דרוש מידע לימוד אולפן וסאונד

יהודית ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

הללוהו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הבנתי ששני שליש מהשיעורים בזום
עוד שליש בפרונטלי-
במכללה או באולפן

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
רוב התלמידים יכולים לקבל הנחה משמעותית דרך מילגות מסויימות (בכללי לציבור החרדי, מי שעונה לקריטריונים של הגוף שאחראי על זה), תלוי באיזה מוסד למדו וכו' (והאם בקורונה המלגות האלו עדיין קיימות..)

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כמובן שהלימודים בפרוג זה מאוד יסודי ומקיף ואין מה להשוות ללימוד מתוך סרטונים (בלי לזלזל בכלל),
ויש מורים מעולים ואוירה טובה, והמקום היחיד שאני מכיר ללימודים בהפרדה מלאה

BS''D

משתמש פעיל
כמובן שהלימודים בפרוג זה מאוד יסודי ומקיף ואין מה להשוות ללימוד מתוך סרטונים (בלי לזלזל בכלל),
ויש מורים מעולים ואוירה טובה, והמקום היחיד שאני מכיר ללימודים בהפרדה מלאה
אין לי מושג בהקשר לרמה המקצועית,
אבל בעניין ההפרדה נשים דווקא יש הרבה אופציות..
רוב התלמידים יכולים לקבל הנחה משמעותית דרך מילגות מסויימות (בכללי לציבור החרדי, מי שעונה לקריטריונים של הגוף שאחראי על זה), תלוי באיזה מוסד למדו וכו' (והאם בקורונה המלגות האלו עדיין קיימות..)
אשמח לקבל מידע בעניין.
בררתי והבנתי שכן
בררתי ממש בתחילה, והמחיר הזה היה לקורס רגיל במכללה, בגלל זה היה נשמע לי מוזר שגם הקורס בזום עולה אותו דבר, מעניין..

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אין לי מושג בהקשר לרמה המקצועית,
אבל בעניין ההפרדה נשים דווקא יש הרבה אופציות..
אשמח לקבל מידע בעניין.
בררתי ממש בתחילה, והמחיר הזה היה לקורס רגיל במכללה, בגלל זה היה נשמע לי מוזר שגם הקורס בזום עולה אותו דבר, מעניין..
זה המחיר גם בזום .
המורים מאודדדדדד מקצועים...
ניתן לקבל הנחות דרך 'מפתח' וגם פרוג עצמם עוזרים לקבל מילגות .
שווה בדיקה הקורסים מקיפים מאודד ומסבירים הכלל מאפס כולל סיכומים שיעורי בית וכו'.

הללוהו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
באמת מוזר!!

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לגבי הזום, הלימודים הם ארוכים מספיק כדי שיהיה אפשר להקיף הרבה ותמיד נמצאים עם יד על הדופק, ככה שגם על גבי הזום כל מה שקשור לידע מקיף וגם לימודים על התוכנה זה מאוד יעיל (יש כאלה שזה קצת קשה להם ויש כאלה שלהיפך זה הרבה יותר נוח להם, אני אישית נהנה מזה)
ומתוך כל השיעורים בזום יש כמה וכמה קורסים שאי אפשר לוותר על שיעורים פרונטליים וכשזה יתאפשר זה יקרה..

בכל מקרה מדובר במורים תותחים, מעולים ביחס לתלמידים ולאורך זמן זה ממש כיף להרגיש שיש עם מי לדבר ויש מי שמלווה כל אחד גם בדברים פרטיים שהוא עוסק בהם

אני חושב שזה שווה לגמרי, גם כי זה מקיף מהבסיס, גם כי יש מורים מצויינים, וגם לאנשים כמוני שלא יודע אם הייתי מצליח לתפוס את עצמי ללמוד הכל לבד..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה