לימודי קורס יעוץ משכנתאות ללא תואר

נתנאל 054

משתמש פעיל
לא למדתי באיתנים. הבוגרים שלהם מאוד מרוצים. הסיפור של הלידים? צריך לבדוק אם זה שווה את זה. מה אומר על זה y996?????
נמתין לתגובתו של y996
חשוב לי לשמוע את דעתו בענין .
בכל אופן ממש תודה על הכוונתך.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
נמתין לתגובתו של y996
חשוב לי לשמוע את דעתו בענין .
בכל אופן ממש תודה על הכוונתך.
האמת שאינני מכיר את 2 המסלולים שציינתם.. אני מכיר את הקורס הזה, שאותו למדתי, עם העשרה נוספת [כמו קורס למשכנתה הפוכה, קורס עוצמה לעסקים, ועוד]. הקורס עולה 8,900 - אני הצטרפתי בתקופת מבצע שעלה הכל 6,800.
ענין הלידים נראה לי, שהכוונה ל-10 תיקים שתוכלו לנתח איתם בסטאז', או משהו כזה (ייתכן, והם מביאים אותם, אבל אינני זוכר בדיוק כיצד זה הולך). אם ידוע לכם אחרת / משהו השתנה, אדרבה תתקנו אותי, מעניין מאד.
באופן כללי - עד כמה שידוע לי, אין לאיתנים קשר למכירות לידים. זה אפי' לא חברה לייעוץ משכנתאות (מלבד מה שעדי ושמעון עוסקים בעצמם). עכשיו יש איזשהו ניסיון פלטפורמה כלשהי (פירסמו היום ממש אחה"צ), אבל עד עכשיו זה היה רק ביה"ס למשכנתאות.
בכ"מ - לידים זה סוג של פיתרון בעייתי להשגת לקוחות. יחסי ההמרה מאד גרועים, ז"א: מתוך 100 - 50% לא רציניים, ה-50% השני, לחלק יקר, חלק עוד צריכים לברר, וחלק לא יכולים לקחת משכנתה גם אם הם היו מאד רוצים.. יש רק איזה 20% שכולי האי ואולי להוציא מהם עיסקה, תלוי ביכולת המכירה של היועץ. לא מומלץ!!
ואני חבר בקבוצת וואטסאפ של מאות יועצים שמטרת הקבוצה רכישת לידים, עם חברות שמוכרות לידים, אני גם מחובר לאחד מגדולי היועצים שיש לו פירסום ממומן ללידים, וזה דיי קשקוש כל העסק הזה [תמיד יש יוצאים מהכלל, אבל זה בגדול]. כך שלהוסיף ע"ז כסף מראש, כדאי לברר - מה עומד מאחורי זה בכלל.

idlmovb

משתמש מקצוען
יש כאן מישהו שגמר את הקורס הדיגיטלי של איתנים ויכול להגיד שהיה שווה ואכן הקורס נותן מספיק כלים בשביל לעבוד בתחום?

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
יש כאן מישהו שגמר את הקורס הדיגיטלי של איתנים ויכול להגיד שהיה שווה ואכן הקורס נותן מספיק כלים בשביל לעבוד בתחום?
כן, אני!
אבל, וזה אבל עצום -
יש ים של ידע פרקטי שבשום קורס/בי''ס לא תלמד, אם לא פשוט תתחיל לזוז בתחום..
המעלה הגדולה של איתנים - שיש שם זומים/וובינרים של חומר מקצועי, פרקטי, רלוונטי שחשוב לתחום, כחו גם קבוצות וואטסאפ - שאנשים שואלים ומתייעצים, ומקבלים המון ידע.
אם תרצה יותר מפורט keseffchacham בג'מייל.

חורף ואביב

משתמש רשום
תודה על האשכול המחכים,
האם הייתם ממלצים על המקצוע גם לצעירים בתחילת דרכם ללא רקע בעולם התעסוקה כלל?
האם המקצוע דורש הרבה מאוד חשבון בעבודה השוטפת או שעוסקים יותר בסגירת העיסקה וכו'
בנוסף ידוע לכם על מילגות ללימודים אלו?

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
יש אצלנו במשרד יועץ מאיתנים, הוא מאד מרוצה מאיכות החומר, אמנם חסר שם את הדחיפה האחרונה לסיים ולהתחיל לעבוד, בגלל שהפלטפורמה היא כולה אינטרנטית, מתאים מאד למי שאין ביכולתו להתמסר ללימודים, כגון שהוא עובד כשכיר בעבודה תובענית.
לגבי המסלולים, מבירור שערכתי אין הצדקה לפערי המחירים, מחיר שוק של 10 לידים הוא 300-500 ש"ח, ושאר הקורסים שהם מספקים במסלול המורחב לא קריטיים ליועץ רגיל.
את רוב השיעורים מעביר עדי שטרן, שהוא אחד האנשים הכי מקצועיים בתחום היום, ראיתי דוגמאות והשיעורים מועברים בצורה ידידותית ומחכימה במיוחד.
יש להם ליווי מקצועי מאד תומך לאחר סיום הקורס, ובאופן כללי מצדיק את התמורה.
נ.ב. איתנים עובדים עם מכירת חבילות לידים, יש להם מוצר כזה בחנות של הגורו, למי שמכיר, וכמדומני גם שיש להם רשת זכיינים לייעוץ בפועל.
על פוקוס לא שמעתי ממישהו אישית, אבל גם שם יושבים אנשים סופר מוכשרים כדוגמת יוני ברלינר, אני אישית חבר בקהילת יועצי המשכנתאות גם של איתנים, בגלל הגורו שלהם (מומלץ מאד), וגם של פוקוס בגלל התוכנה של הייעוץ סמארט.
בכל מקרה, מקצוע אטרקטיבי עם המון משמעות ושליחות, וגם פרנסה ברווח בעזרת השם, מי שבענין, אני ממליץ בכל פה.
בהצלחה לכולם

אני מאיתנים ממליץ עליהם מאוד
אבל ואבל גדול הרבה מאוד בקבוצה שלמדו איתי עוד לא התקדמו בכלום (בשונה ממני שעוד לפני הקורס היו לי תיקים ולקוחות והקורס שידרג אותי מאוד)
והסיבה לכך מאוד פשוטה קשה מאוד בהתחלה להביא דברים טובים ולכן קשה גם בהתחלה להביא לקוחות זה גלגל שחייב איכשהוא להתחיל (כי חלק גדול בנוי ממחויבות של הבנקאי אליך ושלך לבנקאי ובשביל זה חייבים לפנק אותו לפחות בהתחלה עם כמה תיקים טובים שזה אומר משכורות גבוהות הייטק נכסים חלקים בטאבו לא חברות משכנות ומוש"ת וכו" כשמשום מה בציבור החרדי הם יותר נדירים)
בנוסף צריך לקחת בחשבון שהבנקים בתקופה הכי הכי עמוסה ומאוד קשה להגיע למצב שהבנקאים זמינים ובאים לקראתך וכשאין לך כזה בנקאי אפשר היום לחכות חודשיים לתור לפגישה ואח"כ עוד חודשיים יכול להימרח התיק מאחר ובקושי יש להם זמן להסתכל עליך
ויש עוד הרבה סיבות לקשיים שיש בשביל להיכנס לשוק אולי אעלה אותם בהמשך
לדעתי הפתרון זה לעבוד תקופה כשכיר במשרד יעוץ משכנתא או לקחת תיקי מחזור שמלכתחילה הלחץ אצלם פחות גדול (אין חשש מביטול עיסקה וכו") ואז יש זמן לעשות סבב בבנקים ולהתחיל להכיר ולהיכנס לענינים
אבל שיהיה ברור מי שבאמת רוצה לעזור ולחסוך לאנשים הרבה כסף זה לא בשביל לעבוד בקלות ולא בשביל עבודה מהצד
אלא משהו ששואב ודורש המון ראש ואנרגיות
חוץ אם אתה תעבוד רק עם מזרחי ותביא לאנשים ריביות דפוקות

חורף ואביב

משתמש רשום
תודה על התגובות המפורטות ,
אם אפשר עוד מניסיונכם כאחד שלא מאוד מחבב חשבון אבל מאוד טוב בשיח עם אנשים שכנוע ויחסי אנוש,
בעבודה היומיות השוטפת יש המון התעסקות עם חשבון או שהדברים הופכים ליותר שבלוניים ומוכרים כשרוכשים ניסיון ומרבית העבודה מתמקדת בלהביא לקוחות ולסגור עסקאות ?

המון המון להתעסק בחשבון וסימולציות וכל תיק מחושבן מקומבן ובנוי אחרת
כמובן אם אתה רוצה לתת שירות טוב ומקצועי ולעשות את התפקיד שלך נאמנה אחרת
יש הרבה יועצים בציבור שלנו שבונים לכולם אותו תמהיל וחסל אבל לדעתי זה עושק לאור יום
(נניח לדוגמא משכנתא בדירה להשקעה לאקזיט חייב להיות בנוי אחרת לגמרי ממשכנתא לטווח הארוך ואם הפכת את התמהיל מהלקוח הזה לשני עשית לכאורה נזק של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים ככה שזה מאוד חשוב להיות מקצועי וזה בהחלט דורש המון המון חשבון)

נערך לאחרונה ב:

ברכיק

משתמש פעיל
מקפיץ.. אני רואה שדיברו פה הרבה על איתנים,
איתנים מפרסמים הרבה על אפשרות להקים עסק ליעוץ משכנתאות בזכיינות איתם מישהו מכיר?
מה הם נותנים לך בעצם?

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
מקפיץ.. אני רואה שדיברו פה הרבה על איתנים,
איתנים מפרסמים הרבה על אפשרות להקים עסק ליעוץ משכנתאות בזכיינות איתם מישהו מכיר?
מה הם נותנים לך בעצם?
לא מכיר היטב, כמדומני רק את השם.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני למדתי בפוקוס.. מכיר גם את איתנים. קצת מבפנים. מכיר את הון ובית אישית בוגר איתנים. ככה שהסחורה מעידה שעל עצמה.
אני??? ממליץ על פוקוס בכל הכח

א. גולד

משתמש פעיל
אגב, מישהו יודע אם יש שם גם איזה פורומים להתייעצות,
אפשרות לשאול שאלות וכדו'
בצורות שמותאם לציבור החרדי?
אני מדבר על פוקוס.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אגב, מישהו יודע אם יש שם גם איזה פורומים להתייעצות,
אפשרות לשאול שאלות וכדו'
בצורות שמותאם לציבור החרדי?
אני מדבר על פוקוס.
יש קבוצות וואצאפ ללומדים בוגרים.
יש זומים קבועים לשאלות ותשובות. אבל אחרי הלימודים. מה התכוונת מותאם לציבור החרדי??

א. גולד

משתמש פעיל
אתר בלבד!
ללא ווטסאפ,
וללא זום.
או למשל כינוסים מקצועיים בהפרדה.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אתר בלבד!
ללא ווטסאפ,
וללא זום.
או למשל כינוסים מקצועיים בהפרדה.
שמח בשבילך שאתה מחפש את זה. פוקוס יש אתר עם סיכומים על רוב הנושאים ממש. על השאלות ותשובות. סיכומי על ימי עיון.
כינוסים מקצועיים בהפרדה- פחות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה