לימוד בנית אתרים

ברטלר דיזיין

UX UI & brand
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש המלצות על לימוד באופן פרטי שאפשר להגיע רמה מקצועית מאד.
בלי ידע מקדים בכלל?

דורית אסייג

משתמש חדש
אני לא יודעת לגבי לימוד פרטי אבל יכולה להמליץ בחום על לימודים בג'ון ברייס, הם תרמו לי המון הרבה לימודים מעשיים והתעסקות עם תוכנות ומלמדים ממש בצורה פרקטית

פרידמן אברהם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
השאלה הראשונה היא מה הידע שלך באנגלית.
ידע מקצועי? אין כלל שיגדיר את זה. זה דבר שנרכז עם הזמן לא עם השעות.
צריך לדעת גם מה ללמוד. כלומר מה אתה רוצה ללמוד. מתכנת מקצועי זה כמו לומר נגן מקצועי... על איזה כלי נגינה מדובר? וכן זה בתכנות. מדובר על עשרות מקצועות שונים ואם הולכים על מסלול לימוד עצמאי. אם ידוע בברור מה המטרה הדרך הרבה יותר קלה.
אני ממליץ על להתחיל מעט עם מורה פרטי ל - 10 שעות למשל. ואז להמשיך הלאה לבד.
וכן חשוב שיהיה מישהו בסביבה שיכול לענות לשאלות. (אפילו בתשלום... וקנה לך חבר :))
אני אישית למדתי לבד ואני מכיר את המסלול הזה לעומק ואשמח לעזור.

נערך לאחרונה ב:

hercu

משתמש חדש
לי לא הייתה ממש אנגלית מעבר לבסיסית ולמדתי בINT וזה עזר לי מאוד להתקדם, אם תרצה אתן לך את הטלפון של יועצת הקורסים שם הם באמת יודעים לעזור

Avitatal

משתמש חדש
האמת אני גם הגעתי למכללה בלי אנגלית יותר מדי טובה וזה לא מנע ממני למצוא עבודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה