לימוד as3

ארז ליברמן

משתמש צעיר
שלום לכולם.
למדתי והתחלתי לעבוד על פלאש בשנה+ האחרונה ומאוד התחברתי לתוכנה ולכיוון שלה-ברוך השם עשיתי כבר כמה עבודות נחמדות איתה.(מוזמנים לראות:http://www.studio-hitchadshut.co.il/projects.html).הקורס שלמדתי בו היה מצוין ונתן לי הרבה אבל בגלל שזה היה במסלול עיצוב גרפי ולא בניית אתרים בקושי נגעו בעיניין הקוד ורק בשיעורים האחרונים נגענו קצת בas2.
כיום כשאני צריך איזשהו קוד בפלאש אני בד"כ מחפש ברשת איזה טמפלט חינמי מוכן מעצב אותו לפי צרכי ומשתמש בו-אבל ברור שזה לא מספיק רציני ואני ממש רוצה לצלול יותר עמוק לתוך עולם הפלאש-ולכן החלטתי להתחיל ללמוד as3.לפחות עד אחרי החגים לא אתחיל לימודים מסודרים בזה(למרות שאשמח לקבל המלצות על קורסים טובים)וחיפשתי מדריכים ברשת(בעברית)בנושא.מצאתי מיד באתר אינטרנט ישראל מדריך עם איזה 20 מאמרים רצינים על as3 אבל את כולם הוא כתב לאנשים שמבינים javascript.
שאלתי היא :א.האם מישהו יודע על אתר\מאמרים\מדריך שאפשר דרכן להתחיל ללמוד as3?
ב.האם אפשר ללמוד as3 בלי לדעת שפות תיכנות?(חוץ מקצת html,css,as2)
,תודה ושבת שלום.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
האתר נחמד יש מקומות שאי אפשר לחזור מהם לדף הבית
אגב איפה למדת פלאש?

ארז ליברמן

משתמש צעיר
מכללת סלע בבני ברק

מכללת סלע בבני ברק.
אין למישהו תשובה.כיוון לגבי השאלה ששאלתי?

ארז ליברמן

משתמש צעיר
הלינק לא מספיק

הלינק לא לוקח אותך ישר למאמר.
הדרך אליו היא כזאת:
1.בדף שבו אתה נוחת צריך לבחור מהתפריט העליון בצד שמאל-מתחילים.
2.בדף השני שהגעת אליו צריך טיפה לגלול למטה ואז יש רשימת לינקים בצבע כחול מצד ימין
3.צריך לבחור את הלינק הרביעי מלמעלה-היכרות עם as.

לדעתי מאמר מעולה למי שרוצה להתחיל להכיר.

ארז ליברמן

משתמש צעיר
למי שקורה אנגלית...

לאחר חיפושים רבים הבנתי שאין ברירה ואם רוצים ללמוד as3 דרך האינטרנט צריך לקרוא אנגלית...
קורס וידאו חינמי מעולה מבית אדובי לצעדים הראשונים ב as3 .
לפי השיעורים הראשונים שקראתי וצפיתי-מעולה.
תהנו.
http://www.adobe.com/devnet/actionscript/articles/actionscript_1-on-1.html

naamaid

משתמש צעיר
האתר שלך מקסים!
אבל
1. מדוע המובי קליפ שעל הכפתור מופיע רק כשהעכבר ברול אובר על החלק העליון של הכפתור ולא בכל הכפתור?
2. מדוע לא הכנסת את האתרים שבנית באופן מלא (ע"י לינק לאתר , ולא רק את הדף הראשון?!)

naamaid

משתמש צעיר
בנוגע לשאלה שלך -
אולי תשאל במרכז פרוג, אם יש אפשרות להצטרף לקורס רק לחלק של אקשן סקריפט 3 , אתה יודע למוד עצמי הוא טוב אבל תמיד יותר טוב ללמוד ממורה אנושי...

ארז ליברמן

משתמש צעיר
נכתב ע"י naamaid;298616:
בנוגע לשאלה שלך -
אולי תשאל במרכז פרוג, אם יש אפשרות להצטרף לקורס רק לחלק של אקשן סקריפט 3 , אתה יודע למוד עצמי הוא טוב אבל תמיד יותר טוב ללמוד ממורה אנושי...

כי את מה שמלמדים שם בas3 כבר למדתי.אני מחפש להיכנס ב"ה ממש לעומק.
דרך אגב שלחתי למרכז הדרכה מייל עם בקשה לפתוח קורס לגברים שילמד פלאש מתקדם ואולי גם שפות תיכנות שקשורות לאינטרנט ופיתוח אתרים כגון php java וכ'.בנתיים עוד לא קיבלתי תשובה.אולי אם יראו שיש ביקוש יפתחו משהו.

naamaid

משתמש צעיר
כי את מה שמלמדים שם בas3 כבר למדתי.אני מחפש להיכנס ב"ה ממש לעומק.
דרך אגב שלחתי למרכז הדרכה מייל עם בקשה לפתוח קורס לגברים שילמד פלאש מתקדם ואולי גם שפות תיכנות שקשורות לאינטרנט ופיתוח אתרים כגון php java וכ'.בנתיים עוד לא קיבלתי תשובה.אולי אם יראו שיש ביקוש יפתחו משהו.

ראשית - קורס גברים יועיל לך אך לא לי...:mad::mad::mad:
ושנית - הבנתי מהמרצה שלי בקורס שלא מומלץ להתמקד בשני תחומים מכיון שעלולים לצאת קרחים מכאן ומכאן. את התכנות הפשוט שווה לדעת, כמו כן גם לדעת איך להוציא אקשנים מאתרים חינמיים, לשנות אותם ולהשתמש - נפלא! אך להכנס לתוך נבכי התכנות הבנתי שחבל (כי אז אתה לא תהיה לא מעצב וגם לא מתכנת) וכשיש צורך נעזרים באיש מקצוע.

ארז ליברמן

משתמש צעיר
נכתב ע"י naamaid;299833:
ראשית - קורס גברים יועיל לך אך לא לי...:mad::mad::mad:
ושנית - הבנתי מהמרצה שלי בקורס שלא מומלץ להתמקד בשני תחומים מכיון שעלולים לצאת קרחים מכאן ומכאן. את התכנות הפשוט שווה לדעת, כמו כן גם לדעת איך להוציא אקשנים מאתרים חינמיים, לשנות אותם ולהשתמש - נפלא! אך להכנס לתוך נבכי התכנות הבנתי שחבל (כי אז אתה לא תהיה לא מעצב וגם לא מתכנת) וכשיש צורך נעזרים באיש מקצוע.

אני גם שמעתי את הטענה הזו-אבל לאחר שדיברתי עם מספר אנשים שבתחום המון זמן הם הבהירו לי שזה נכון לגבי css וכל שפות התיכנות לאינטרנט האחרות,אבל לא לגבי acitonscript כי כל הווארט בפלאשיסט מקצועי זה השילוב של עיצוב ותיכנות.

naamaid

משתמש צעיר
נכתב ע"י ארז ליברמן;309144:
אני גם שמעתי את הטענה הזו-אבל לאחר שדיברתי עם מספר אנשים שבתחום המון זמן הם הבהירו לי שזה נכון לגבי css וכל שפות התיכנות לאינטרנט האחרות,אבל לא לגבי acitonscript כי כל הווארט בפלאשיסט מקצועי זה השילוב של עיצוב ותיכנות.

אהבתי, טענה חזקה.
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה