דרוש מידע למביני כתיבת אידיש-תיקון לשון

bitcoin

משתמש פעיל
מצרף מודעה שאני רוצה לפרסם דווקה באידיש

אני לא בטוח שלא טעיתי באותיות/מילים

אם אתם רואים טעות-בבקשה ידעו אותי ואתקן

תודה

קבצים מצורפים

• שיינה יחידה.pdf
    KB 77.5 · צפיות: 76

נעליים

משתמש מקצוען
א שיינ ע יח"ד צו פארקויפן טאבו משותף חלקת יואב גבעה A לעבן נדבורנה נייע בניה, נוף, ערשטע קומה, כ-55 מ"ר 2 שלאף צימערן , שיין אויסגישטעלט

תיקון טעויות:
א שיינע יח"ד צו פארקויפן טאבו משותף חלקת יואב גבעה A נעבן נדבורנה א נייע בניה, נוף, ערשטע קומה, כ-55 מ"ר 2 שלאף צימערן , שיין אויסגעשטעלט

בהצלחה!

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
א שיינע יח"ד צו פארקויפן טאבו משותף חלקת יואב גבעה A נעבן נדבורנה א נייע בניה, נוף, ערשטע קומה, כ-55 מ"ר 2 שלאף צימערן , שיין אויסגעשטעלט
איינגעשריבען ווי "טאבו משותף", ניי געבויט (במקום בניה), ערשטע שטאק (במקום קומה).

bitcoin

משתמש פעיל
עוד מודעה בבקשה

חשבתי שאני יודע יותר טוב לכתוב

@טראכטער @נעליים אשמח לעזרתכם

אני מצרף קובץ וורד בכדי להקל על עזרתכם

קבצים מצורפים

• שינע דירה.docx
    KB 15.2 · צפיות: 22

טעם של פעם

משתמש פעיל
יש פה הרבה מה להוסיף /לשנות אולי עדיף שתכתבו מה רצונכם להעביר במסר ולבנות -דרך הניקים המכירים- את המודעה מחדש

bitcoin

משתמש פעיל
יש פה הרבה מה להוסיף /לשנות אולי עדיף שתכתבו מה רצונכם להעביר במסר ולבנות -דרך הניקים המכירים- את המודעה מחדש
תודה, אין לי מה להוסיף, אני רוצה אולי למצוא קונה מקהל הסאטמרי שכרגע נמצא כאן בארץ והפניה אלייהם באידיש נראית לי מתאימה

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עוד מודעה בבקשה

חשבתי שאני יודע יותר טוב לכתוב

@טראכטער @נעליים אשמח לעזרתכם

אני מצרף קובץ וורד בכדי להקל על עזרתכם
איך שאני רואה את המודעה זה מתאים לקהל דוברי היידיש כאן בארץ.
אם אתם רוצים את הקהל הסאטמארי צריך לשנות את המושגים לגמרי.
למשל במקום דירה 'אפארטמענט', במקום צימערן 'ראמ'ס' או room's, וכן על זה הדרך.

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני מעלה את המודעה עם כמה תיקונים.
כמו שכתבתי, לקהל הויליאמסבורגי יש מונחים קצת שונים (במקום באלקאן 'פארטש', וגם מה שכתבתי קודם)

קבצים מצורפים

• שינע דירה.docx
    KB 13.9 · צפיות: 22

אולי מעניין אותך גם...