סיפור לישון? בחלום הלילה!

3333ציפי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כמו כל לילה, הם רבים על המתג.
"חייבים לכבות" אומר האחד, קולו עבה וחשוב.
"לא בא לי" מצחקק השני, צחוק ילדותי , משוחרר מעול.
"אסור!" חוזר הקול המכובד.
אבל הילדותי נשען חזק על המתג וחורץ לשון "זה כייף! אפילו תשאל אותה- נכון בא לך?" נכון. בא לי.
"אבל זה לא טוב! ואת יודעת את זה" נוזף הקול שוב ואני נכנעת בסוף.
אחרי פורים הלך המאבק והחריף.
"אין לך תרוץ." צלצל צחוקו של הילדותי. "אני על המתג וזהו" המכובד נכנע, מידי פעם מלמל משהו על כח לילדים או לנקיונות או לליל הסדר או מה שהיה בדיוק רלוונטי אבל לא באמת הצליח.
חודשיים וחצי שמר הילדון על המתג , הלך והתחזק מיום ליום, ואני נותנת לו גיבוי מלא.
"אני ציפור לילה" טענתי לקול המכובד "ועד שיש לי אפשרות לחגוג..."
יום אחד כולם חזרו לשגרה, גם אני, אלא מה?
"תכבה מיד אמרתי לך!" הם ממשיכים לריב.
"המשבצת היא שלי, ויש לי חזָקה!"
"לא! אבל מורה עיפה זה מורה בלי משמעת!" מנסה שכל, שיודע דבר או שתיים בהחלטות חיוביות "מורה עיפה עלולה להעניש סתם!"
אבל רגש הוא ילדותי וזה לא מענין אותו. "המתג שלי, אין לך סכוי."
אני נחלצת לעזרת השכל, משכנעת, נוקטת בפעולות ומקוה שיבואו אחריהן גם תוצאות.
לא הולך לי.
השתלט עלי.
נזקי הקורונה אמרנו?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא יודעת איך זה שלפתע קיבלתי הרשאה לכתוב בפורום החשוב הזה (יש מצב שהפתרון חבוי בחגורת הזהב??) , אבל ננצל את הבמה לכתיבת עצה כי הספוילר שולח לעמוד המזהיר שלא ניתן למצוא את הנושא המבוקש.

תשכבי במיטה בנחת ותאמרי תהילים שתשני טוב ותקומי רעננה ומלאת כוחות לעבודת הבורא.

התוצאה היא אחד מהשניים- או שהיצר הרע יתערב באפשרות לומר תהילים בנחת וירדים אותך, או שה' ייתן ברכה בשינה מועטת ותקומי רעננה ומלאת כח וגם מלאת סיפוק על כמות נכבדת של תהילים שהצטרפה לחשבון התפילות שלך)

ואם כבר יש לי הרשאה, ננצל לעוד בקשה- אולי כדאי לפתוח תת פורום לכאלה שלא כותבים מקצועיים אבל היו שמחים לקבל הערות על חומרים שלהם? לא יודעת כמה ביקוש יש לזה, אבל בסקר קטן באיש לרעהו אפשר לפתור את השאלה הזו... :)

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
ואם כבר יש לי הרשאה, ננצל לעוד בקשה- אולי כדאי לפתוח תת פורום לכאלה שלא כותבים מקצועיים אבל היו שמחים לקבל הערות על חומרים שלהם? לא יודעת כמה ביקוש יש לזה, אבל בסקר קטן באיש לרעהו אפשר לפתור את השאלה הזו... :)
קיימת אופציה לשלוח למנהלים שיעלו את החומר לדיון בפורום גם בלי להיות חברים בו.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קיימת אופציה לשלוח למנהלים שיעלו את החומר לדיון בפורום גם בלי להיות חברים בו.

האם זה אפשרי להעלות פה חומר של הדיוטים מתחילונים כמוני?
זה נראה פה פורום של מקצוענים.

anotherית

משתמש סופר מקצוען

האם זה אפשרי להעלות פה חומר של הדיוטים מתחילונים כמוני?
זה נראה פה פורום של מקצוענים.
אין הדיוטות בכתיבה. ולא צריך להיות מקצוענים כדי לכתוב.
זה מונח בקרן זוית. רק צריך לדעת שאפשר לבוא וליטול.

מעולם לא הייתי בעלת כשרון כתיבה, ובכל אופן אני כותבת.

אמנם כדי לכתוב על משהו שרחוק מעולמך, צריך כישרון.
וכדי לכתוב הומור, או שירה, צריך כשרון.

ואכן, אני מקבלת חלישות הדעת, כשאני קוראת את סדרת הסיפורים של @Angular , וכשאני נתקלת בהומור של @הדוויג ו @שיילה , בשירים של @דיונון ו- @קופי 100, ברהיטות של @yonatanr , ובשנינות של @מ"ם .

ולזה אכן, נדרש כישרון.
כי אני לא כותבת הומור, ולא שירים, ומלאת שגיאות.

אבל אז אני נזכרת שיש משהו אחד שאף אחד לא יוכל לעשות טוב ממני,
וזה לכתוב אותי, את סיפור החיים שלי, לבטאות את השמחה, האושר או הכאב, שרק אני מכירה.
את הפיסות, או הקרעים, שמסתובבים סביבי.
לכתוב את החויות שלי, החלומות שלי והמחשבות שלי.

ובשביל זה, לא צריך כשרון כתיבה, וגם לא לדעת איך ומה.
רק צריך לפתוח נשמה ולב.
לגשת אל קרן זוית, ולכתוב.

ובמקום הזה, אין הדיוטות ואין מקצוענים.
יש חופש, רוח וביטוי.
ובמה.

אז תצטרפי אלינו, ותכתבי לנו את סיפור החיים שלך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה