דרוש מידע לימוד נגינה על פסנתר

גלוריה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מכירים חוברת ללימוד פסנתר באופן עצמאי?
החל מהבסיס ממש..

• תודה
Reactions: s.c

ריקי נמל

משתמש צעיר
פסנתר זה לא כלי שלומדים לבד, אם מעוניינים ללמוד באופן מקצועי.
טכני - אפשר ללמוד תוים וכו' לבד.
אבל נגן מקצועי לומד איך להשתמש נכון באצבעות, צריך ללמוד לשלוט עליהם ובאיזו צורה להקיש כדי שהנגינה תהיה מקצועית ואת זה לדעתי, אי אפשר לעשות לבד.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
פסנתר זה לא כלי שלומדים לבד, אם מעוניינים ללמוד באופן מקצועי.
טכני - אפשר ללמוד תוים וכו' לבד.
אבל נגן מקצועי לומד איך להשתמש נכון באצבעות, צריך ללמוד לשלוט עליהם ובאיזו צורה להקיש כדי שהנגינה תהיה מקצועית ואת זה לדעתי, אי אפשר לעשות לבד.
אם מתחילים לבד, קשה אחרי זה להתמקצע כי חלק מהטכניקה בנגינה מורכבת היא לדעת איצבוע נכון ואם לא מתחילים טוב איצבוע לשנות אח"כ קשה "שבשתא כיון דעל על..."

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
המלצה שלי, כמה שיעורים אצל מורה מקצועי (אני הייתי אצל 3 מורים, ששניים מהם מנגנים יפה מאד, אבל לא יודעים ללמד, אז כדאי לברר מראש) ואחרי שמקבלים את הבסיס אפשר להתקדם המון לבד.

ריקי נמל

משתמש צעיר
חמש שנים למדתי אצל מורה נחמדה וחביבה.
לאחר חמש שנים עברתי למורה אחרת.
ואי אפשר לתאר את עוגמת הנפש שהייתה לי. ידעתי שבזבזתי חמש שנים של בסיס, שלא ניתן לי.
ללמוד תווים כל אחד יכול. ללמוד אצבוע, כפי שכתבו כאן למעלה, אי אפשר בלי מישהו מקצועי. לא שווה את כאב הלב.

גלוריה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
החכמתם אותי, תודה!

גלוריה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה תודה!

• תודה
Reactions: s.c

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הכי טוב והכי מקצועי ומהנה "ערן סולומון" באינטרנט. קורס מקוון.
חפשו בגוגל.

אולי מעניין אותך גם...