לימוד עצמי בניית אתרים

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אני מעוניינת ללמוד מהבית, בזמן שנוח לי..
האם יש אתר/ קורס כזה?
מעוניינת ללמוד מהבסיס- HTML, CSS והלאה..

אפשר גם בפרטי.

תודה

Aharono

משתמש פעיל
D I G I T A L
במידה ואתם יודעים אנגלית, אני יכול להמליץ על מס'אפשרויות (אני מניח שיש גם בעברית, מטבע הדברים, הן פחות מקצועיות), ההמלצות נכונות לHTML, css ו javascript כאשר כדאי ללמוד את שלושתם (להתחיל מ HTML, לאחר מכן CSS ובסוף javascript):

https://www.codecademy.com/learn/learn-html האתר הזה מומלץ בגלל שהוא משלב תרגילים תוך כדיי (וזה מאוד חשוב, בגלל שכתיבת קוד היא דבר מאוד טכני עם פסיקים, גרשיים ושאר ירקות שקשה מאוד לשים לב אליהם אם לא עושים את זה "ביס ביס")

https://www.w3schools.com/html/default.asp אחד האתרים היותר בסיסיים בכל מה קשור למדריכים לweb, מומלץ בחום. גם באתר הזה יש "מבחנים" ותרגילים כמו באתר הקודם.

אופציה שלישית, גם היא באנגלית, שחבר טוב (שמבין דבר או שניים...) המליץ עליה: https://www.udemy.com/courses/search/?src=ukw&q=HTML שזה אתר שמביא סדרה של הרצאות קצרצרות בנושא מסוים בתשלום סמלי (לדוגמה, HTML כ44 ש"ח).. יש שם מבחר של קורסים וניתן לצפות בהרצאות הראשונות כדיי להתרשם... (בסוגריים, הוא הזכיר לי את האתר הזה כשדיברנו על "איך לומדים angular בזמן החופשי" ודיבר על זה הרים וגבהות)

ואחרי כל זה כמובן, יש לכם צד לקוח וצריך ללמוד צד שרת, שזו הודעה לזמן מאוחר יותר, בהצלחה!

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
במידה ואתם יודעים אנגלית, אני יכול להמליץ על מס'אפשרויות (אני מניח שיש גם בעברית, מטבע הדברים, הן פחות מקצועיות), ההמלצות נכונות לHTML, css ו javascript כאשר כדאי ללמוד את שלושתם (להתחיל מ HTML, לאחר מכן CSS ובסוף javascript):

https://www.codecademy.com/learn/learn-html האתר הזה מומלץ בגלל שהוא משלב תרגילים תוך כדיי (וזה מאוד חשוב, בגלל שכתיבת קוד היא דבר מאוד טכני עם פסיקים, גרשיים ושאר ירקות שקשה מאוד לשים לב אליהם אם לא עושים את זה "ביס ביס")

https://www.w3schools.com/html/default.asp אחד האתרים היותר בסיסיים בכל מה קשור למדריכים לweb, מומלץ בחום. גם באתר הזה יש "מבחנים" ותרגילים כמו באתר הקודם.

אופציה שלישית, גם היא באנגלית, שחבר טוב (שמבין דבר או שניים...) המליץ עליה: https://www.udemy.com/courses/search/?src=ukw&q=HTML שזה אתר שמביא סדרה של הרצאות קצרצרות בנושא מסוים בתשלום סמלי (לדוגמה, HTML כ44 ש"ח).. יש שם מבחר של קורסים וניתן לצפות בהרצאות הראשונות כדיי להתרשם... (בסוגריים, הוא הזכיר לי את האתר הזה כשדיברנו על "איך לומדים angular בזמן החופשי" ודיבר על זה הרים וגבהות)

ואחרי כל זה כמובן, יש לכם צד לקוח וצריך ללמוד צד שרת, שזו הודעה לזמן מאוחר יותר, בהצלחה!

תודה רבה!!!
אני לא בקיאה באנגלית עד כדי כך, התחלתי עם אחד האתרים המוצעים כאן אבל-- אני לא יודעת אם הבנתי נכון וכו'.....
איך ניתן לדעת זאת? יש אפשרות לבנת "אתר דמה"?

יוסי דויד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
איך ניתן לדעת זאת? יש אפשרות לבנת "אתר דמה"?
כותבים את הקוד שלומדים בפנקס רשימות (במידה ואין לך תוכנה מקצועית לקידוד)
ואח"כ פותחים את הקובץ בדפדפן (אחרי ששמרנו אותו בסיומת שצריך... html css js וכו'...)

איש פשוט

משתמש רשום
יש לי שאלה לגביי האתר הזה https://www.codecademy.com/learn/learn-html
הוא נראה לי מסודר ונוח ללמידת נושאים חדשים..
האם החלקים שבתשלום מכילים נושאים קריטיים או שהאתר חינמי ואלו תוספות להעשרה?
עוד משהו, אני מבין שהלימוד הוא מקריאה ואין שיעורי וידאו. נכון?

Aharono

משתמש פעיל
D I G I T A L
ממה שיצא לי להיתקל (וכן ממה שכתוב שם) כל לימוד השפות נמצא באתר החינמי... ומי שמשלם (אני למדתי משם והסתדרתי מצויין עם הגרסה החינמית, אבל אולי זה רק אני...) מקבל תוספות שונות ומשונות... (יש שם רשימה של תוספות).

לגביי הוידאו, למי שכן משלם יש סרטים שמסבירים על התרגילים (נשמע זה מאוד ספציפי ולא מרחיב מספיק)

פרידמן אברהם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני מנוי כרגע בקוד אקדמי.
אם את רוצה להתרשם אפשר לארגן בפרטי.
התוספות הם לא בחומרי הלימוד בכלל!!!
זה מוסיף פרויקטים שבהם את יכולה להתנסות במה שלמדת,
וכן זה מוסיף מבחנים שעל ידיהם את יכולה לדעת כמה הבנת את החומר.
זה נחמד אבל אני חושב שיש עוד דרכים ללמוד.
תמיד יש דרך טובה יותר. למשל באתר שלהם יש קורסים יותר יקרים (200$) שבהם את בונה את מקצועי (מבחינת העיצוב) אבל זה לא נכון ישר לנסות גבוה יותר.
אם סיימת את הקורס בקוד אקדמי בלי פרו כבר למדת הרבה ואח"כ יש עוד ועוד ועוד.
אני אישית הייתי ממליץ על scrimba.com חינמי לחלוטין וקורסים ממש מצוינים גם ללא מתחילים בכלל.

מצרף קישור לקורס HTML ב-youtube (יש פשוט תרגום)
מצרף קישור לקורס CSS

יש עוד מלא מה ללמוד
נראה לי שכל שלב שתסיימי תשאלי בפורום לאן להתקדם
אני חושב שהעצות של בעלי הניסיון יעזרו

davidnead

משתמש צעיר
D I G I T A L
יש לי לא מעט ידע ונסיו בHTML, CSS, JS וPHP, ואף בניתי פרוייקטים. עם זאת כל הידע נרכש לא מסודר, ממדריכים כתובים מזדמנים ברשת, ויש הרבה פערים ולפעמים חוסרים בסיסיים. הייתי רוצה קורס שיסביר מהתחלה צעד אחר צעד בצורה ברורה אם כי רצוי לא מידי למתחילים כי בסוף אני מנוסה. והכי חשוב - בעברית. אני מוכן לשלם, אם כי לא סכומים אסטרונומיים.
לא מחפש מורה פרטי, אלא סרטונים לצפות בזמני הפנוי.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מאד תלוי לאיזה רמה את רוצה להגיע ואם את אוטודידקטית. לדעתי קשה ללמוד את התחום לבד בלי מורה שמתקן שגיאות או מכסה את רוב התחומים.
אני למשל מלמדת תלמידות מהבית דרך תוכנת שיתוף מסכים ואם התלמידות היו שומעות את השיעור בלי יכולת לשאול שאלות או להתייעץ ולקבל פידבק אני בספק שהיו מגיעות לרמה שמגיעות אליה.

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מאד תלוי לאיזה רמה את רוצה להגיע ואם את אוטודידקטית. לדעתי קשה ללמוד את התחום לבד בלי מורה שמתקן שגיאות או מכסה את רוב התחומים.
אני למשל מלמדת תלמידות מהבית דרך תוכנת שיתוף מסכים ואם התלמידות היו שומעות את השיעור בלי יכולת לשאול שאלות או להתייעץ ולקבל פידבק אני בספק שהיו מגיעות לרמה שמגיעות אליה.

זכור לי שאמרת פעם שאת למדת בכוחות עצמך, לא?
אולי אני טועה עם משהי אחרת?!

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אגב אני מלמדת HTML, CSS ווורדפרס עם שימוש באלמנטור. אני מלמדת גם רספונסיביות, הבנת בוטסטראפ, אפיון ועיצוב חוויית משתמש. כל הנושאים האלה לדעתי עקרוניים כשבאים להתחיל לעבוד. אחר כך בזמן הפנוי אפשר להתקם גם לשפות תכנות שונות

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
לא. אני מאלה שלא אוהבים ללמוד לבד כי זה משאיר עם חורים בלימוד

אני גם חושבת כך.
יש לי חברה (עם רקע בתיכנות) שלמדה לבד והמריצה אותי לעשות זאת גם..
לוידעת אם זה מתאים לי... :|

תודה!

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
אני גם חושבת כך.
יש לי חברה (עם רקע בתיכנות) שלמדה לבד והמריצה אותי לעשות זאת גם..
לוידעת אם זה מתאים לי... :|

תודה!

בדיוק אני עכשיו באמצע לבנות לעצמי אתר חדש- בקרוב... (בינתיים בויקס, רכשתי דומיין)
אז יצא לי לעבור על כל מיני קודים HTML
וזה ממש כיף..
אפילו בלי ללמוד, הצלחתי לבנות משהו נחמד..
זה די מגרה אותי עכשיו ללמוד (טוב, אני לא פונקציה. אני אחת שאוהבת ללמוד הכל..)
אם בא לך, מצאתי המון מדריכים ברשת בתחום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה