חו"ד ללוגו שעיצבתי

יודלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יפה מאוד,

אולי תנסה לצבוע את ה"חולם" של גולד - בצבע של "ברג" (סוג של נקודת פסגת ההר).

ורק עכשיו אני קולט איזה יופי הרגל השמאלית של ה -"ג" מסתדרת מדהים כהמשך של ה- "ב"! (זה בכוונה?)

קידום !

ו אבחון ו טיפול רגשי ו יעוץ והכוונה ו
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לעניות דעתי
1. עם זה אמור להיות מילה אחת
אז שכן יהיה צבעים דומים [כמו כתום וחום - או משהו יותר חי...] ולא אחד כתום ואחד שחור
2. גם אני מאוד אוהב את הסלוגן ואכן אוד יפה לעשות את הנקודה בצבע של הברג כפי שהזכירו כאן קודם
3. בעניין הטלפון לחתימת מייל אולי שיהיה במקום הסלוגן.
4. הייתי מוסיף לאות למד המשך מין גל כזה [כמו שיש לאות בית] לכיוון מעלה לצד ימין, מה אומר ?!
זוהי החוו"ד שלי
הרבה הצלחה !!!

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עם זה אמור להיות מילה אחת
אז שכן יהיה צבעים דומים [כמו כתום וחום - או משהו יותר חי...] ולא אחד כתום ואחד שחור
אכן, לא מידי התחברתי לשחור. והלכתי בינתיים על כתום וחום.
הייתי מוסיף לאות למד המשך מין גל כזה [כמו שיש לאות בית] לכיוון מעלה לצד ימין, מה אומר ?!
רעיון מעולה, אנסה מאוחר יותר.
תודה רבה

אגב, בסלוגן, 'יציאה מהשגרה' או 'לצאת מהשגרה'?

קידום !

ו אבחון ו טיפול רגשי ו יעוץ והכוונה ו
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה