עזרה לימוד אידיש

מצטרפת

משתמש מקצוען
אני מעוניינת ללמוד אידיש ע"מ לטפל בילדים דוברי אידיש,
האם יש מישהי שלמדה ומצליחה לנהל שיחה זורמת?
באיזו שיטה למדת?
האם הגיוני בשיטה מסוימת של לימוד 5 דק' מדיסק ומספר במשך 4 חודשים -הם טוענים
שאפשר אח"כ לדבר שיחה של 20 דק' הגיוני???
ולמי שיש להשאיל/למסור/למכור חומר ללימוד

בינגרפיק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
השיטה הכי טובה זה לדבר שוטף עם מישהו שיודע היטב את השפה.
אני לא חושבת שתצליחי לדבר טוב אידיש משיטת לימוד כמו זו. ניסיתי ללמוד אנגלית בשיטה זו מה התוצאה? אולי קריאה דיבור שוטף בא לי די בקושי

מצטרפת

משתמש מקצוען
אני אכן רוצה לדבר עם אנשים אבל בטלפון קשה לדבר כשאין לי אפילו מושגים בסיסיים
אני רוצה שיטה מסודרת ללימוד שעל בסיס מה שאני לומדת
(לדוג' בשיטה שבררתי אמרו שמלמדים כל יום 2-3 מבני משפטים שאפשר להשתמש כל פעם במילה מתאימה+10 מילים חדשות שזה בעצם מאפשר לי לתרגל עם מישהו שיודע אידיש אבל אני מחפש להתחיל עם איזה בסיס מסודר

פיר

משתמש סופר מקצוען
אש
אני אכן רוצה לדבר עם אנשים אבל בטלפון קשה לדבר כשאין לי אפילו מושגים בסיסיים
אני רוצה שיטה מסודרת ללימוד שעל בסיס מה שאני לומדת
(לדוג' בשיטה שבררתי אמרו שמלמדים כל יום 2-3 מבני משפטים שאפשר להשתמש כל פעם במילה מתאימה+10 מילים חדשות שזה בעצם מאפשר לי לתרגל עם מישהו שיודע אידיש אבל אני מחפש להתחיל עם איזה בסיס מסודר
אני מעוניינת ללמוד אידיש ע"מ לטפל בילדים דוברי אידיש,
האם יש מישהי שלמדה ומצליחה לנהל שיחה זורמת?
באיזו שיטה למדת?
האם הגיוני בשיטה מסוימת של לימוד 5 דק' מדיסק ומספר במשך 4 חודשים -הם טוענים
שאפשר אח"כ לדבר שיחה של 20 דק' הגיוני???
ולמי שיש להשאיל/למסור/למכור חומר ללימוד
אם יתנו לך אפשרות להתחיל לעבוד בגן ותשמעי אידיש מסביב ויעזרו לך במשפטים בסיסיים תלמדי צריך שיתנו לך הזדמנות וסבלנות בהצלחה

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
היה פרסומת ב'המבשר' על פתיחת קורס לימוד אידיש לנשים בבני ברק.
יתכן שזה קצת יקר (לא ביררתי.) אבל מי שבאמת רוצה לדעת אידיש זה אולי שווה את המחיר.
(לענ"ד ממה שהבנתי הדרך הכי טובה לדעת באמת אידיש -חוץ ממה שהזכירו לדבר עם דוברי אידיש- זה לעשות קורס אידיש מקצועי. בינתיים מלמידה דרך ספרים ודיסקים לא ראיתי התקדמות משמעותית .)
אידיש.jpg

נערך לאחרונה ב:

פרפר

משתמש מקצוען
דרך מוצלחת מאד היא לשמוע הרצאות באידיש. אפשר להוריד הרצאות מקול הלשון - לבחור מרצים שיש להם דיבור חתוך ולא מהיר מדי.

מצטרפת

משתמש מקצוען
מה יש לי לשמוע הרצאות אם אני לא מבינה מילה?
זה אולי טוב אחרי שכבר קצת מבינים ואז אפשר לקשר
מ
אין אף אחד שהצליח למוד דרך דיסקים+דיבור עם מישהו?
אולי יש למישהו למכור לי יד שניה?

google

משתמש רשום
D I G I T A L
מי שרוצה לשפר היידיש לילדים שלו יש את הקו הפופולרי בחו"ל סיפר לספיר שמספרו 026-220-771

(קו מלא תוכן לילדים אם מעשות מבעלי דרשנים שונים הכנה לבר מצווה השגחה פרטית שילדים עצמו מספרים ראיונות עם הילדים ועוד)

שימו לב בדקה הראשון יש פרסומות ולא ניתן לעבור עלו

נערך לאחרונה ב:

ליחי

משתמש פעיל
מי שרוצה לשפר היידיש לילדים שלו יש את הקו הפופולרי בחו"ל סיפר לספיר שמספרו 026-220-771

(קו מלה תוכן לילדים אם מעשות מבעלי דרשנים שונים הכנה לבר מצווה השגחה פרטית שילדים עצמו מספרים ראיונות עם הילדים ועוד)
תודה אבל אני מבוגר וצריך ללמוד בדחיפות אידיש צריך פתרון דחוף
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה