למה זה ניהיה לי לא ברור כשאני מייבא תמונה

ביתה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תמיד שאני מייבא תמונה לאינדיזיין זה לא ברור ואני עושה בתפריט שזה יהיה ברור ואחרי כמה דקות
קופץ לי עוד פעם
אם מישהו יוכל לעזור לי אשמח

בול 613

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תצוגה באיכות נמוכה כדי לא להכביד על התכנה.
אם אחרי הייצוא נשאר מפוקסל, זו כבר בעיה בלינק.

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
תמיד שאני מייבא תמונה לאינדיזיין זה לא ברור ואני עושה בתפריט שזה יהיה ברור ואחרי כמה דקות
קופץ לי עוד פעם
אם מישהו יוכל לעזור לי אשמח
אפרט יותר את דברי @בול 613 :
אחד הדברים הגאוניים באינדיזיין (לא פחות!) הוא שהתמונות אינן מוצגות באיכות גבוהה. הדבר מקל מאוד מאוד את העריכה והעבודה על הקובץ ומונע כבדות, תקיעות וסרבול. כמובן, אין לזה השפעה על התוצאה הסופית בייצוא.
כדי לראות את התמונה באיכות גבוהה בכל זאת, לחצן ימני על התמונה ואז

upload_2019-7-7_22-23-0.png

כדאי להימנע מלהציג את כל התמונות באיכות גבוהה מהסיבה הנ"ל.

במקרה שיש תמונה שאינה "מסכימה" לעבור למצב איכות גבוהה ונשארת מטושטשת, יש לכך סיבה משתי הסיבות האלה:
א. או שהתמונה אינה איכותית במקורה
ב. או שהקישור לתמונה אינו תקף (התמונה הוסרה או הוזזה ממקומה)

כדי לבדוק את מצב הקישורים, ללחוץ על הלחצן מימין:

upload_2019-7-7_22-25-58.png

תמונות שלידן סימן שאלה באדום - אינן מקושרות.
תמונות שלידן סימן קריאה בתוך משולש צהוב - הקובץ המקושר השתנה. לוחצים על הסימן והקובץ מתעדכן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה