לידיעת הציבור לגבי חופשי יומי

בסתר המדרגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לאחר שנפלתי בענין, כדאי לעדכן הציבור שחופשי יומי נגבה בתשלום מלא (26.5 ש"ח) ולא בערך צבור בכרטיסי הרב קו והוא לא משתלם בכל מקרה וכ"א יעשה חשבון לגופו של ענין ונסיעה שהוא צריך.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
תודה.
הוא בדרך כלל משתלם ל 2 נסיעות בניערוניות ו2 נסיעות עירוניות ומעלה

חניפו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
כדאי לכתוב באיזה ערים מדובר כי חופשי יומי פנימי בירושלים עולה 13.5

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לי הנהגים לא מסכימים להוריד מערך צבור, גם לא בתעריף מלא, רק במזומן.

חניפו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
הגיון שלהם שעומד מאחורי זה: ערך צבור נותן הנחה וגם חופשי יומי נותן הנחה ואם הם ינכו את החופשי יומי מהערך צבור יצא שתקבלי הנחה כפולה.
לסבר את האוזן: אך אחד לא ילך להטעין 180 ש"ח ערךצבור ואז לנקות ממנו חופשי חודשי בס"ך 213 ש"ח.

בסתר המדרגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ימל;n4929856:
לי הנהגים לא מסכימים להוריד מערך צבור, גם לא בתעריף מלא, רק במזומן.

זה מה שהתכוונתי. רק מה שקרה לי שהנהג הנפיק לי כרטיס והיה עסוק בשיחה עם נוסע אחר ואחר כך נזכר לקרוא לי ולומר שלא הוריד לי מערך צבור וצריך לשלם מזומן.

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה דבר ברור ומובן וידוע, ואם רצית להוריד מהערך הצבור - את זו שהיית אמורה לשאול אותו אם זה אפשרי.

הנושא של ערך צבור הוא כבר לא חדש, ורוב העולם יודע את הכללים. הנהג לא אמור להסביר לכל נוסע מחדש.

כמו שאומרים - אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש ;). אז זה לא בדיוק עונש, אבל אלו הכללים.

פרופסור

משתמש צעיר
בד"כ, כשנוסעים ברכבת, משתלם לקנות חופשי יומי, בד"כ זה יותר זול השתי נסיעות, ומה גם שלפעמים צריך נסיעה פנימית עד ומ'הרכבת'.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא הבנתי כ"כ על מה מדובר.
למיטב ידיעתי לא ניתן לקנות חופשי יומי מהערך הצבור.
סתם רציתי לעדכן שישנם חופשי יומי לפי אזורים והם שוים מאד.
אני נסעתי מאשדוד לאסותה בת"א הלוך חזור ב26.5-(משהו כזה)
זה כלל אוטובוס לרכבת, רכבת, אוטובוס מהרכבת, וכנ"ל חזור.
והנסיעה ברכבת- בכלל תענוג!!! אין קפיצות כמו באוטובוס נסיעה חלקה, אפשר לשבת בנחת. ויש הרבה מקום לא יושבים אחד על השני...
בקיצור בלי השוואה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה