נהלי קורונה בחדרי לידה

• פותח הנושא sld
  • פורסם בתאריך

sld

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מישהו יודע מה הנהלים בימים אלו בנוגע לקורונה בבתי חולים לאישה שמגיעה ללידה?
כולם עוברות בדיקה? אשמח לשמוע מכל מיש יש לו מידע עדכני בעניין. במיוחד בבי"ח שערי צדק/ביקור חולים
תודה

דבורה2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לדעת גם מי שמכיר בהדסה עין כרם תודה!

מירימ

משתמש פעיל
פעמיים ילדתי במעיני הישועה בקורונה
לא עשו בדיקת קורונה לא לי ולא למלוים
מסכה חובה! אין כניסה ללא מסיכה בשום מצב!
בפעם הראשונה - מלוה אחד רק לחדר לידה
פעם שניה - היה יותר גמיש (בתנאי יש מסיכה , כאמור)
יתכן שדברים השתנו.
שיהיה בשעה טובה

נעמה לוי

משתמש מקצוען
בשערי צדק גם לא בודקים תו ירוק.
מקפידים ממש על מסיכות בכל אזור חדרי לידה, וגם במחלקה.

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מישהי שילדה שבוע שעבר בשערי צדק,
במהלך הלידה לקחו לה בדיקה.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

david1986

משתמש פעיל
קרובת משפחתי ילדה אמש במעייני הישועה, התו הירוק של מחלימה הסתיים לה ב31.12, לא היו לה שום תסמינים לפני העלאה למחלקה עשו לה בדיקת קורונה נמצאה חיובית זרקו אותה עם התינוק במחלקת כתר.
להלן תיאור של היולדת: אין מחיצה אפילו לא וילון בין מיטה למיטה, שמו אותה עם חולים (בשונה ממנה שהיא מאומתת) אנשים עם עוד זיהומים ככל הנראה במחלקה סגורה יחד עם תינוק בן כמה שעות, אוכל מינימלי שמתאים אולי למחלקת כתר אבל לא למחלקת יולדות, מקבלת איזשהו מארזון עם מנה מצומצמת לא כפי שאישה אחרי לידה אמורה להזין את עצמה בברזל וכדו'. אני מתבייש שמדובר בבית חולים חרדי שככה מתנהג ליולדות גם אם מובן שלא מכניסים למחלקת יולדות רגילה אפשר לתחום מקום קצת יותר נורמלי ליולדות שלהזכיר הן לא חולות הן בסה"כ מאומתות. בושה.

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

מה שאני

משתמש מקצוען
אני מתבייש שמדובר בבית חולים חרדי שככה מתנהג ליולדות גם אם מובן שלא מכניסים למחלקת יולדות רגילה אפשר לתחום מקום קצת יותר נורמלי ליולדות שלהזכיר הן לא חולות הן בסה"כ מאומתות. בושה.
תתקשרו עכשיו רבקה טיטלבוים 0549711629 כנראה תוכל לסייע וכן כל המי ומי מילדי ד"ר רוטשילד ז"ל

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
ומה עושים עם מאומתות? עד כמה שזכור לי מגלים קודמים בשערי צדק היה יחס יותר טוב,
אין לי מושג. אני אושפזתי בנשים לפני הלידה. יש להם מיטות מבודדות - מיטות בודדות באמצע המחלקה, מוקפות בוילון. אושפזתי במיטה כזו, ולאחר התוצאות הועברתי לחדר רגיל.
יחד עם זאת, ביום למחרת היה עומס חריג, ואשפזו נשים במיטות הללו, בלי קשר לבדיקות קורונה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה