מידע שימושי לידיעת גולשי נטפרי נפתח המבזקים באתר כל רגע

מצב
הנושא נעול.

מטעמים

משתמש מקצוען
@mat
יש לך הרבה בלב בענין הזה,
או שזה קשה מדי לשתף אותנו?
מה, לא הבנת את הקאץ'??
הבן אדם לא רוצה לדבר על זה באופן פומבי.
וזו זכותו המלאה.
לא על זה, ולא כל דיון אחר על אופי החסימה באופן פומבי,

המדיניות של נטפרי שהלחץ הציבורי לא יהיה אחד מהשיקולים האם לפתוח אתר כזה או אחר.
ולכן הוא לעולם לא יענה לך על כך בבמה זו.

אם אתה ממש מתעקש לדבר איתו על זה, שלח לו מייל, (מתמונת הפרופיל שלו בפורום נטפרי):
1597870318789.png

סודו של המלאך

משתמש מקצוען
מה, לא הבנת את הקאץ'??
הבן אדם לא רוצה לדבר על זה באופן פומבי.
וזו זכותו המלאה.
לא על זה, ולא כל דיון אחר על אופי החסימה באופן פומבי,

המדיניות של נטפרי שהלחץ הציבורי לא יהיה אחד מהשיקולים האם לפתוח אתר כזה או אחר.
ולכן הוא לעולם לא יענה לך על כך בבמה זו.

אם אתה ממש מתעקש לדבר איתו על זה, שלח לו מייל, (מתמונת הפרופיל שלו בפורום נטפרי):
צפה בקובץ המצורף 712130

מר @מטעמים
אני ממש מתנצל על כך שהטרדתי אותך בענין הזה
ותודה על המיל שהבאת לנו כאן

אף אחד לא בא להפעיל לחץ ציבורי
הבנאדם החליט לדבר בצורה כנה ויפה
וחשבנו שיוסבר פה דבר לא כל כך ברור
אם זה הקציף אותך אני מתנצל

סודו של המלאך

משתמש מקצוען
אגב,
אני גם בעד פתיחת ווצאפ ווב בנטפרי....

ולאף אחד אין הסבר למה לא לפתוח
זה היום כלי עבודה הרבה יותר מהמיל
וזה מה שרציתי לדעת ממנו, אולי ישתף אותנו כמו ששיתף בענין ההוא
ואולי עוד מעט הוא כן ישתף

אחרי הכל הם פועלים למען הציבור ולא מהחלטות אגואיסטיות

mat

------- Magicode -------
ולאף אחד אין הסבר למה לא לפתוח
זה היום כלי עבודה הרבה יותר מהמיל
וזה מה שרציתי לדעת ממנו, אולי ישתף אותנו כמו ששיתף בענין ההוא
ואולי עוד מעט הוא כן ישתף

אחרי הכל הם פועלים למען הציבור ולא מהחלטות אגואיסטיות

אין לי כל כך דעה אישית בתחום. כי אני לא מכיר את הכלי הזה. ולכן אין לי כל כך חומר לדון איתכם על זה.
זה נושא שנידון אצל הרבנים ולפי זה אנחנו הולכים.

סודו של המלאך

משתמש מקצוען
אין לי כל כך דעה אישית בתחום. כי אני לא מכיר את הכלי הזה. ולכן אין לי כל כך חומר לדון איתכם על זה.
זה נושא שנידון אצל הרבנים ולפי זה אנחנו הולכים.

תודה

ואם אדם מביא אישור מהרב שלו שזו דרך עדיפה בשבילו
יפתחו לו?

הנמצא

משתמש מקצוען
@mat
אם אתה כבר פה, מתי יהיה פתרון טכנולוגי אמיתי לנושא של התמכרויות. הרי זה אחד משלושת הבעיות של האינטרנט - א. חוסר צניעות ב. השקפות פסולות ג. התמכרות.
את שני הבעיות הראשונות די פתרתם בכך שאתרים רבים סגורים וגם מה שכן התמונות מסוננות אבל בכל מה שנוגע להתמכרות, נטפרי נשארה באותו מקום כמעט מההתחלה.
אולי לפחות לשדרג משמעותית או כל ניהול ההגדרות של הסינון שיהיה הרבה יותר פשוט וקל להגדיר שם מה צריך להיות פתוח.
אני בטוח שלא חשבתם שתהיה הצטרפות גדולה כל כך בזמן קצר כל כך מה שקרה בגלל הקורונה ויש ציבור גדול שפתאום נחשף לאינטרנט ומתמכר אליו ברמות גבוהות מאוד.
אין לך איזה שפן שאתה יכול לשלוף מהכובע בנושא? איזה נוסחה שיודעת לזהות דפוס פעולה של התמכרות? אולי שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע בתחום כמו 'רטורנו' למשל, שיוכלו אולי לעזור לכם לגבש הגדרה לסגנון גלישה ממכר?
הלוואי!

סודו של המלאך

משתמש מקצוען
@mat
אם אתה כבר פה, מתי יהיה פתרון טכנולוגי אמיתי לנושא של התמכרויות. הרי זה אחד משלושת הבעיות של האינטרנט - א. חוסר צניעות ב. השקפות פסולות ג. התמכרות.
את שני הבעיות הראשונות די פתרתם בכך שאתרים רבים סגורים וגם מה שכן התמונות מסוננות אבל בכל מה שנוגע להתמכרות, נטפרי נשארה באותו מקום כמעט מההתחלה.
אולי לפחות לשדרג משמעותית או כל ניהול ההגדרות של הסינון שיהיה הרבה יותר פשוט וקל להגדיר שם מה צריך להיות פתוח.
אני בטוח שלא חשבתם שתהיה הצטרפות גדולה כל כך בזמן קצר כל כך מה שקרה בגלל הקורונה ויש ציבור גדול שפתאום נחשף לאינטרנט ומתמכר אליו ברמות גבוהות מאוד.
אין לך איזה שפן שאתה יכול לשלוף מהכובע בנושא? איזה נוסחה שיודעת לזהות דפוס פעולה של התמכרות? אולי שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע בתחום כמו 'רטורנו' למשל, שיוכלו אולי לעזור לכם לגבש הגדרה לסגנון גלישה ממכר?
הלוואי!

בשביל זה כמדומני אפשר להגדיר ש'אתרים ממכרים' יהיו פתוחים רק למספר שעות ביום, וכך אנשים מנצלים את הזמן הזה רק לדברים שבאמת חשובים שם

avi++

משתמש מקצוען

ציוץ לשבח

משתמש פעיל
(זה לכאורה סוג של סניף של 'בחדרי חרדים', ואם 'בחדרי' חסום כנראה יש סיבה).
אז זהו, שכנראה ב"ה אף פעם לא פתחת את 'בחדרי' וטוב שכך. אבל אם היית פותח את האתר שם, היית מבין ש'כל רגע' מסננים את הידיעות הלא טובות לחלוטין.
עוד משהו לידיעתך: זה ש'בחדרי' סגור זה לא רק בגלל הכתבות והתמונות, אלא גם בגלל שיש שם פורומים בעיתיים מאוד (ובלשון המעטה......) !!!!!!
אז לטעון טיעונים כמו זה שאם 'בחדרי' סגור, אז בא נסגור כל אתר שביא כתבות משם, נשמע לי קצת פופוליסטי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה