דרוש מידע לימודים - צריכה את עזרתכם

sara l

משתמש רשום
היי ,
אני מתעניינת במקצועות הבאים אודה לכם אם תוכלו לשתף אותי במידע שאתם יודעים עליהם ( זמן לימודים, מחיר, מקום לימודים שכדאי ללמוד בו, מקצוע שווה או לא .. וכו ')
רפלקסולוגיה
תרפיה באומנות
ואבחון דידקטי
תודה רבה!

חוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אבחון דידקטי יש לו דרישות סף ספציפיות.

סחלבים

משתמש מקצוען
זו שאלה לא פשוטה!
בשביל תרפיה באומנות את צריכה גישה ואהבה לתחום האומנות יחד עם נשמה טיפולית.
בשביל רפלקסולוגיה את צריכה להיות בלתי קונבנציונאלית ומאמינה בטיפולים אלטרנטיביים.
לעומת זאת -
אבחון דידקטי הוא מאד שונה בהיותו צמוד למדדים, טבלאות, נורמות ומספרים
ודורש הבנה, דיוק ויכולת מיקוד גבוהה לצורך אבחון נכון ואמיתי.
זאת, יחד עם היכרות מקיפה עם מגוון סוגי הקשיים והלקויות
וכן עם מגוון הכלים הטיפוליים והתאמתם, בשביל שלב ההמלצות שבאבחון.

לעניות דעתי עלייך לזהות למה את נוטה יותר ובמה את טובה יותר
לפני הבדיקה מהם התנאים והאפשרויות ללמוד את התחומים הנ"ל.

נערך לאחרונה ב:

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
ממה שידוע לי:

רפלקסולוגיה - לימודי תעודה. אני חושבת שהעבודה בעיקר כעצמאית.

תרפיה באמנות - לימודי תואר שני אחרי תואר ראשון והשלמת שעות נדרשות נוספות בתחום האמנות ובתחום הפסיכולוגיה. אפשר לעבוד דרך משרד החינוך, קופות החולים, עמותות שונות וגם בפרטי.

אבחון דידקטי - לימודי תעודה או לימודי תואר שני בלקויות למידה עם השלמה של שנה שלישית לאבחון דידקטי. תנאי סף ללימודים הוא תואר ראשון (לפעמים דווקא בחינוך מיוחד או בתחום משיק). לא בטוחה שזו יכולה להיות עבודה עיקרית. בד"כ היא כתוספת או השלמה לעיסוק בהוראה מתקנת בפרטי / בתי ספר וכו'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה