קורונה לימודים לילדים שיש מישהו במשפחתם המוגדר בסיכון

מאמרים אחרונים

סקירה לספר שאתם כנראה לא מכירים | נתן גלנט
יש לי חולשה לספרים מגזריים. ספרים שרק מי שצריך יודע איפה להשיג. ספרים שלא תצליחו לקנות ללא טיפ מסתורי שישלח אתכם למשפחת ברנדסופר שגרה בסמטת החלמיש...
איך תהפכו כל פוסט שלכם ל--- פוסט... טראומה?
איך לגרום ללקוחות שלכם לקחת איתם את הפוסט הלאה גם אחרי שהם יצאו מהמייל או מהבלוג שלכם...
שוטרים נגד חרדים
כשהייתי ילדה קטנה, מפוחדת. התרחקתי מהאורות שריצדו על ראש הניידת. בכל פעם שראיתי רכב משטרה, הייתי חוצה רחובות, בורחת הכי רחוק שאפשר. רק לא לפגוש...
איגרת לאמא אמיצה

sarina

משתמש רשום
שלום לכולכם ,
מחודש אדר ( בשנה שעברה ) הילדים שלנו לא הולכים לתלמודי התורה והגנים בהוראת רופאים בכירים , כיון שהקורונה מסוכנת מאד לאחד מבני הבית , לא אכנס כאן לפירוט ותיאור כמה קשים החיים שלנו בצל הקורונה וכו' , אני מחפשת כרגע פתרון לימודי/חברתי לילדים בגילאי חיידר(8/11) וילדה בת 5, אפשר גם בזום .
אם אתם מכירים משהו /כיוון אשמח לשמוע

נ.ב השגות על ההתנהלות שלנו (למה אנחנו לא שולחים? לימוד תורה מגן וכו' אין מקומם כאן- בתקווה להבנה)

חמחם

משתמש פעיל
אולי בהנהלת החיידר ובגן יסכימו להקליט לכם ולשלוח ?
או לשיחת ועידה ? (כמו שיעור ממש)
בהצלחה
ותחזיקו מעמד!

מצלמה

משתמש פעיל
שלום לכולכם ,
מחודש אדר ( בשנה שעברה ) הילדים שלנו לא הולכים לתלמודי התורה והגנים בהוראת רופאים בכירים , כיון שהקורונה מסוכנת מאד לאחד מבני הבית , לא אכנס כאן לפירוט ותיאור כמה קשים החיים שלנו בצל הקורונה וכו' , אני מחפשת כרגע פתרון לימודי/חברתי לילדים בגילאי חיידר(8/11) וילדה בת 5, אפשר גם בזום .

נ.ב השגות על ההתנהלות שלנו (למה אנחנו לא שולחים? לימוד תורה מגן וכו' אין מקומם כאן- בתקווה להבנה)
ילדים שהחלימו כבר, ויבואו ללמוד עם הילדים שלכם אחה"צ, מעשי?
לא פתרון למה שבקשת, אבל אולי יכול להקל קצת....

tami123

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני יודעת על משפחות שגם נשארו בבית ופשוט הם ביקשו מהמורות והמלמדים לחייג אליהם לפני כל שעור
ואני לא יודעת עד כמה זה היה אפקטיבי אבל משהו זה בטח נתן

אסתי פעמון

משתמש פעיל
בכתה של אחין שלי הכינו בכתה מקום מוגן עם פלסטיק מכל הכיוונים והילד שיש לו בן משפחה בסיכון יושב שם ומשתתף בכל השיעורים.

bracha5

משתמש פעיל

מהיכן אתם הארץ?

sarina

משתמש רשום

מהיכן אתם הארץ?
מאלעד
הולכת לקרוא את ההודעה שצורפה כאן

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
שלום לכולכם ,

מצדיעה לך על שמירת החיים כפשוטם!
לימודי ממש אין לי.
יש לי הרבה חומרי העשרה, אם מעניין אותך, בשמחה!

[לדוג':
גינון של "לשומרה" - סרטוני הדרכה לשתילה.
אנחנו שתלנו כבר כמה ירקות. האושר והסיפוק בשמיים.
למדנו הרבה על צמחים וירקות, הדפסתי לילדים דפי הדרכה, ולמדנו קצת הרבה בוטניקה.
היה מרתק והעסיק את כל בני הבית ממש. כל הגילאים.]

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה