מידע שימושי לידיעת אנ"ש השוהים והמבקרים בבית החולים הדסה עין כרם

מאמרים אחרונים

4 שאלות לאפיון רשימת תפוצה
אחד הכלים הנפוצים היום בשיווק, הוא רשימת תפוצה במייל. אוספים כתובות של אנשים שעשויים להתעניין בשירות שלכם - למשל באמצעות 'מדריך חינמי' להורדה...
וזאת לתעודה
יש הרבה סיבות טובות לשמוח בברכת "שעשני כרצונו". אחת מהן היא הזכות להתענג על נוסטלגיה ובלי להיחשד ברגשנות-יתר. זה מה שעשיתי אתמול בלילה. ישבתי...
4.80 star(s) 5 דירוגים
למען בן הנעקד
נותרנו אמא, אלי ואני, אסרו חג סוכות, ישובים על כסאות פלסטיק טפחיים מהקרקע, לא מנסים לאסוף שברים, נותנים לעצב לחלחל, חושפים קרעים על בגד, שידברו את...
סגירת תיק עצמאי
בס"ד סגירת תיק עצמאי נתקלתי כבר בכמה מקרים של עצמאיים שלא פעלו נכון בעת הפסקת הפעילות העסקית לכן חשוב למי שסוגר את העסק לעבור בעיון על...

מים צלולים

משתמש מקצוען
מקווה שהייתי ברור מספיק
מי שייצא לו להיות שם (רק בשמחות בעזרת השם) יראה שהחסד העצום הזה הוא לא רק האוכל שתיה וכו' אלא האווירה - רגע של מנוחה בין היימישע יידן בתוך כל הסחרחורת במחלקות... של רופאים אחיות וכו' וכו'
יישר כח!!

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אכן כך....
מהמם שם, פעם יצא לי להגיע לשם בליל שיישי והיו שם זוג מתנדבים צדיקים שמילאו הכל בכל טוב, ונתנו לנו שקית למלא לקחת לחדר כדי שלא נרד כל שניה....
אשריהם

לאה!

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
וואוו! פשוט חסד אמיתי.
יצא לי הרבה פעמים להיות שם עם חולים ואף פעם לא שמעתי על החדר הזה.
מרגש לקרוא.

דג סלמון

משתמש פעיל
אנחנו גם נעזרנו בו הרבה בזמן האישפוז שלי בלידה
חדר עם הרבה דברים משביעים
ובכלל בשבת מביאים לך את כל סעודת השבת אני לא יודעת אם זה אותו אחד שאירגן את החדר הזה אבל זה הבית החולים היחיד בירושלים שיש כזה דבר זה ממש הציל אותנו כי לא היה לנו מה לאכול הרי האוכל של הבית חולים בשבת זה אותו תפריט כמו ביום חול

פופקו

טכנאי מחשבים מקצועי
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אלופים, ממש עם ישראל בתפארתו.
יישר כח!

ואולי כדאי לשלוח לאחראי את התגובות כאן, שייראה לתורמים (לא תמיד זוכרים לכתוב לקופסא שם על הקיר)

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מקווה שהייתי ברור מספיק
מי שייצא לו להיות שם (רק בשמחות בעזרת השם) יראה שהחסד העצום הזה הוא לא רק האוכל שתיה וכו' אלא האווירה - רגע של מנוחה בין היימישע יידן בתוך כל הסחרחורת במחלקות... של רופאים אחיות וכו' וכו'
יישר כח!!
.רק לשמחות

hbecker

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
היום הייתי בעין כרם,
חיפשתי את החדר כי ידעתי עליו ונזקקתי לו, אבל לא מצאתי!
הגעתי עד לאיזור המדובר ולא ידעתי בדיוק,
אולי כדאי שבביה"כ יהיה שילוט?
זה פשוט באמת
מצד שמאל של המודיעין ברחבה של דוידסון [עם הפנים למודיעין] יש רמפה לכיוון המיון
עולים ברמפה ופונים מיד ימינה לפרוזדור, שם עד הסוף ושמאלה. [ליד הדואר] עד הסוף ושם ימינה ולקראת סוף הפרוזדור בצד שמאל יש דלת זכוכית חלבית עם מסגרת נירוסטה

אי רואה שגם צילמו כאן בבירור תמונות

למי שצריך יש גם עוגות ללא גלוטן.

נערך לאחרונה ב:

hbecker

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
אנחנו גם נעזרנו בו הרבה בזמן האישפוז שלי בלידה
חדר עם הרבה דברים משביעים
ובכלל בשבת מביאים לך את כל סעודת השבת אני לא יודעת אם זה אותו אחד שאירגן את החדר הזה אבל זה הבית החולים היחיד בירושלים שיש כזה דבר זה ממש הציל אותנו כי לא היה לנו מה לאכול הרי האוכל של הבית חולים בשבת זה אותו תפריט כמו ביום חול
סעודות השבת לא קשורות לחדר הזה
הן קיימות הרבה מאוד שנים, למעלה מ-25 אולי גם מ-30

אסק

משתמש רשום
עיצוב גרפי
האם אפשר להביא לשם ולהשאיר לתרומה אוכל כשר למהדרין, או שצריך לתאם קודם עם המפעילים?
(נשאר לנו משמחה משפחתית)

גלידה

משתמש פעיל
באמת מדהים!
לאחרונה הייתי בשניידר וחשבתי לעצמי שהגיע הזמן לפתוח שם גם פינת קפה/מזנון עם הכשר טוב,
היו ימים שלמים שהייתי "רעבה", אם לא הלחמניות של עזר מציון שהגיעו בצהריים שזה היה ממש הצלה!

אלבומים גיגיטליים

משתמש מקצוען
איפה השרות הסוציאלי?
מקפה הילל בכניסה יורדים מצד ימין קומה אחת (שם עושים סעודות שבת) חוצים את הפרוזדור זה יהיה בצד ימין
האם אפשר להביא לשם ולהשאיר לתרומה אוכל כשר למהדרין, או שצריך לתאם קודם עם המפעילים?
(נשאר לנו משמחה משפחתית)
האוכל שם הוא רק עד"ח ולכן אין להביא אוכל מבחוץ

אולי מעניין אותך גם...

אוהבים נוגט? גם אנחנו! כדורי שוקולד-נוגט
אצלנו אוהבים נוגט בכל צורה שהוא. אבקה, קרם, עוגה, שוקולד, משקה... מסוג הדברים שכאשר אני מכינה אותם, אני מניחה אותה בהקפאה מתחת מגש עוף, או מאחור...
4 שאלות לאפיון רשימת תפוצה
אחד הכלים הנפוצים היום בשיווק, הוא רשימת תפוצה במייל. אוספים כתובות של אנשים שעשויים להתעניין בשירות שלכם - למשל באמצעות 'מדריך חינמי' להורדה...
הגמש והשתמש
מי מאתנו לא מחבב אנשים גמישים? אני לא מדברת על גמישות פיזית כזו שמותחת את המפרקים לכל עבר, אלא לגמישות תודעתית, התנהגותית. החיים דינאמיים...
המדריך לצביעת הבית
במאמר זה ננסה לתאר דרך פעולה של צביעה סטנדרטית. שלב א. הכנת השטח לפרוייקט, שזה אומר הדבקת נייר דבק על הפלנים, מסגרות חלון, פינות רהיטים ועוד. כמו...
4.00 star(s) 1 דירוגים

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

720

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח הסעות ושליחויות

לוח דרושים

למעלה