למה הקבצים שלי מפונקים?

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
לחלק מהקבצים (וורד ו אקסל) שמגיעים אלי במייל יש תכונה מוזרה.
כשאני מנסה לפתוח אחרי ששמרתי אותם, מופיעה הודעה שאין מספיק מקום בשביל לפתוח בזמן שיש 500 gb פנוי.
מה הם חושבים להם? שהם צריכים פלנטה שלמה לבד?

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
יש לך 500 GB RAM? איפה קונים את זה... :p
ונסביר: מרחבי הזכרון השוממים שלך יושבים בקרבי הדיסק הקשיח, זה שממחסן את הקבצים בלילה כשכולם ישנים. לא עוזר לנו.
לעומתו - יש את זכרון הRAM שבו מתנהל המחשב בזמן אמת.
כדי לפתוח קובץ ולעורר אותו מתרדמתו בהארד דיסק, יש להעלות אותו לזיכרון הRAM שלהערכתי מכיל במקרה שלך 4/8 GB. והוא מלא לצערינו בכל האפליקציות שהפעלת כבר/הפעיל המחשב בעת עליית הWindows.

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
צודקים רבותי שהכוונה לזיכרון הram.
דא עקא שעשיתי ניקוי, ובנוסף, קבצים אחרים המאוכסנים במחשב לא אנינים כל כך ונפתחים ללא מצמוץ.

יהודה מ

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
מעצב פנימיות נכבד: בקשר לחיפוש שידוך לרווקה בת 27 וכו' - אין לי יכולת לענות לך ב'איש את רעהו' לכן אני כותב כאן, סליחה.
יש לי רעיון (לאשתי) תתקשר אלי 0548567271

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה