוחות שלך שיפנו לדברים האלה?!?
קשה לי להאמין...

במקרה שתיארתי - אכן כן. אמליץ ללקוח הפוטנציאלי לשקול פתרון חינמי.
אבל מקרה זה הוא מאוד נדיר, בדרך כלל בן אדם שפונה לאיש מקצוע, לא רוצה להתספק באתר דפוק.

ycprog

משתמש צעיר
נכתב ע"י s976;992414:
בדרך כלל בן אדם שפונה לאיש מקצוע, לא רוצה להתספק באתר דפוק.

תודה רבה אמרת הכל.

ולכן הם באים לפרוג. לביתי. דופקים על דלתי ומבקשים אתרים. אז בבקשה תתחשב ואל תפרסם על דלת ביתי דברים שמראש אתה יודע שהם עלובים תודה.

ycprog

משתמש צעיר
נכתב ע"י s976;992411:
טוב, אז השואלת כאן התעניינה לגבי החבילה הבסיסית שלהם (שיתכן גם שתספק את משה המוסכניק), שזה כ-30 לחודש, ויוצא משהו כמו 1500 ש"ח לחמש שנים. וזה באמת זול מאוד ביחס לבניית אתר מקצועי. חוץ מזה, אני בכלל לא יודע למה צריך את לייבסיטי, יש הרי מערכות חינמיות כמו WIX.

1800 ש"ח ל 5 דפים ולתשלום מראש ל 3 שנים.
שוב אתה מקשה על משה שלנו את החיים רק חמש דפים באתר וגם הם יראו השם יעזור וגם הוא ישלם על זה אומנם קצת יותר מחצי מחיר מאתר אצל איש מקצוע . אבל לא חרם על 1800 ש"ח מה זה בא בחינם לשלם כל כך הרבה על אתר עלוב. ושוב אני שואל אם משה יחזיק את האתר הזה כל החיים כמה הוא ישלם עליו?? כל שלוש שנים עוד 1080 ש"ח לפי התעריף של היום ומה יהיה שמחר יעלו המחירים ב ליבסיטי אז כמו שכבר טענו לתווך הרחוק לא שווה גם המחיר של החבילה הקטנה ביותר שלהם.

גם כאן ב wix אתה שוב שולח את משה המוסכניק שצריך לעשות קורס מיוחד רק איך מפעילים אתר ב wix , ולמשה שלנו הראש שלו עסוק בתיקון מכוניות אין לו זמן לשבת לראות או לקרוא מדריכים איך לבנות אתר ב wix

וחוץ מזה מי אמר שמשה המוסכניק יודע אנגלית כדי לתפעל שם אתר. וכל האתר שם הוא בתשתית באנגלית שזה אומר שאם יש תמונה עם כפתור שלח וכו, צריך להחליף אותה לעברית כי התמונה באנגלית ומשה בכלל יודע לקחת את התמונה מאנגלית ולעלות אותה ב פוטושופ ולהפוך אותה בצורה יפה לעברית ולהחזיר לאתר שהוא בונה? לא..

אז רוב הסיכוי שהחינם הזה הוא יותר יקר מלייב סיטי כי זמן זה כסף ולמשה שלנו לא בטוח יש את הזמן ללמוד כל מה שצריך ללמוד כדי לבונת אתר ב wix שהוא כאילו חינם.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני נוטה להסכים עם שמעון...
מי שמעוניין במוצר זול, בסיסי ופשוט להפעלה, יכול להשתמש בפתרון כמו wix או לייבסיטי.
אני לא רואה את עצמי מאויים מפתרונות מהסוג הזה. אני לא מנסה להתחרות בפתרונות בסיסיים וזולים.
אני, כבונה אתרים מקצועי, מציע שירות איכותי, מותאם אישית, על גבי פלטפורמה יציבה, איכותית וגמישה.

מי שאינו מוכן לשאת בהוצאות של הקמת אתר ע"י איש מקצוע, ומעוניין לנסות את כוחו בבנייה עצמאית במערכת פשוטה מהסוג הנ"ל, שיהיה לו בהצלחה.

אני רק משתדל להסביר את החסרונות של מערכת כזו מול מערכת טובה כמו וורדפרס. כדי לעזור למתלבט לקבל החלטה מושכלת, שיבין מה החסרונות.

--
נ.ב. מבלי לפגוע באיש, כאן זה פורום בניית אתרים, לכל בוני האתרים החובבים והמקצוענים.
כאן לא הבית הפרטי של איש מקצוע כזה או אחר.
כל אחד יכול להרגיש חופשי להתייעץ ולהתעניין בכל נושא הקשור לבניית אתרים.
בהצלחה לכולם

ycprog

משתמש צעיר
נכתב ע"י Shia;992459:
אני נוטה להסכים עם שמעון...
מי שמעוניין במוצר זול, בסיסי ופשוט להפעלה, יכול להשתמש בפתרון כמו wix או לייבסיטי.
אני לא רואה את עצמי מאויים מפתרונות מהסוג הזה. אני לא מנסה להתחרות בפתרונות בסיסיים וזולים.
אני, כבונה אתרים מקצועי, מציע שירות איכותי, מותאם אישית, על גבי פלטפורמה יציבה, איכותית וגמישה.

מי שאינו מוכן לשאת בהוצאות של הקמת אתר ע"י איש מקצוע, ומעוניין לנסות את כוחו בבנייה עצמאית במערכת פשוטה מהסוג הנ"ל, שיהיה לו בהצלחה.

אני רק משתדל להסביר את החסרונות של מערכת כזו מול מערכת טובה כמו וורדפרס. כדי לעזור למתלבט לקבל החלטה מושכלת, שיבין מה החסרונות.

--
נ.ב. מבלי לפגוע באיש, כאן זה פורום בניית אתרים, לכל בוני האתרים החובבים והמקצוענים.
כאן לא הבית הפרטי של איש מקצוע כזה או אחר.
כל אחד יכול להרגיש חופשי להתייעץ ולהתעניין בכל נושא הקשור לבניית אתרים.
בהצלחה לכולם

מה זול ב ליבסיטי?? עד 25 דפים

מחיר מראש ל 3 חודשים 82.68 ש"ל לחודש
מחיר מראש ל 12 חודשים 62.01 לחודש
מחיר מראש ל 24 חודשים מראש 52.71 ₪ לחודש
מחיר מראש ל 36 חודשים 50.07 לחודש

בו נסכם

מראש ל 3 חודשים ונניח והאתר יהיה פעיל 5 שנים יוצא 4960.8 ש"ח וכל זה שמשה המוסכניק בנה לבד את האתר והאתר יוצא ודאי בינוני ומטה.

טוב בו נחשב לפי 3 שנים מראש יוצא 3004.2 ש"ח
ושוב כל זה שהוא בונה לבד את האתר וכו..

ולפי הבסיסי עד 5 דפים ל 3 שנים מראש 1080 ש"ח כל תקופה של שלוש שנים.

לא זול.

ו wix שהוא יותר זול, לא בנוי בכלל לאיש הממוצע הישראלי שהכל שם באנגלית.

ועוד דבר אם תדע בודאות שהדבר פוגע בך בפרנסה שלך עדיין לא מפריע לך?

ובבקשה תענה תשובה שקולה שחלילה לא תזמין לעצמך ניסיון.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
יוסי חביבי

א. אתה לא צריך לשכנע אותי שלייבסיטי זה עסק לא משתלם. אני מכיר את לייבסיטי מקרוב מאוד, לפני 6 שנים בניתי כמה וכמה אתרים בלייבסיטי ואני מכיר מצויין את המערכת שלהם, את תמחור שלהם ואת המודל שלהם.
אני תמיד ממליץ לכל מי ששואל לדעתי, לא להתקרב לשם. כך עשיתי גם בתחילת אשכול זה.

ב. הפורום הזה הוא במה להחלפת דעות ועזרה הדדית, הוא נועד לאפשר לכל החברים להתייעץ ולהביע את דעתם בחופשיות. אם מישהו סבור שלייבסיטי זה כדאי, זכותו להגיד את זה, כשם שזכותי להגיד ההיפך.

ג. באופן אישי, אני לא רואה את עצמי מתמודד במגרש של לייבסיטי. אלה שמתפתים ללכת ללייבסיטי הם בד"כ סוג הלקוחות שקצרה ידם מלשלם עבור שירותיו הטובים של בונה אתרים מקצועי. לכן הם מחפשים "פתרונות קסם".
אני לא עוסק במתן "פתרונות קסם" בזיל-הזול, אלא במתן שירותים מקצועיים עבור תשלום הוגן.

ד. לאור האמור לעיל, אינני רואה טעם לשכנע ולהתווכח, ובטח שלא לכעוס. הדבר היחיד הראוי בעיני לעשות, הוא לספק מידע רלבנטי ומהימן שיסייע בגיבוש החלטה טובה ומתאימה.

ycprog

משתמש צעיר
נכתב ע"י Shia;992510:
יוסי חביבי

א. אתה לא צריך לשכנע אותי שלייבסיטי זה עסק לא משתלם. אני מכיר את לייבסיטי מקרוב מאוד, לפני 6 שנים בניתי כמה וכמה אתרים בלייבסיטי ואני מכיר מצויין את המערכת שלהם, את תמחור שלהם ואת המודל שלהם.
אני תמיד ממליץ לכל מי ששואל לדעתי, לא להתקרב לשם. כך עשיתי גם בתחילת אשכול זה.

ב. הפורום הזה הוא במה להחלפת דעות ועזרה הדדית, הוא נועד לאפשר לכל החברים להתייעץ ולהביע את דעתם בחופשיות. אם מישהו סבור שלייבסיטי זה כדאי, זכותו להגיד את זה, כשם שזכותי להגיד ההיפך.

ג. באופן אישי, אני לא רואה את עצמי מתמודד במגרש של לייבסיטי. אלה שמתפתים ללכת ללייבסיטי הם בד"כ סוג הלקוחות שקצרה ידם מלשלם עבור שירותיו הטובים של בונה אתרים מקצועי. לכן הם מחפשים "פתרונות קסם".
אני לא עוסק במתן "פתרונות קסם" בזיל-הזול, אלא במתן שירותים מקצועיים עבור תשלום הוגן.

ד. לאור האמור לעיל, אינני רואה טעם לשכנע ולהתווכח, ובטח שלא לכעוס. הדבר היחיד הראוי בעיני לעשות, הוא לספק מידע רלבנטי ומהימן שיסייע בגיבוש החלטה טובה ומתאימה.

מסכים עם כל מה שאמרת.

וגם אני אומר ללקוחות ויצא לי להגיד ללקוחות אם אתה חושב שיותר זול לך לייבסיטי בכבוד הדרך פתוחה.

אבל להביא את לייב סיטי אל פתח ביתי למה?

מישהו מביא אותנו אל פורמים של לייב סיטי? ניראה למישהו הגיוני שברגע שלקוח מתקשר לליבסיטי מישהו שם עונה לו ואומר תשמע באמת אתה יכול לבנות את האתר אבל רוב הסיכוי שהוא יהיה ממוצע ומטה וגם תשלם על זה מחיר גבוה מאוד במשך הזמן וכו.. אולי קודם תסתכל בפורום פרוג ? ותימצא לך מתכנת מקצועי.

או שנפתחים אשכולות באתר לייב סיטי עם פרסום על פלוסים ומינוסים למה לא לקחת אותם וכן לקחת מישהו מפורום פרוג?

בכל מקרה קצת ניראה לי לא פייר בעליל.. להביא אותם אלינו.
ולהלל אותם כאילו והם שוים בגלל המחיר וכו, ובאמת ההילולים הם על לא כלום גם לא במחיר גם לא באיכות. וגם לא wix למרות המחיר הנמוך שלה כי שם המערכת בכלל באנגלית על כל תשתיותיה.

member

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מי ש"הביא את לייב סיטי אל פתח ביתי" לא היה אחד מהמתעסקים בתחום בניית אתרים, אלא פותחת האשכול שמעוניינת לבנות אתר ובתור אחת שלא מבינה בתחום- ביקשה מידע והמלצות.

אחרי שהיא העלתה את הנושא, בוני האתרים ניסו לעזור לה ולספק מידע אמין שיסייע לה בהחלטה,
כל אחד על פי דעותיו.

nir4220

משתמש חדש
אני גם לא ממליץ להתקשר עם חברת לייבסיטי. כמי שהיה בעבר לקוח של החברה התברר לי בדיעבד שהיא שמרה בניגוד לחוק את פרטי כרטיס האשראי שלי שמסרתי לה במסגרת התקשרות קודמת שערכתי איתה ועשתה חידוש אוטומטי ללא רשותי והסכמתי למשך שנתים ימים תוך שהיא גובה לעצמה אלפי שקלים.

אציין שבזמן אמת לא הבחנתי שהחיוב באשראי היה לשנתיים ולא לשנה ולכן הבלגתי. כאשר ביקשתי לסיים את ההתקשרות איתה בעקבות העתקת האתר שלי ומעבר למערכת וורדפרס בשרת אחר נדהמתי לגלות שחברת לייבסיטי מסרבת להשיב לי את החלק היחסי של הכסף שגבתה ממני שלא כדין בגין חבילה שלא נוצלה בנימוק שבתקנון שלה רשום שאין החזר כספי, למרות שלא חתמתי לה על שום הסכם ושמדובר בתניה מקפחת בחוזה אחיד בתקנון שלא היה מוכר לי ושבהזמנה הקודמת שעשיתי איתה כלל לא נאמר לי שאין החזר כספי!

לגופו של עניין ברור שאין הצדקה ענינית שלא להשיב ללקוח את החלק היחסי של חבילה שלא נוצלה במיוחד שבפועל ניצלתי חצי שנה מתוך חבילה של שנתיים שבכלל לא הזמנתי וחברת livecity גבתה ממני שלא כדין עבור שנתיים!

בנסיבות אלו אני מזהיר את ציבור הלקוחות מפני התקשרות עם חברת livecity במובן זה שהיא לא מסכימה להחזיר כסף בגין חבילה שלא נוצלה דבר שלא מתקבל על הדעת ושהיא שומרת אצלה במאגרי החברה פרטי אשראי של לקוחות שלא כדין.

יש לי כוונה להגיש תביעה בבית משפט נגד חברת livcity ועם התבררות התביעה וקבלת פסק דין אעדכן אתכם בדבר התוצאות.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לגבי לייבסיטי.
אני עובדת עם אתר של לייבסיטי יותר מעשר שנים.
היתרונות:
1.יש שם צוות זמין שעוזר לך בכל מה שאת רוצה לעשות. אם שכחת איך לעשות משהו או אם את לא יודעת, או כל שאלה אחרת הם עונים לך די מייד או תוך יממה. יש להם גם צ'אט מאוד יעיל.
2. העיצוב שם הוא קל. את לא עובדת מאחורי הקלעים אלא ישר בתוך האתר. זה מאוד מקל על מי שאין לו ניסיון בבניית אתרים, את ישר רואה איך נראה הדף.
3. יש שם הרבה מאוד פונקציות כמו לכל אתר אחר, כך שאם האתר שלך הוא פשוט, אז זה ממש אחלה.
4. את יכולה להוסיף דפים וקטגוריות בקלות וכן לסווג אותם לתפריטים מימין או למעלה. יש לך גם תפריט רץ למעלה.
5. את לא צריכה לחפש אחר תוספים שונים כי בתכלס יש שם כמעט כל מה שאתר צריך, בוודאי אתר פשוט.
6. יש חנות מובנית בפנים.
7. יש אופציה להוסיף פורום ואפילו כמה.
חסרונות:
1. תשלום שנתי על פי החבילה שבחרת.
2. אחסון של תמונות ומסמכים מוגבל. אבל אם אין לך הרבה מסמכים, אז זאת לא בעיה.
3. העיצוב שלו בכללי הוא מיושן ופחות ידידותי למשתמש, יחד עם זאת יש הרבה אתרים כאלה וזה לא נורא בכלל!
4. כל החסרונות שמנו לך לעיל. הכל נכון.

בהצלחה!!!!

nir4220

משתמש חדש
חברה שעושה חידוש אוטומטי של חבילה תוך שימוש שלא כדין בפרטי כרטיס אשראי שנמסרו לה במסגרת התקשרות קודמת ומבלי ליצור קשר טלפוני עם הלקוח בשביל לוודא שזה רצונו אינה חברה אמינה מבחינתי שראויה לאמון הלקוחות.

חברה שמסרבת להשיב ללקוח כסף עבור אי שימוש בחבילה של שנתיים מתוך חצי שנה שנוצל בפועל אינה חברה הגונה וסבירה ואין ספק שיש להזהיר את ציבור הלקוחות מפניה!!

ShirStudio

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אם את הולכת על מערכת של לייבסיטי קחי בחשבון שיהיה לך קשה מאוד להתנתק מהם, מניסיון רע שיש לי איתם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה