דרוש מידע לימוד נהיגה - סוף סוף סוף סוף

איש ספר

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
לאחר דחיות ללא שיעור ותכלית, ולאחר התגברות על עצלות טבעית ומלאכותית, ולאחר דחיית כל מיני אמונות טפלות ופחדים קמאיים מודחקים, הוחלט במשפחתינו פה אחד (הפה של האשה כמובן) שאני ח-י-י-ב להוציא רישיון נהיגה. ועכשיו בבין הזמנים גם כן שצריך להגיע לחסדי תחבורה ציבורית לכל איפה שרק רוצים להגיע - ממש עושה חשק להישאר בבית.

הקש ששבר את כף הגמל היה האיום של נוו"ב הצו"ח שאם עד החגים אני בלי רישיון - אז היא לוקחת את ההגה לידיים וד"ל.

אממה, אם אני יתחיל שוב בעוד שיעור או שתיים - זה ייגמר כמו כל הפעמים האחרונים שהתחלתי - אני מוכרח ללכת על משהו מחייב יותר.

א קיצר א מיישע - אני מחפש מורה נהיגה סביר בירושלים, שאני לוקח ממנו חבילה - משלם על הכול כלול ועובר טסט, לא מעניין אותי מורה טוב, צ'רצ'יל אמר "אני אוהב ללמוד - אני לא אוהב שמלמדים אותי" אני צריך מורה שיושב לידי ועושה ברקס אם אני הולך להיכנס במישהו או משהו.

ושיהיה ממש ממש זול הכי זול - אני שונא להוציא הרבה כסף.

מה אומרים?!

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
לפי הכותרת והשעה, הייתי בטוח שהתבשרת שעברת את הטסט :rolleyes:
צריך לשנות את הכותרת ל"לימוד נהיגה- סוף סוף")
לא מעניין אותי מורה טוב, צ'רצ'יל אמר "אני אוהב ללמוד - אני לא אוהב שמלמדים אותי" אני צריך מורה שיושב לידי ועושה ברקס אם אני הולך להיכנס במישהו או משהו.

מה אומרים?!
אם אתה שונא להוציא כסף אז אתה צריך מורה טוב!!
כי עם כל הכבוד לצ'רצ'יל שאוהב ללמוד...הלימוד שלך הוא בשביל להגיע ליעד (רישיון) ולא בשביל הכייף.
ובנהיגה יש עוד כמה דברים חשובים חוץ מ "לא להיכנס במישו". :rolleyes:

פאר הפרי

מהמשתמשים המובילים!
א קיצר א מיישע - אני מחפש מורה נהיגה סביר בירושלים, שאני לוקח ממנו חבילה - משלם על הכול כלול ועובר טסט, לא מעניין אותי מורה טוב, צ'רצ'יל אמר "אני אוהב ללמוד - אני לא אוהב שמלמדים אותי" אני צריך מורה שיושב לידי ועושה ברקס אם אני הולך להיכנס במישהו או משהו.

מה אומרים?!

בעניין של חיים מומלץ לקחת מורה טוב!!!! לא "משלם על הכול כלול ועובר טסט"

רק כשיודעים לנהוג -- עוברי םטסט ועולים לכביש!"

סעו בזהירותתתתתתתת!!!

דפה

משתמש מקצוען
@איש ספר אני לא בנאדם רע מטבעי, אבל ממש מקווה שלא תעבור את הטסט, אם אתה מסוגל לכתוב:"אני צריך מורה שיושב לידי ועושה ברקס אם אני הולך להיכנס במישהו או משהו. " סוף ציטוט. :( .
חבל, תגדל עוד קצת ואז תלך ללמוד, מתוך מטרה שהעיקר זה החיים!

יוסי שלום

משתמש פעיל
חברה' חברה 'חברה', ה-ג-ז-מ-ת-ם, אני לא יודע לכמה מכם יש רישיון, אבל לי יש, ואני יודע מניסיון שכל מטרת מורי הנהיגה, הם להעביר אותך טסט ו-ז-ה-ו, בשביל לדעת לנהוג צריך לנהוג, לא מספיק ללמוד, ברכב של מורה הנהיגה, יש כל כך הרבה אמצעי בטיחות שאין ברכבים אחרים, שזה ממש לא אפשרי ללמוד עליו 'לנהוג' (כגון מראות למיניהם וכו' וכו'), אלא רק לעבור טסט, ובאמת כל מורי הנהיגה למיניהם מלמדים אותך תכסיסים לטסט, "תסתכל כל הזמן במראות, הבוחן בודק את זה", "תאותת כשאתה יוצא מכיכר" ועוד ועוד ועוד
מסקנת הדברים: @איש ספר צודק בשאלה שלו לגמרי

יוסי שלום

משתמש פעיל
א. אני לא מאמין שעד החגים יהיה לך רישיון .......

ב. אולי עדיף לנסוע ללמוד מחוץ לירושלים, בירושלים ממש קשה הטסט (מודיעין וכד').
אני ממליץ על אזור הדרום
עשיתי רישיון ב 4000 ש"ח כולל ההההכל

שני :))

משתמש צעיר
חברה' חברה 'חברה', ה-ג-ז-מ-ת-ם, אני לא יודע לכמה מכם יש רישיון, אבל לי יש, ואני יודע מניסיון שכל מטרת מורי הנהיגה, הם להעביר אותך טסט ו-ז-ה-ו, בשביל לדעת לנהוג צריך לנהוג, לא מספיק ללמוד, ברכב של מורה הנהיגה, יש כל כך הרבה אמצעי בטיחות שאין ברכבים אחרים, שזה ממש לא אפשרי ללמוד עליו 'לנהוג' (כגון מראות למיניהם וכו' וכו'), אלא רק לעבור טסט, ובאמת כל מורי הנהיגה למיניהם מלמדים אותך תכסיסים לטסט, "תסתכל כל הזמן במראות, הבוחן בודק את זה", "תאותת כשאתה יוצא מכיכר" ועוד ועוד ועוד
מסקנת הדברים: @איש ספר צודק בשאלה שלו לגמרי

זה לא כזה נכון, אני לומדת עכשיו אצל מורה, והוא אף פעם לא הזכיר לי את הטכסיסים של הטסט, רק בזהירות והכל בהסבר אמיתי.

שב נא הסופר

משתמש מקצוען
צ'רצ'יל אמר "אני אוהב ללמוד - אני לא אוהב שמלמדים אותי"
מזל שצרציל לא למד נהיגה..
שאם עד החגים אני בלי רישיון - אז היא לוקחת את ההגה לידיים וד"ל.
אמונה טפלה..

קיצר.. לך תלמד. ואל תחפש קיצורי דרך, כי בסוף זה גם קיצורי חיים - של אחרים..
תפוס ת'עסק ברצינות. אפילו אם תצטרך לשלם קצת יותר.
אני למדתי ברצינות באיזור תל אביב [לא מקום הכי פשוט..], וב"ה עברתי בטסט שני.

הצלחה רבה!

יוסי שלום

משתמש פעיל
מזל שצרציל לא למד נהיגה..

אמונה טפלה..

קיצר.. לך תלמד. ואל תחפש קיצורי דרך, כי בסוף זה גם קיצורי חיים - של אחרים..
תפוס ת'עסק ברצינות. אפילו אם תצטרך לשלם קצת יותר.
אני למדתי ברצינות באיזור תל אביב [לא מקום הכי פשוט..], וב"ה עברתי בטסט שני.

הצלחה רבה!
רישיו ונהיגה לא מתחיל ומסתיים בלימוד
אני מכיר כמה וכמה אנשים שלמדו טוב טוב כמו שצריך ונוהגים בצורה מפחידה ומסוכנת, ומאידך אנשים שלמדו ככה ככה ונוהגים פצצה בצורה מיקצועית וזהירה.
בסוף זה קשור לאופי ולהתאמה.
נסיעה טובה

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
@איש ספר , אם אתה רוצה מורה שילמד אותך נהיגה ולא רק שיתן ברקס לפני תאונה.
מוסר תורה שלמה במקצועיות ובבהירות, נותן ביטחון עצמי גבוה בעת הנהיגה, ומפורט מאוד,
רק לא נראה לי שתספיק לפני החגים אולי במאמץ גדול. כי הוא עמוס מאוד.
יצחק לוי
0544986915

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לאחר דחיות ללא שיעור ותכלית, ולאחר התגברות על עצלות טבעית ומלאכותית, ולאחר דחיית כל מיני אמונות טפלות ופחדים קמאיים מודחקים, הוחלט במשפחתינו פה אחד (הפה של האשה כמובן) שאני ח-י-י-ב להוציא רישיון נהיגה. ועכשיו בבין הזמנים גם כן שצריך להגיע לחסדי תחבורה ציבורית לכל איפה שרק רוצים להגיע - ממש עושה חשק להישאר בבית.

הקש ששבר את כף הגמל היה האיום של נוו"ב הצו"ח שאם עד החגים אני בלי רישיון - אז היא לוקחת את ההגה לידיים וד"ל.

אממה, אם אני יתחיל שוב בעוד שיעור או שתיים - זה ייגמר כמו כל הפעמים האחרונים שהתחלתי - אני מוכרח ללכת על משהו מחייב יותר.

מה אומרים?!
כמה טיפים למתחיל:
1. לא מומלץ (בלשון המעטה) ללמוד בקבלנות, על כל סיפור אחד מוצלח יש 50 מאוכזבים.
2. שים 10,000 בצד, ותשקיע את עצמך בלימוד עצמו, אם כל שיעור תחשוב על הכסף ועל זה שמורחים אותך בסוף תשלם יותר, בעז"ה תגמור בפחות ויהיה לך עודף
3. סכום השיעור הוא בדיחה - השאלה כמה אתה מקבל נטו, אם שיעור של 40 דקות עולה 150 ש"ח, אז כל דקה שווה כמעט 4 ש"ח, ואם המורה שלך מורח 3 דקות בהתחלה ו-3 דקות בסוף ועוד יוצא ל"שניה אחת" באמצע יוצא שהפסדת 30 ש"ח.
4. בגלל הנ"ל שווה להחיל את השיעור במקום מרכזי ולא שהמורה יאסוף אותך מהבית כי חבל על הכסף.
5. תתפלל והרבה.

יוסי שלום

משתמש פעיל
כמה טיפים למתחיל:
1. לא מומלץ (בלשון המעטה) ללמוד בקבלנות, על כל סיפור אחד מוצלח יש 50 מאוכזבים.
2. שים 10,000 בצד, ותשקיע את עצמך בלימוד עצמו, אם כל שיעור תחשוב על הכסף ועל זה שמורחים אותך בסוף תשלם יותר, בעז"ה תגמור בפחות ויהיה לך עודף
3. סכום השיעור הוא בדיחה - השאלה כמה אתה מקבל נטו, אם שיעור של 40 דקות עולה 150 ש"ח, אז כל דקה שווה כמעט 4 ש"ח, ואם המורה שלך מורח 3 דקות בהתחלה ו-3 דקות בסוף ועוד יוצא ל"שניה אחת" באמצע יוצא שהפסדת 30 ש"ח.
4. בגלל הנ"ל שווה להחיל את השיעור במקום מרכזי ולא שהמורה יאסוף אותך מהבית כי חבל על הכסף.
5. תתפלל והרבה.
המעלה בקבלנות שאתה לא צריך 28 שיעורים
מספיק לראות שאתה מוכן
מה זה המספר הזה 28 הלכה למשה מסיני?
וגם לא עושים שיעורים כ"כ ארוכים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה