למה לא להקים אתר ב -livecity?

חיה.

משתמש מקצוען
אני מעוניינת להקים אתר תדמיתי פשוט שיספק מידע אודות המוצרים שאני מוכרת.
חשבתי להקים אתר באמצעות livecity - נראה היה לי שהוא מספק את צרכי - אתר פשוט, לא יותר מ-100MB, בלי מכירות דרך האתר אלא רק מידע.
השאלה שלי למומחים - מה החסרונות? איפה אני יכולה ליפול? מה הם לא מספרים לי?
אודה מאד לכל תשובה בנושא.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
כשבודקים את מערכת לייבסיטי והכדאיות שלה, צריך להבין מה הן האלטרנטיבות, כדי שיהיה בסיס להשוואה.
האלטרנטיבה העיקרית ללייבסיטי, היא מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח (כגון וורדפרס/ג'ומלה/דרופל)

החיסרון העיקרי, שממנו מסתעפים כל שאר החסרונות, הוא שהמערכת של לייבסיטי היא מערכת סגורה.

המשמעות היא ש:
א. המערכת מוגבלת לאותן תכונות הכלולות בה ולא ניתן לתכנת אותה או להוסיף לה רכיבים חיצוניים.
- במערכת קוד פתוח, ניתן להרחיב את יכולות המערכת ללא הגבלה ואף להיעזר לצורך כך בשוק עצום של תוספים והרחבות שניתן למצוא באינטרנט.
ב. האתר יעבוד רק על שרתי החברה ולא ניתן להעביר אותו. -במילים אחרות, עזיבת החברה כרוכה באיבוד האתר.
- במערכת קוד פתוח, ניתן תמיד להעביר את האתר לחברת איכסון אחרת אם יש צורך בכך.
ג. העלות החודשית גבוהה משמעותית מעלות איכסון אתרים רגיל ומוגבלת במספר העמודים באתר.
- איכסון אתרים הוא לא סיפור יקר כל כך בימינו, ואין סיבה לשלם סכומים גבוהים כל כך עבור איכסון אתר מוגבל כל כך. ובמיוחד אין הצדקה להגביל את מספר הדפים באתר.
במערכת בקוד פתוח, אפשר ליצור כמה עמודים שרוצים ללא שום הגבלה.

בקיצור, ללייבסיטי יש מודל שיווקי יעיל מאוד לכרוך אליהם תמימים שלא מכירים את האלטרנטיבות שהאינטרנט מציע, ולפתות אותם עם "אתר חינם ל30 יום", כשלא תמיד הם מבינים שהם נכנסים לחתונה קתולית עם מערכת מוגבלת שאי אפשר לעזוב ואי אפשר להתרחב ולהתפתח בתוכה.

chani-studi

משתמש צעיר
נכתב ע"י Shia;990814:
ב. האתר יעבוד רק על שרתי החברה ולא ניתן להעביר אותו. -במילים אחרות, עזיבת החברה כרוכה באיבוד האתר.
- במערכת קוד פתוח, ניתן תמיד להעביר את האתר לחברת איכסון אחרת אם יש צורך בכך.

לא אכנס לנושא של השוואות בין חברות וחבילות אתרים.
מניסיון, הנקודה הכי חשובה שאתם חייבים לשים לב אליה
ברגע שבונים אתר- לבנות אתר אך ורק במקום המאפשר
גישה לניהול דומיין + גישה חופשית לחשבון ה-ftp
גם אם אינכם יודעים לתפעל את החשבון.
עדיין כדאי שהסיסמאות יהיו בידיים שלכם.

חיה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י chani-studi;991092:
לא אכנס לנושא של השוואות בין חברות וחבילות אתרים.
מניסיון, הנקודה הכי חשובה שאתם חייבים לשים לב אליה
ברגע שבונים אתר- לבנות אתר אך ורק במקום המאפשר
גישה לניהול דומיין + גישה חופשית לחשבון ה-ftp
גם אם אינכם יודעים לתפעל את החשבון.
עדיין כדאי שהסיסמאות יהיו בידיים שלכם.

כעיקרון, האתר לא יכלול כ"כ הרבה מידע, כך שגם אם אחליט לעזוב את החברה לא אכפת לי שכל החומר ילך לאיבוד, אבל כמובן אני רוצה להישאר עם הדומיין.
טלפונית הם ענו לי כי הדומיין ישאר בבעלותי.
האם גם במצב זה כדאי לבדוק את הנקודות שציינת?
(סליחה מראש על הבורות בנושא)

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
טוב, אולי חבריי יכעסו עלי...
אבל אני חושב, שבמקרה כמו שלך, שאת צריכה אתר פשוט, אין לך דרישות מיוחדות לא לגבי הבצועים שלו, ולא לגבי העיצוב. בקיצור, את לא צריכה לעשות רושם, אלא רק להציג מידע בסיסי
אכן כדאי לנסות את המערכת הנ"ל.
אני דווקא עלול להרוויח מאנשים כמוך, שהיו יכולים לפנות אלי... אבל איני יכול להסתיר, שכאן את יכולה לחסוך הרבה כסף, וכאמור, אם אין לך דרישות מיוחדות, זה בהחלט יכול להתאים לך.

חיה.

משתמש מקצוען
המחיר שהם לוקחים זה על אתר פשוט שהם מציעים בעיצוב עצמי.
במידה ואני רוצה עיצוב מתקדם יותר הם דורשים 3,000 ש"ח חד פעמי, ללא קשר לגודל האתר.
בהנחה שאין לי את הכלים אפילו לעצב בעצמי במערכת הפשוטה שלהם, ואשלם תמורת העיצוב, האם עדיין אני אחסוך הרבה כסף?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י nיה;991213:
במידה ואני רוצה עיצוב מתקדם יותר הם דורשים 3,000 ש"ח חד פעמי, ללא קשר לגודל האתר.
בהנחה שאין לי את הכלים אפילו לעצב בעצמי במערכת הפשוטה שלהם, ואשלם תמורת העיצוב, האם עדיין אני אחסוך הרבה כסף?
לא.
ללכת על לייבסיטי, ועוד לשלם כמה אלפי שקלים - לדעתי זה מגוחך.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י nיה;991213:

בעיקרון,
ניתן לרכוש דומיין לבד (הכי זול שידוע לי כ-50 ש"ח לשנה).
ניתן לרכוש אחסון לבד(הכי זול שידוע לי כ-10 ש"ח לחודש 100 MB).

סה"כ - פחות מ-200 ש"ח לשנה.

מעבר לכך,
מערכת ניהול וורדפרס - חינמית.
תבניות לוורדפרס - יש גם חינמיים.

קדימה,
לכי לבנות את האתר שלך.
במחיר הזה, לא תקבלי ב-livecity, אפי' דף נחיתה.

אם לדעתך הם עדיין זולים, לכי על זה.

ובשביל למנוע את "שאלת האיפה?!"
פשוט תנסו להריץ חיפוש בגוגל. יתכן ותצאו אפילו יותר בזול.

דומיין בזול.
אחסון בארץ בזול.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אפילו שוורדפרס היא מערכת קלה, מי שלא בעניינים יהיה לו די קשה להסתדר לבד. יצטרך להוציא על זה כמה ימים, עד שיבין איך מזיזים את הדברים.
אם יש רצון להשקיע קצת (במיוחד אם יש חוש טכני) - זה בהחלט שווה. אבל אני מכיר לא מעט אנשים שקשה להם להסתדר עם התפעול של וורדפרס. אולי זה בגלל שהם מפחדים לשווא וסתם לא מאמינים ש'הם יכולים', אבל סוף סוף, זה המצב אצלם.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
מה שלייבסיטי נותנים למשתמשים, זה בסך הכל, אתר מוכן, מלא תוכן, ועכשיו תחליף את התוכן - כביכול בתוך האתר שלך.

מנגד ניצבות מערכות הניהול, שבאמצעותם יש למנהל אפשרויות שליטה כמעט בלתי מוגבלות (אבל הוא לא חייב לנצל אותם).

משל למה הדבר דומה, לעקרת הבית שמפחדת לאפות, אולי העוגה תישרף, אולי הקצף לא יצליח.
מה עשו חברות המזון. מוכרים לך עוגה כמעט מוכנה, רק תוסיף מים, וביצים, תערבב ולתנור. כולם יחמיאו לך.

אז יש להם עוגת שוקולד ועוגת גבינה. וזהו. ואם עקרת הבית רוצה להכין עוגת אגוזים, או פאי תפוחים היא לעולם לא תצליח להתקדם.

זו היא המערכת של לייבסיטי. קח. בנינו לך אתר. תחליף את התוכן. במקום "אוקיינוס", תכתוב "אתר הבית שלי". במקום קישור לוידאו מיוטיוב, שם תמונה. וזהו. לבנות אתר בקלות. מה הלאה?! אין! זה מה יש.

לעומת זאת בוורדפרס, ניתן להשתמש במערכת ניהול. כן, מערכת ניהול. אז תראה איך האתר נראה מאחורי הקלעים. אז מה?! לכן לא ניתן להוסיף דפים? לא ניתן לשנות תוכן? תנסה פעם, פעמיים. תבין מה קורה כשמוסיפים דף, ואיך מוסיפים תמנה או גלריה. הרבה יותר יעיל מלייבסיטי. כי הדפים יכולים להיות בעיצובים שונים. ניתן להתקדם לתבניות פרימיום. במחיר זול בהרבה ממהצעות של לייבסיטי. (ואני משתמש בלשון עדינה).

אולי דוגמא נוספת, למי שבאמת לא מבין מה זו מערכת ניהול. זה בערך (בערך!) כמו ליצור הודעה בפורום עם תמונות וטקסט מודגש וקישורים וציטוט מההודעה שעליה אתה רוצה להגיב.
זה לא נראה כמו בוורד, ואתה גם לא כותב ועורך את הודעתך כמו שהיא נראית לאחר מכן על המסך. זו דוגמא למערכת ניהול. יש מקום שבו מנהלים את התמונות (ואומרים לכל תמונה היכן להופיע. יש מקום שבו מנהלים את התפריט, ומחליטים מה יופיע, מי קודם ועוד. וכו' וכו'.

אין סיבה שבעולם, שמי שרוצה אתר בסיסי (בשביל מה?!) לא יצליח לעשות זאת לבד עם וורדפרס. אא"כ הוא גם לא יודע איך מדליקים את המחשב, ומה זה עכבר...

יצויין, כי יש מדריכים בנט, יש פורומים, ואפשר גם להתנסות לבד. לא קורה כלום. בכל מקרה האתר לא ייראה מליון דולר. לא פה ולא פה. אא"כ ישקיעו באנשי מקצוע.

chani-studi

משתמש צעיר
נכתב ע"י nיה;991127:
לא אכפת לי שכל החומר ילך לאיבוד, אבל כמובן אני רוצה להישאר עם הדומיין.
טלפונית הם ענו לי כי הדומיין ישאר בבעלותי.
האם גם במצב זה כדאי לבדוק את הנקודות שציינת?
(סליחה מראש על הבורות בנושא)

אם את מתכוונת לאתר קטן ונסיוני
אין חובה שיהיה לך גישה לחשבון FTP
אבל כדאי לחשוב לטווח ארוך...
כי רוב האתרים מתחילים בקטן,
(וזה בסדר גמור...)
ולאחר שנה שנתיים מרעננים ומשדרגים.

לפני שאת סוגרת עסקה
ממליצה לך מאוד להתיעץ קודם עם בונה אתרים
האם המערכת מתאימה לצרכים שלכם עכשיו או בעתיד.

ycprog

משתמש צעיר
נראה לי שיש כאן משהו לא כל כך הוגן.

ואחר בקשת המחילה מהכותב הנכבד, אומר את אשר על ליבי.

זהו פורום מקצועי של מפתחי אתרים.

היותו נגיש לציבור הרחב, אינו מתיר (לענ"ד) לעודד תחרות בלתי הוגנת במגרש הביתי המיועד לשיתוף מידע וייעוץ של מפתחי האתרים.

משל למה הדבר דומה?

תדמיינו לרגע שיש לי נגריה. מגיע עובר אורח ומציע ללקוחות פוטנציאליים שילכו לאיקאה. אותו ארון (כמעט) ברבע מחיר.

נכון. אני יכול להסביר ללקוחותי, את ההבדל בין ארון של מעצבים לארון של איקאה. ארון של מעצבים מתאים לסלון שלך בדיוק (ושל איקאה זה סטנדרט). ארון של מעצבים יחזיק לך מעמד 20 שנה, (ושל איקאה 3 שנים). מארון של מעצב אתה תיהנה הרבה יותר מאשר ארון של איקאה.

נכון. אני יכול להסביר את כל זה. אבל אנשים שמוח בקדקדם, מבינים שלא על חינם אנשים משלמים למעצב פי 4 מאשר על ארון באיקאה. ואין שום סיבה שבעולם, שאני אצטרך לרוץ אחרי לקחותי הפוטנציאליים ולהסביר להם את זה.

אם איקאה תפרסם, זה אולי לגיטימי, אבל שאדם נייטרלי כביכול יפרסם את איקאה, שזה בעצם מה שקורה כאן בפורום, יש בזה טעם לפגם - בלשון המעטה.

אם אתם רוצים, תעלו את האשכולות האלו לפורום איש את רעהו, ותדושו בזה כאוות נפשכם. אבל למה בפורום מקצועי של מפתחי אתרים.

אמת. פותח האשכול פתח את האשכול כשאלה. אבל מהשתרשרות האשכול ניכרת המגמה שציינתי. מה גם שזהו לא האשכול הראשון בנושא זה, שעולה דווקא בפורום מפתחי אתרים.

תשאירו את הפורום למקצוענים, שזהו הפורום היחיד המותאם למפתחי אתרים הנמנים על מגזר שומרי תומ"צ, ששם הם יכולים להתייעץ להחליף ולשתף מידע.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא ברור איזה דבר לא הוגן ראית כאן....
אמשיך את הדוגמא שלך,
נגיד אתה בעל נגריה, בא אליך בן אדם ושואל, אני צריך ארון, לא משנה לי העיצוב והחוזק שלו, העיקר שיהיה ארון. האם עם כל זה כדאי לי לקנות אצלך או ללכת לאיקאה?
מה יכול להיות יותר הוגן מאשר שתשיב לו: במקרה שלך, שהחסרונות כאלה וכאלה אינם משעותיים עבורך, אכן תלך לאיקאה ותחסוך כסף.

mat

------- Magicode -------
כאן אתם יכולים לקבל אתר בחינם עם וורדפרס גישה לftp ול מסד נתונים. וגם דומיין.

http://byethost.com/free-hosting/news

פשוט תבחרו ב "Script to install" ב wordpress ויש לכם אתר מוכן.

חיה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ycprog;991859:
נראה לי שיש כאן משהו לא כל כך הוגן.

ואחר בקשת המחילה מהכותב הנכבד, אומר את אשר על ליבי.

זהו פורום מקצועי של מפתחי אתרים.

היותו נגיש לציבור הרחב, אינו מתיר (לענ"ד) לעודד תחרות בלתי הוגנת במגרש הביתי המיועד לשיתוף מידע וייעוץ של מפתחי האתרים.

משל למה הדבר דומה?

תדמיינו לרגע שיש לי נגריה. מגיע עובר אורח ומציע ללקוחות פוטנציאליים שילכו לאיקאה. אותו ארון (כמעט) ברבע מחיר.

נכון. אני יכול להסביר ללקוחותי, את ההבדל בין ארון של מעצבים לארון של איקאה. ארון של מעצבים מתאים לסלון שלך בדיוק (ושל איקאה זה סטנדרט). ארון של מעצבים יחזיק לך מעמד 20 שנה, (ושל איקאה 3 שנים). מארון של מעצב אתה תיהנה הרבה יותר מאשר ארון של איקאה.

נכון. אני יכול להסביר את כל זה. אבל אנשים שמוח בקדקדם, מבינים שלא על חינם אנשים משלמים למעצב פי 4 מאשר על ארון באיקאה. ואין שום סיבה שבעולם, שאני אצטרך לרוץ אחרי לקחותי הפוטנציאליים ולהסביר להם את זה.

אם איקאה תפרסם, זה אולי לגיטימי, אבל שאדם נייטרלי כביכול יפרסם את איקאה, שזה בעצם מה שקורה כאן בפורום, יש בזה טעם לפגם - בלשון המעטה.

אם אתם רוצים, תעלו את האשכולות האלו לפורום איש את רעהו, ותדושו בזה כאוות נפשכם. אבל למה בפורום מקצועי של מפתחי אתרים.

אמת. פותח האשכול פתח את האשכול כשאלה. אבל מהשתרשרות האשכול ניכרת המגמה שציינתי. מה גם שזהו לא האשכול הראשון בנושא זה, שעולה דווקא בפורום מפתחי אתרים.

תשאירו את הפורום למקצוענים, שזהו הפורום היחיד המותאם למפתחי אתרים הנמנים על מגזר שומרי תומ"צ, ששם הם יכולים להתייעץ להחליף ולשתף מידע.

צודק בהחלט, הייתי אמורה לשאול את שאלתי בפורום איש את רעהו, עמך הסליחה.
רק ששערכתי חיפוש בפורום לפני ששאלתי את שאלתי וכמובן כל התשובות הופיעו בפורום זה, כך שזה היה טבעי בשבילי לשאול כאן.

לגופו של עניין, בהחלט קבלתי תשובה לשאלתי והחכמתי מהתשובות, ודי ירדתי מהרעיון של להיות כבולה ללייבסיטי מבחינת גודל אתר, עיצוב וכו'.

ycprog

משתמש צעיר
נכתב ע"י s976;992202:
לא ברור איזה דבר לא הוגן ראית כאן....
אמשיך את הדוגמא שלך,
נגיד אתה בעל נגריה, בא אליך בן אדם ושואל, אני צריך ארון, לא משנה לי העיצוב והחוזק שלו, העיקר שיהיה ארון. האם עם כל זה כדאי לי לקנות אצלך או ללכת לאיקאה?
מה יכול להיות יותר הוגן מאשר שתשיב לו: במקרה שלך, שהחסרונות כאלה וכאלה אינם משעותיים עבורך, אכן תלך לאיקאה ותחסוך כסף.

האם ככה אתה מתנהג עם הלקוחות שלך?

אדם פונה אליך לבנות אתר או כל דבר אחר מקצועי שאתה מומחה בו, האם אחרי שהוא מסביר לך מה הוא רוצה ממך לפני שבכלל תציע לו הצעת מחיר אתה מביא לו ספר טלפונים עם רשימה של 100 ספקי שירות יותר זולים ממך ? כמובן שגם באיכות הם נופלים ממך בהרבה אבל בכל מקרה, אתה רוצה להיות פייר עם הלקוחות שלך עד הסוף. האם אתה עושה את זה?

או שתספק לו רשימה של 100 אתרים של נותני שירות בדיוק כמוך אבל הרבה יותר זולים ממך כמובן שגם כאן האיכות שלך ברורה לעומת אותם מציעי שרות, האם תעשה את זה?

לא ניראה לי!!!

או אולי אם הייתי שכן שלך וכל לקוח פוטנציאלי שהיה צריך להגיעה אליך להצעת מחיר, עובר קודם כל מול דלת ביתי ואני "לתומי" הייתי מפרסם באופן קבוע על הדלת של הבית שלי רשימה של 100 נותני שירות זולים ממך האם זה הוגן?

כאן בפורום בפרוג זה הבית שלי, זה הבית של מפתחי אתרים וכאן לא ראוי לפרסם על דלת ביתם רשימה של מתחרים. ללקוחות הפוטנציאלים שלנו. תודה על ההבנה.

ואפילו שרמת האתרים שיצאו מנותני שרות המתחרים היא לא מגיעה לעשירית לעומת שרות של אדם מקצועי שיבנה לך את האתר, וגם המחיר בסוף יהיה הרבה יותר גדול אם תחשוב על תווך הארוך, ומה גם שאתה מוגבל מאוד למספר דפי האתר שהם נותנים לך שזה חלק מהמחיר.

ומה גם שמשה המוסכניק עם כל הפשטות של בניית אתרים אצל המתחרים לא יוציא מתחת ידיו אתר לתפארת, כי בכל זאת מאיפה משה יודע איך להתעסק עם תמונה ואם צריך לעשות אותה שקופה או קטנה או לחתוך רק חלק ממנה מאיפה משה המוסכניק מבין בזה. והאם משה המוסכניק מבין בכלל איך לבחור צבעים נכונים לאתר איך לסדר את האתר שלו??? גודל גופן סוג גופן, האם למש המוסכניק יש בכלל רצון להיות גם בונה אתר או מעצב? וכו.. וכו....

בקיצור בבקשה ממך אל תתעלל במשה המוסכניק עזוב אותו לתקן מכוניות בזה הוא מבין. ואל תשלח אותו להרפתקאה שלא תניב פירות ואני חותם על זה.

בדיוק כמו שאני לא מצפה ממך שכל פעם שמתקלקל לך משהו ברכב תלך ללמוד להיות מוסכניק כדי לתקן זאת לבד. אפילו שזה יעלה לך יותר זול בעשרות אחוזים.

בצלחה ושוב סליחה אם פגעתי במישהו.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא כ"כ הבנתי איך זה קשור למה שכתבתי...
ומי בכלל פירסם אותם?...
ואני אחזור ואומר:
מי שרוצה שיהיה לו אתר, ולא משנה לו כלל האיכות, כלומר גם אתר באיכות ירודה מתאים לו, העיקר שיהיה שם תוכן מסוים וכמה תמונות, והעיקר רק שיהיה זול - אני מציע לו לשקול את האפשרות של לייבסיטי או WIX וכדומה.

ycprog

משתמש צעיר
נכתב ע"י s976;992372:
ומי בכלל פירסם אותם?...
ואני אחזור ואומר:
מי שרוצה שיהיה לו אתר, ולא משנה לו כלל האיכות, כלומר גם אתר באיכות ירודה מתאים לו, העיקר שיהיה שם תוכן מסוים וכמה תמונות, והעיקר רק שיהיה זול - אני מציע לו לשקול את האפשרות של לייבסיטי או WIX וכדומה.

קשור מאוד אמרת "לא ברור איזה דבר לא הוגן ראית כאן...."
אז הסברתי לך מה לא הוגן

ודבר נוסף מה זול בליב סיטי?

נניח ומשה המוסכניק שאתה שולח אותו לשם ובאמת לא איכפת לו מעיצוב. יבנה שם אתר עם עד 25 דפים הרי המחירון לפניך

מחיר מראש ל 3 חודשים 82.68 ש"ל לחודש
מחיר מראש ל 12 חודשים 62.01 לחודש
מחיר מראש ל 24 חודשים מראש 52.71 ₪ לחודש
מחיר מראש ל 36 חודשים 50.07 לחודש

בו נסכם
מראש ל 3 חודשים ונניח והאתר יהיה פעיל 5 שנים יוצא 4960.8 ש"ח וכל זה שמשה המוסכניק בנה לבד את האתר והאתר יוצא ודאי בינוני ומטה.

טוב בו נחשב לפי 3 שנים מראש יוצא 3004.2 ש"ח
ושוב כל זה שהוא בונה לבד את האתר וכו..

ואני לא מדבר בכלל אם משה המוסכניק יחזיק את האתר הזה עד שיחזיר את נשמתו לבוראו. כמה הוא ישלם על האתר העלוב הזה?

מסקנה זה לא יותר זול לתווך הרחוק הרבה יותר יקר. ואתה בונה לבד את האתר והוא יוצא אתר צולע לא מקצעוי שלא עושה את המטרה שלו למשוך לקוחות. זה החלון הראווה של משה המוסכניק ואתה רוצה לעשות לו אותו ברמה של מעצב ובונה של משה המוסכניק. שבדרך כלל בקושי יודע איך להזיז את עכבר המחשב. וחלילה לא שאני מזלזל במשה המוסכניק. פשוט הוא גאון בתורת הרכב על שלל חוכמותיה. ואין לו קשר לבניית אתרים.

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י s976;992372:
ומי בכלל פירסם אותם?...
ואני אחזור ואומר:

אני אמנם לא בונה אתרים, אך בבקשה ממך:
אתה באמת מציע ללקוחות שלך שיפנו לדברים האלה?!?
קשה לי להאמין...

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י ycprog;992391:
קשור מאוד אמרת "לא ברור איזה דבר לא הוגן ראית כאן...."
אז הסברתי לך מה לא הוגן

ודבר נוסף מה זול בליב סיטי?

נניח ומשה המוסכניק שאתה שולח אותו לשם ובאמת לא איכפת לו מעיצוב. יבנה שם אתר עם עד 25 דפים הרי המחירון לפניך

מחיר מראש ל 3 חודשים 82.68 ש"ל לחודש
מחיר מראש ל 12 חודשים 62.01 לחודש
מחיר מראש ל 24 חודשים מראש 52.71 ₪ לחודש
מחיר מראש ל 36 חודשים 50.07 לחודש

בו נסכם
מראש ל 3 חודשים ונניח והאתר יהיה פעיל 5 שנים יוצא 4960.8 ש"ח וכל זה שמשה המוסכניק בנה לבד את האתר והאתר יוצא ודאי בינוני ומטה.

טוב בו נחשב לפי 3 שנים מראש יוצא 3004.2 ש"ח
ושוב כל זה שהוא בונה לבד את האתר וכו..

ואני לא מדבר בכלל אם משה המוסכניק יחזיק את האתר הזה עד שיחזיר את נשמתו לבוראו. כמה הוא ישלם על האתר העלוב הזה?

מסקנה זה לא יותר זול לתווך הרחוק הרבה יותר יקר. ואתה בונה לבד את האתר והוא יוצא אתר צולע לא מקצעוי שלא עושה את המטרה שלו למשוך לקוחות. זה החלון הראווה של משה המוסכניק ואתה רוצה לעשות לו אותו ברמה של מעצב ובונה של משה המוסכניק. שבדרך כלל בקושי יודע איך להזיז את עכבר המחשב.

טוב, אז השואלת כאן התעניינה לגבי החבילה הבסיסית שלהם (שיתכן גם שתספק את משה המוסכניק), שזה כ-30 לחודש, ויוצא משהו כמו 1500 ש"ח לחמש שנים. וזה באמת זול מאוד ביחס לבניית אתר מקצועי. חוץ מזה, אני בכלל לא יודע למה צריך את לייבסיטי, יש הרי מערכות חינמיות כמו WIX.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה