לימודי הוראה לגברים

DAndna

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
שואלת בשביל בעלי,
יש לו את הגישה לילדים,
את הנועם והסבלנות.
והחלום שלו זה להיות מלמד בתלמוד תורה.
זה יעזור לו להגשים את עצמו...
(רציתי לשאול בפורום מלמדים ומחנכים, אך אני לא יודעת לאן הוא נעלם?.... לא מופיע אצלי.)
איך הולך התהליך בשביל להפוך למלמד?
האם יש תלמודי תורה בהם ניתן להתחיל להשתלב כסייע\ מורה פרטי וכו' ותןך כדי להתקדם וללמוד ולהשתלם?
האם אתם מכירים איזשהוא מסלול ללימודי הוראה לגברים מהיר ומקוצר בשעות הערב בעיקר, (אך לא רק) באיזור חיפה והצפון? ....
אשמח לכל תגובה!!

YONATY1985

משתמש פעיל
יש את "אחיה"
לימודי ערב פעמיים בשבוע ואז הוא יוכל להשתלב כבר בתור מתלמד בתוך תלמוד תורה
באיזה אזור אתם?

ממ"ד

משתמש מקצוען
איך הולך התהליך בשביל להפוך למלמד?
מנסיון,
להציע את עצמו למלמדות בכמה תתי"ם,
בעז"ה יש הרבה ביקוש למלמדים כל תחילת שנה, ויש מקומות שמחפשים תמיד חדשים ולא ותיקים בעלי דעות קדומות....
בס"ד ימצא עבודה, ויתחיל ללמוד בתחילת שנת הלימודים או במכון למורים או באחיה....

YBMB

משתמש צעיר
אם כבר הוזכר פה "אחיה" אני מתעניין לגבי לימודים שם,
הבנתי שיש מסלול הוראה + נוער בסיכון יש למישהוא פרטים לגבי אפשרויות
תעסוקה לאחר הלימודים? האם רק בתחום ההוראה או שיש אפשרויות נוספות?
כל מידע יעזור.

קקאו

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
כמו שכתב @ממ"ד אכן הכי ראוי להתחיל ממילויי מקום וכדו', מנסיון אישי שלי כמלמד זה כבר כמה שנים לא למדתי בשום מקום את מקצוע ההוראה זה ב"ה מגיע לי טבעי, והתחלתי כממלא מקום בחחיד'ר שהצעתי את עצמי כמה פעמים, ומשם הגיעו אלי מעוד חיידרים עד שהגעתי למצב בו הייתי עושה מילויי מקום ב-6 חייד'רים, וככה השתפשפתי והוכרתי, אפילו שבסוף אני מלמד בחייד'ר שלא עשיתי בו כלל מילויי מקום אבל היה אם מה להציע את עצמי, אמנם מי שרוצה להתמקצע יותר ולהוציא תעודת הוראה אשר תיתן לו גם את האפשרות להתקבל לחינוך העצמאי ולא רק לחייד'רים פרטיים או שרוצה להעשיר את הידיעות שלו כמובן שאין יותר טוב מזה, וזה אפשר לגשת ומכון אחיה וכדו', אבל זה לא הכרטיס כניסה היחידי ללמד בת"ת

DAndna

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כמו שכתב @ממ"ד אכן הכי ראוי להתחיל ממילויי מקום וכדו', מנסיון אישי שלי כמלמד זה כבר כמה שנים לא למדתי בשום מקום את מקצוע ההוראה זה ב"ה מגיע לי טבעי, והתחלתי כממלא מקום בחחיד'ר שהצעתי את עצמי כמה פעמים, ומשם הגיעו אלי מעוד חיידרים עד שהגעתי למצב בו הייתי עושה מילויי מקום ב-6 חייד'רים, וככה השתפשפתי והוכרתי, אפילו שבסוף אני מלמד בחייד'ר שלא עשיתי בו כלל מילויי מקום אבל היה אם מה להציע את עצמי, אמנם מי שרוצה להתמקצע יותר ולהוציא תעודת הוראה אשר תיתן לו גם את האפשרות להתקבל לחינוך העצמאי ולא רק לחייד'רים פרטיים או שרוצה להעשיר את הידיעות שלו כמובן שאין יותר טוב מזה, וזה אפשר לגשת ומכון אחיה וכדו', אבל זה לא הכרטיס כניסה היחידי ללמד בת"ת
תודה!! כשהולכים לחידרושואלים על מילויי מקום הם בד"כ צריכים?

קקאו

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה!! כשהולכים לחידרושואלים על מילויי מקום הם בד"כ צריכים?
אין חייד'ר שלא צריך, השאלה כמה ומתי איך ולמה, וגם יש חייד'רים שיש להם כבר מלאי ממלאי מקום קבועים, ולא כל חייד'ר ירצה לשמוע על מישו חדש, אין בזה כללים מה שכן צריך לעשות הוא לא להתבייש לפנות לרב'ס ומנהלים, וסליחה שאני אומר את זה כך לשגע אותם מידי פעם, כי גם הוא הוא אומר שהוא לא צריך זה לא בהכרח שמחר הוא גם לא יצטרך, ועוד יותר טוב זה ללמד פרטי שזה גם יכול להוסיף...
אצלנו למשל צריך די הרבה לפעמים ואין לנו הרבה שזה מעצבן לפעמים

DAndna

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
וכמה בערך מרוויח מלמד שעובד שבוע מלא אם אפשר לשאול?

י ר 3D

דגם
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
למי שרוצה להיות מחנך אני מציע
כדאי לך לעשות תעודה ולהתחיל מיד לחפש בחינוך עצמאי או ברשת אל המעיין, ולא להיכנס לחיידרים מוכש"ר ובוודאי לא לפרטי אפילו ששם יותר קל להיכנס בהתחלה,
הסבר, כי ברגע שאתה נמצא בתוך חיידר קשה לעבור לרשתות כי הרשתות מתחילים לקבל מורים חדשים רק קרוב לתחילת הזמן (אם אין לך פרוטקציה)
ואז כבר קשה לעזוב חיידר, ולעזוב לפני שמסודרים במקום אחר לא עושים כ"כ מהר וד"ל

קקאו

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
למי שרוצה להיות מחנך אני מציע
כדאי לך לעשות תעודה ולהתחיל מיד לחפש בחינוך עצמאי או ברשת אל המעיין, ולא להיכנס לחיידרים מוכש"ר ובוודאי לא לפרטי אפילו ששם יותר קל להיכנס בהתחלה,
הסבר, כי ברגע שאתה נמצא בתוך חיידר קשה לעבור לרשתות כי הרשתות מתחילים לקבל מורים חדשים רק קרוב לתחילת הזמן (אם אין לך פרוטקציה)
ואז כבר קשה לעזוב חיידר, ולעזוב לפני שמסודרים במקום אחר לא עושים כ"כ מהר וד"ל
זה נכון אך באין ברירה, או שעדיין לא גמרו את לימודי ההוראה עדיף ללכת לפרטי וכדו', מה גם שבחינוך העצמאי וכדו' אפשר בדר"כ להכנס רק עם פרוטקציות

י ר 3D

דגם
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אני קיבלתי כמה פעמים הצעות מהחינוך עצמאי בלי פרוטקציות, אבל רק בחודש אב ולכן אני עדיין לא שם.
לכן עדיף לחכות בסבלנות ובפרט אם לא צריך עדיין כל כך הכסף.

קקאו

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני קיבלתי כמה פעמים הצעות מהחינוך עצמאי בלי פרוטקציות, אבל רק בחודש אב ולכן אני עדיין לא שם.
לכן עדיף לחכות בסבלנות ובפרט אם לא צריך עדיין כל כך הכסף.
טוב.... יכול להיות, זה בגלל שאתה אחד המלמדים המוצלחים ביותר שיש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה