דרוש מידע למדת איפור אצל חוי חפץ? אשמח שתייעצי לי

נועה מ

משתמש מקצוען
אוקי הדעות חלוקות קטן עם יחס או גדול עם שם זוהי הנקודה!!
תחליטי את מה בא לך! מה יותר חשוב לך!
אבל אם כבר ללמוד פרטי אז חוי חפץ היא באמת טובה
אבל אני לא מבינה מה את צריכה שם את צריכה פשוט להיות מאפרת ובשביל להתחיל להיות מאפרת צריך יחס

malo

משתמש מקצוען
כן יש לי חברות שלמדו שם
מכירה מקרוב זה לא ממש ככה...
בכל מקרה אני ממליצה יותר על חוי חפץ כי אני חושבת שמתחילים משקיעים יותר
(פחות אוחזת משמות מפוצצים וגדולים ככל שיהיו).

נועה מ

משתמש מקצוען
מכירה מקרוב זה לא ממש ככה...
בכל מקרה אני ממליצה יותר על חוי חפץ כי אני חושבת שמתחילים משקיעים יותר
(פחות אוחזת משמות מפוצצים וגדולים ככל שיהיו).
כן באמת משהו מתענין בך אחרי שאת מסיימת אצל חברות שלי זה לא היה ככה

malo

משתמש מקצוען
סתם מענייין לשמוע !
זה ברור שאפשר גם בלי ללמוד אצלם אבל מה את משווה הרבה יותר קל להגיע לזה כשאת לומדת שם

זה שום דבר,
תתקשרי למזכירות,
כנסי למכירות תבקשי את רמי (בעלה) או את הבן, תגידי שיש לך מכירה וזהו.

הללי 8

משתמש צעיר
אבל אני לא מבינה מה את צריכה שם את צריכה פשוט להיות מאפרת ובשביל להתחיל להיות מאפרת צריך יחס
מי שצריכה יחס אז שתלך לחוי חפץ!!
זה נשמע כאילו אצל ירין שחף לא לומדים רק מקבלים תעודה והולכים הביתה!

שמחה שמחה

משתמש צעיר
תודה לכולן על התגובות :)
אני מסיקה מדבריכן-שבאופן גורף הלימודי איפור אצל חוי חפץ טובים והשיקול היחיד שאמור להיות לי זה בגלל התעודה .
נראה לי יותר חשוב איך אני מאפרת ולא איפה למדתי...
------------------------------------
אשמח לשמוע עוד דעות כדי לקבל החלטה סופית

מושקוש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
טיפ קטן
לא שמנה איפה את מחליטה ללמוד...
זכרי שחלק די גדול בשביל להצליח להיות מאפרת טובה זה:
לאפר ולאפר הרבה תרגול ולהתעדכן מדי פעם מה הטרנד החדש
בהצלחה !!!

יעל אילה

משתמש רשום
אוקי אני לא מגיעה אם דעה אלא מניסיון אישי אני לומדת אצל חוי ואין עליה מקצועית ברמה לא רגילה חלק גדול מהתלמידות כבר מאפרות בעצמן ואני בתוכם ולדעתי חוי חפץ זה דווקא שם מפוצץ מאוד היא לוקחת איפור כלה רק1800 שקל לא משכנע???

יעל אילה

משתמש רשום
שכחתי להוסיף שבמקום לומדות רק חרדיות אך מכל גווני הקשת ספרדיות ליטאיות וגם חסידיות כולן מרגישות שם משפחה

אלה❤

משתמש פעיל
תודה לכולן על התגובות :)
אני מסיקה מדבריכן-שבאופן גורף הלימודי איפור אצל חוי חפץ טובים והשיקול היחיד שאמור להיות לי זה בגלל התעודה .
נראה לי יותר חשוב איך אני מאפרת ולא איפה למדתי...
------------------------------------
אשמח לשמוע עוד דעות כדי לקבל החלטה סופית
את יכולה לשתף בתגובות שקבלת?
זה ממש יעזור לי,
כי אני ממש הרבה זמן מתלבטת איפה ללמוד ולא מצליחה להגיע
להחלטה סופית..:(
אני בעיקר מתלבטת בין ירין שחף לחוי חפץ

רייצל V

משתמש פעיל
אני ממש לא מסכימה עם אלה שאומרות ללמוד רק בבתי ספר גדולים.........
כמובן שאת צריכה לברר היכן ואיפה מקצועי ומעשי
אבל אני יכולה לומר לך ששורה תחתונה את זאת שתאפרי ולא המורות שלך
לכן הכל תלוי בידיים שלך !!
אם תיקחי את המקצוע לידיים , תתרגלי ותעבדי על שיווק, קטלוגים וכמובן מלא תפילות את תצליחי!!!
ראיתי הרבה מאפרות שלמדו בבתי ספר גדולים וידועים וממש לא יודעות את העבודה
ולעומת זאת כאלה שלמדו בבתי ספר סטנדרטיים והלכו אחרי זה להשתלמויות ומורות פרטיות ואכן חזקות בשוק!!!
---
אני אישית ראיתי תלמידה של חוי חפץ מאפרת, והייתי בשוק מאייך שהיא מאפרת מדהים היא עדיין בלימודים

טאלי

משתמש פעיל
אשכול מלפני כמה חודשים
אבל בכל זאת אגיב .אולי יעזור בעז"ה למישהי .למדתי לפני שנה וקצת
גם לי היתה התלבטות (לא הכרתי את חוי חפץ אז ...היא לא הייתה בין ההתלבטויות .יותר ה"שמות הגדולים")
הלכתי על ירין שחף.קבוצת דתיות
ירין עצמו לא מלמד.אפילו לא שיעור אחד...הדבר היחיד שהוא עושה זה אחרי שמגיעות התמונות מהיום צילומים הוא נותן הערות והארות..אצלנו גם אתזה לא היה כי זו קבוצה דתית (במאמר מוסגר באמת מעניין אותו מהתלמידות ..לעומת מה שכתבו כאן.. ואם תגשי אליו באישי הוא באמת עוזר ומייעץ.חמוד ממש)
אממה
מלמדים איך לאפר...טכני בלבד .יש לך לקוחה זקנה ? יופי תעשי לה כך וכך וכך וכך ..ומושלםם!!
בפועל כשאיפרתי מבוגרת הכך וכך וכך וכך ...לא עזרו לי כלל..נגיד השיעור של איפור מבוגרות היה לא מוצלח .הביאו לנו מבוגרת עם פרצוף חלק יחסית.
אני באתי עם ידע מאוד מאוד טוב .של סרטונים שראיתי שנים .והייתי מתנסה גם לבד
איך להתאים גוון ותתי גוון יכלתי לדעת גם מהסרטונים
מזוודת איפור לא שווה !!!!!!! חד משמעית .המוצרים שם לא מוכרים ככ חברת im ,שלטענת הנציגת מכירות זה פורמולות שטובי המאפרים ייצרו .והם לא רוצים שידעו שזה הם...הענווה שלהם זה משהו.נו נו ..יש לו פה ושם מוצרים של עדה לזורגן וקליניק .מברשות של ירין שחף.זה כן..אבל רוב המזוודה פשוט אכזבה .
יש לו 2 מזוודות שהוא מציע .המקצועית ממש שהיא על גלגלים ומלאה יותר באיפור ..גם של אותה החברה
והשנייה שהיא המרובעת עם הכתפייה...לא באמת אפשרי להיסחב עם דבר כזה .אגב בעלי משתמש בה לאחסן את הכלי עבודה שלו .לפחות למישהו בבית הזה זה שימושי .
אני ממש הלכתי לשם בשביל התעודה .היו הרבה דברים וסגנונות איפור מיוחדים שהראו לנו עם פלטות מיוחדות וכל מיני גוונים משגעים .ואנחנו באות לתרגל עם הפלטות שהביאו לנו שבקושי מוציאות פיגמנט ..הרבה שיעורים התאכזבתי מאוד במיוחד מהמזוודה .
תקחו בחשבון גם עד כמה יש פרקטיקה איך למצוא עבודה בשטח ..לפרסם וכו..בירין היה שיעור אחד על זה .ואם את רוצה.זה קורס בנפרד..משמעותי מאוד !!!עוד הרבה כסף..
כן למדתי משם כמה טיפים .לא משמעותיים במיוחד
כיום אני עובדת מידי פעם באיפור .על אף שאני מאוד אוהבת .ההוצאה של קניית הרבה ציוד היא באמת מכריעה
בנות שעשיתי עליהם איפור בדכ סיכמתי איתן מראש שאני עושה סגנון כך וכך ולא יותר מזה ..
אבל כשביקשו ממני לעשות סגנונות שאין לי את הציוד הנדרש .פשוט יצאתי בהפסדים משמעותיים ..
אז קחו זאת בחשבון !
מזוודה!
פרקטיקה!
ותדרוך מקיף איך לצאת לשוק!
בכלל אם זו מישהי שתותחית בשוק כמו חוי חפץ..אז בכלל !! מעבירה את זה הלאה על ידה .אין טוב מזה
ואף פעם אגב .לא שאלו אותי איפה למדת..רק תיק עבודות..! זה החשוב

100%

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ואואו....אני קופצת על האשכול הזה...
אני ממש בשיא ההתלבטות לגבי קורס איפור מקיף ומקצועי!
יש את עדה לזורגן שיש לה קורס של בנות בלבד, הם טוענים שהרבה מהם חרדיות/דתיות...אבל באמת אני לא יודעת איך האוירה וכו'....
יש את הקורסים מהשמות הפחות הגדולים כמו של הודיה ביסמוט...מישהי מכירה??
והאמת העלות של הקורס של עדה פחות....
מה אומרות?
בנות שלמדו שם...אשמח לשמוע על צורת הלימוד בבי"ס של עדה...מתאים לקו החרדי?
תודה מראש

malo

משתמש מקצוען
ואואו....אני קופצת על האשכול הזה...
אני ממש בשיא ההתלבטות לגבי קורס איפור מקיף ומקצועי!
יש את עדה לזורגן שיש לה קורס של בנות בלבד, הם טוענים שהרבה מהם חרדיות/דתיות...אבל באמת אני לא יודעת איך האוירה וכו'....
יש את הקורסים מהשמות הפחות הגדולים כמו של הודיה ביסמוט...מישהי מכירה??
והאמת העלות של הקורס של עדה פחות....
מה אומרות?
בנות שלמדו שם...אשמח לשמוע על צורת הלימוד בבי"ס של עדה...מתאים לקו החרדי?
תודה מראש
האיכות כמו שנכתב על ירין שחף.

יעל אילה

משתמש רשום
הי אני קיבלתי תעודה אצל חוי חפץ
ואגב כשלקוחות שומעים שלמדתי אצל חוי הם יודעות שיש על מה לסמוך....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה