דרוש מידע לידיעת אנ"ש השוהים והמבקרים בבית החולים הדסה עין כרם

מים צלולים

משתמש מקצוען
וזה מה שרואים כשפונים שמאלה.
ממשיכים לסוף ופונים ימינה למסדרון שבו נמצא חדר המז(ו)זה משמאל.

קבצים מצורפים

• Screenshot_20210429-200352~2.png
    Screenshot_20210429-200352~2.png
    KB 225.4 · צפיות: 371

מים צלולים

משתמש מקצוען
ממשיכים כמה מטרים רואים את המשרדים של כל קופות החולים ומייד אחרי זה בצד השמאלי נמצא חדר הכנסת אורחים

כמובן להקיש את הקוד (כתוב על הקודן "מזזה")

ברוכים הבאים!

קבצים מצורפים

• Screenshot_20210429-200937~2.png
    Screenshot_20210429-200937~2.png
    KB 196 · צפיות: 385

מים צלולים

משתמש מקצוען
מקווה שהייתי ברור מספיק
מי שייצא לו להיות שם (רק בשמחות בעזרת השם) יראה שהחסד העצום הזה הוא לא רק האוכל שתיה וכו' אלא האווירה - רגע של מנוחה בין היימישע יידן בתוך כל הסחרחורת במחלקות... של רופאים אחיות וכו' וכו'
יישר כח!!

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אכן כך....
מהמם שם, פעם יצא לי להגיע לשם בליל שיישי והיו שם זוג מתנדבים צדיקים שמילאו הכל בכל טוב, ונתנו לנו שקית למלא לקחת לחדר כדי שלא נרד כל שניה....
אשריהם

דג סלמון

משתמש פעיל
אנחנו גם נעזרנו בו הרבה בזמן האישפוז שלי בלידה
חדר עם הרבה דברים משביעים
ובכלל בשבת מביאים לך את כל סעודת השבת אני לא יודעת אם זה אותו אחד שאירגן את החדר הזה אבל זה הבית החולים היחיד בירושלים שיש כזה דבר זה ממש הציל אותנו כי לא היה לנו מה לאכול הרי האוכל של הבית חולים בשבת זה אותו תפריט כמו ביום חול

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אלופים, ממש עם ישראל בתפארתו.
יישר כח!

ואולי כדאי לשלוח לאחראי את התגובות כאן, שייראה לתורמים (לא תמיד זוכרים לכתוב לקופסא שם על הקיר)

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מקווה שהייתי ברור מספיק
מי שייצא לו להיות שם (רק בשמחות בעזרת השם) יראה שהחסד העצום הזה הוא לא רק האוכל שתיה וכו' אלא האווירה - רגע של מנוחה בין היימישע יידן בתוך כל הסחרחורת במחלקות... של רופאים אחיות וכו' וכו'
יישר כח!!
.רק לשמחות

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
היום הייתי בעין כרם,
חיפשתי את החדר כי ידעתי עליו ונזקקתי לו, אבל לא מצאתי!
הגעתי עד לאיזור המדובר ולא ידעתי בדיוק,
אולי כדאי שבביה"כ יהיה שילוט?
זה פשוט באמת
מצד שמאל של המודיעין ברחבה של דוידסון [עם הפנים למודיעין] יש רמפה לכיוון המיון
עולים ברמפה ופונים מיד ימינה לפרוזדור, שם עד הסוף ושמאלה. [ליד הדואר] עד הסוף ושם ימינה ולקראת סוף הפרוזדור בצד שמאל יש דלת זכוכית חלבית עם מסגרת נירוסטה

אי רואה שגם צילמו כאן בבירור תמונות

למי שצריך יש גם עוגות ללא גלוטן.

נערך לאחרונה ב:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אנחנו גם נעזרנו בו הרבה בזמן האישפוז שלי בלידה
חדר עם הרבה דברים משביעים
ובכלל בשבת מביאים לך את כל סעודת השבת אני לא יודעת אם זה אותו אחד שאירגן את החדר הזה אבל זה הבית החולים היחיד בירושלים שיש כזה דבר זה ממש הציל אותנו כי לא היה לנו מה לאכול הרי האוכל של הבית חולים בשבת זה אותו תפריט כמו ביום חול
סעודות השבת לא קשורות לחדר הזה
הן קיימות הרבה מאוד שנים, למעלה מ-25 אולי גם מ-30

אסק

משתמש רשום
עיצוב גרפי
האם אפשר להביא לשם ולהשאיר לתרומה אוכל כשר למהדרין, או שצריך לתאם קודם עם המפעילים?
(נשאר לנו משמחה משפחתית)

גלידה

משתמש מקצוען
באמת מדהים!
לאחרונה הייתי בשניידר וחשבתי לעצמי שהגיע הזמן לפתוח שם גם פינת קפה/מזנון עם הכשר טוב,
היו ימים שלמים שהייתי "רעבה", אם לא הלחמניות של עזר מציון שהגיעו בצהריים שזה היה ממש הצלה!

אלבומים גיגיטליים

משתמש מקצוען
איפה השרות הסוציאלי?
מקפה הילל בכניסה יורדים מצד ימין קומה אחת (שם עושים סעודות שבת) חוצים את הפרוזדור זה יהיה בצד ימין
האם אפשר להביא לשם ולהשאיר לתרומה אוכל כשר למהדרין, או שצריך לתאם קודם עם המפעילים?
(נשאר לנו משמחה משפחתית)
האוכל שם הוא רק עד"ח ולכן אין להביא אוכל מבחוץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה