לחצתם - קיבלתם ...

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י התלתיסט;1002091:
בס"ד

איפה היית עד עכשיו אני כל הערב מחכה לך ...

ובכן אתה ממש לא 'הורס' ההיפך הוא הנכון הערות והארות שבאות ממקום נכון ואמיתי , הן רק בונות ומעילות .

ובכן עכשיו אענה על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון ...

1. אתה צודק , הייתי יכול יותר להשקיע בהחלת ה- UV הטקסטוראלית יותר טוב , אבל בכדי להגיע לרמת נגר , הייתי צריך להיות בעצמי חצי נגר ואני לא ...
אני לא נגר, אבל אתה יכול לראות את הרהיטים בבית ובבית הכנסת, משתדלים בד"כ שזה יראה חתיכה אחת.

2. בכדי למשוך כבלים ולתקוע אותם בשקע הייתי צריך לעבוד יום שלם בלי גוזמה , רק בכדי למדל כבל (שיראה ראליסטי) לקומקום (בהדמיה של המטבח , זוכר?!) ו'לתקוע' את השקע שלו בשקע שבקיר הייתי צריך 'לשרוף' זמן יקר , אז 'למשוך' כבלים לכל מכשירי החשמל ועוד 'לתקוע' אותם בשקעים שלהם , יש גבול גם להדמיה , לא ?
צודק, אבל מידול של תקע שחור לא צריך הרבה פרטים והוא מספיק לפעם אחת. הכבל זה curve שאתה מכוון בקלות לאן שאתה רוצה, בכל אופן אפשר גם למקם את הדברים בצורה כזו שלא יראו בכלל שקעים ללא שימוש או שאלו שמחוברים יוסתרו חלקית, אבל להשאיר את כולם ריקים... נראה לי שההשקעה (הראשונית) כדאית, אח"כ זה העתק-הדבק לכל ההדמיות.

3. מה הבעיה בה ?
הטקסטורה מרוחה באופן משווע והצבע האחורי של הכסא הראה דהוי וחסר צבע. זה אולי אמור להיות אפור אבל זה נראה קצת "מת".

4. תודה רבה , גם התגובה מושלמת !

5. השקעים ככלל לבנים , וכשהם 'סופגים' תאורה , הם 'מלבינים' עוד יותר , לעומתם השקעים שתחת השולחן בולטים בלובנם על רקע העדר האור ...
חידשת לי, בכל אופן אלו שליד המיטה נראים הרבה יותר טבעיים, הם "מרוחים" יותר ולא חדים מידי.

6. אם היית רואה את הקובץ היית מבחין שהם בדיוק במקומם .
אני מאמין לך, דברים שרואים משם לא רואים מכאן.

בסך הכל , תודה רבה על שהשקעת מזמנך וסבלנותך בכדי להגיב ולהחמיא :)

מר נחמיאס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גם בשביל ההדמיה לא כדאי שלמוטי יהיה ספר "כן, אני נוצרי" בבית.
ולמעשה, מעניין אותי פרט החיבור של העץ והגבס.
2, האם המנורה לא קרובה מידי למזגן שתנוע מהרוח?

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י מר נחמיאס;1002137:
גם בשביל ההדמיה לא כדאי שלמוטי יהיה ספר "כן, אני נוצרי" בבית.
ולמעשה, מעניין אותי פרט החיבור של העץ והגבס.
2, האם המנורה לא קרובה מידי למזגן שתנוע מהרוח?

בס"ד.

ראשית כנראה שלא אהבת כלל את התכנון העיצוב וההדמיה , משום שלא טרחת לכתוב ולו מילה אחת טובה , וזה בסדר גמור ...

שנית - בגלל שהידע שלי באנגלית שואף לאפס כפי שכבר כתבתי כמה פעמים , ע"כ כבר ציינתי בהערה 6 בראשית האשכול שהספרים הם רק בשביל ההדמיה... כי חשבתי (או יותר נכון הייתי בטוח ! ובדיוק בגלל זה כתבתי את ההערה...) שישנם 'צדיקים' כמוך שיגדילו רזולוציה ויעשו 'בדיקת חמץ' תרתי משמע ...

בכל מקרה למען הסר ספק , מוטי הוא בחור צדיק אשר מקפיד אפילו לגמור שניים מקרא ואחד תרגום בכל לילה לפני השינה ... (אם שמת לב ל'ספרים' , בטח שמת לב שיש לו חומש על יד השידה סמוך מאוד למראשותיו ולא תקוע אי שם על מדף גבוה...)

בקשר להערה של חיבור העץ עם הגבס לא הבנתי מה לא ברור לכבודו ...

והמנורה , 'אל תדאג' , היא תלויה בשלושה חוטי ברזל קשיחים כך שהיא לא אמורה להתנדנד ברוח שאפילו לא מצויה (כולה פוווו של מזגן ...)

בכל מקרה תודה רבה שטרחת בכלל להגיב ...

מרגלית ויסברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ואנוכי הקטנה לא היה שמץ של מושג עד לאלו רמות, יכולים להגיע בהדמיה
מדהים, ומגרה כאחד.
אהבתי את המשקפיים על שידה :)
אני חושבת שהערה על טקסטורת הכיסא נבעה מכך, שהצד האחורי של המשענת אמור להראות פלסטיק, וכאן זה נראה ריפוד.
תמשיך להצליח.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י יניב;1002125:
אני לא נגר, אבל אתה יכול לראות את הרהיטים בבית ובבית הכנסת, משתדלים בד"כ שזה יראה חתיכה אחת.

צודק, אבל מידול של תקע שחור לא צריך הרבה פרטים והוא מספיק לפעם אחת. הכבל זה curve שאתה מכוון בקלות לאן שאתה רוצה, בכל אופן אפשר גם למקם את הדברים בצורה כזו שלא יראו בכלל שקעים ללא שימוש או שאלו שמחוברים יוסתרו חלקית, אבל להשאיר את כולם ריקים... נראה לי שההשקעה (הראשונית) כדאית, אח"כ זה העתק-הדבק לכל ההדמיות.

הטקסטורה מרוחה באופן משווע והצבע האחורי של הכסא הראה דהוי וחסר צבע. זה אולי אמור להיות אפור אבל זה נראה קצת "מת".

חידשת לי, בכל אופן אלו שליד המיטה נראים הרבה יותר טבעיים, הם "מרוחים" יותר ולא חדים מידי.

אני מאמין לך, דברים שרואים משם לא רואים מכאן.

טוב אז ככה ...

1. אף אחד לא חולק שבדרך כלל רהיטים אמיתיים נעשים מחתיכה אחת של עץ או לפחות מכמה חתיכות שיש דימיון ביניהן , אבל בכדי לכוון טקסטורה שהכל יראה כחתיכה אחת הייתי צריך לעבוד או - הו , מי כמוך יודע ... ובהדמיה זו לא ראיתי צורך מי יודע מה להשקיע את כל כולי כי אל תשכח - אף אחד לא שילם לי על ההדמיה הזו ולו שקל בודד אחד וההדמיה כולה נעשתה כפי שציינתי , אך ורק למענכם חבריי וידידיי היקרים חברי הפורום , בגלל שביקשתם ולחצתם...

2. בעיקרון אתה צודק ואכן יש לי בארסנל אלפי פריטים ממודלים שלי ושל אחרים שבעת הצורך אני משתמש בהם , כי כמוך אני חושב שיש צדק בהשקעה ראשונית על מידול פריט שבסבירות גבוהה יהיה בו צורך מספר נוסף של פעמים (כמו למשל תקע , ובטח שמת לב בהדמיית המטבח שיש לי אחד כזה ...) אך כאן בכדי למשוך 'כבלים' שיראו ראליסטיים אין לי צורך להסביר למקצוען שכמוך בכמה השקעה זה כרוך ואתה הרי יודע שלא מדובר 'רק' בלחיצה על curve כך שבמקרה דנן (שוב - הדמיה ללא תשלום) לא 'השתלם' לי להשקיע עד כדי כך ...

3. בקשר לריפוד , אתה בהחלט צודק , לא שמתי לב ששכחתי 'להלביש' את הטקסטורה כראוי. ובקשר לצבע האחורי - זה אמור להיות אפור , ואכן זה אפור , ומה אתה כבר מצפה מצבע אפור , שיראה כ'וורוד' - מלא חיים ... אבל שם הטקסטורה עצמה (בלי קשר לצבע) 'לבושה' נכון .

4. אני שמח שחידשתי למקצוען אמיתי שכמותך , משהו ... ובקשר 'למריחה' של השקעים שעל יד המיטה שמצאו חן בעיניך יותר מאשר אלו שתחת השולחן , אני חוזר ואומר שההם 'מרוחים' בגלל התאורה שנופלת עליהם והאלו 'חדים' כהגדרתך בגלל המקום ה'חשוך' בו הם ממוקמים דבר שלא היה לי שליטה עליו אלא בהוספת תאורה מזוייפת גם תחת השולחן , מה שברוב רובם של המקרים אני לא עושה , וגם כאן לא חרגתי ממנהגי אפילו שכאן אין לי צורך במתן 'הסברים' לאף לקוח ...

5. דרך אגב , בגלל שלעתים ישנן טעויות אופטיות של כאלו ואחרים מלקוחותיי , בקשר למיקומים של חפצים האחד בסמיכות או\ו מאחרי השני , אני משתדל מאוד במקרים כיוצא באלו להעניק ללקוח במתנה גם תמונה תלת מימדית [שאתה יודע שבכדי לעשות אותה נדרש זמן רינדור כפול - בכדי ליצור עוד תמונה] ומשקפיי צפייה (שעולים כמה שקלים בודדים...) בכדי לתת לו להבין שהחלל אכן 'נושם' ומרווח דיו ולא כפי שנראה בתמונה רגילה לעיתים שהחפצים צמודים\עולים אחד על השני ...

אני מקווה שכעת הכל מובן ;)

תודה שוב על כל ההשקעה בתגובה המפורטת והמקצועית :)

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י פוסטר;1002216:
ואנוכי הקטנה לא היה שמץ של מושג עד לאלו רמות, יכולים להגיע בהדמיה
מדהים, ומגרה כאחד.
אהבתי את המשקפיים על שידה :)
אני חושבת שהערה על טקסטורת הכיסא נבעה מכך, שהצד האחורי של המשענת אמור להראות פלסטיק, וכאן זה נראה ריפוד.
תמשיך להצליח.

עשית אותי כבר מקצוען על ... (ישנם הרבה הרבה יותר טובים ממני , אז תארי לך לאן 'באמת' יכולה הדמיה להגיע ....) בכל אופן זה מחייב אותי יותר בפעם הבאה להשקיע יותר ולשים לב שלא להחליף בין טקסטורת בד ופלסטיק ...

תודה רבה על המחמאה הכנה , ועל ששמת לב לכל הפרטים הקטנים ... שמתי אותם בכדי שישימו לב אליהם ...:)

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
קודם כל שאפו על ההדמיה, אני חושב שזה ריאליסטי לגמרי ואני לא כ"כ נכנס לרזולוציה של טקסטורה בפרט כשההדמיה נעשתה בחינם רק בלחץ חברי הפורום!!! ובפרט אחד כמוני שמתעסק כמעט רק עם הדמיות ותמיד אני מנסה לסדר את כל הטקסטורות אבל לא תמיד יש זמן ואפשרות לסדר כל טקסטורה, לא חכמה להתעסק בתלת מימד במוצרים או דברים אחרים ולהעיר על טקסטורות שלא יושבות טוב, תנסו ותראו.

האשכול הזה ושכמותו מאוד מעניינים אבל וואלה יש גם עבודה ב"ה שלא מאפשרת לי לעבור על כולו.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לא יודע מה איתכם, לי מספיקה המיטה... מדהים וכל הכבוד...

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י ip6;1002302:
קודם כל שאפו על ההדמיה, אני חושב שזה ריאליסטי לגמרי ואני לא כ"כ נכנס לרזולוציה של טקסטורה בפרט כשההדמיה נעשתה בחינם רק בלחץ חברי הפורום!!! ובפרט אחד כמוני שמתעסק כמעט רק עם הדמיות ותמיד אני מנסה לסדר את כל הטקסטורות אבל לא תמיד יש זמן ואפשרות לסדר כל טקסטורה, לא חכמה להתעסק בתלת מימד במוצרים או דברים אחרים ולהעיר על טקסטורות שלא יושבות טוב, תנסו ותראו.

האשכול הזה ושכמותו מאוד מעניינים אבל וואלה יש גם עבודה ב"ה שלא מאפשרת לי לעבור על כולו.

בס"ד.

אז קודם כל , תודה רבה על המחמאות .

ושנית - אתה יותר מצודק בעניין הטקסטורות ואין חכם כמוך - בעל ניסיון ... (לומר לך את האמת , אני אישית מקבל את הביקורות ברוח טובה והן בהחלט עוזרות לי להישאר מפוקס ומחושב בכל הדמיה מחדש , שמא אקבל 'על הראש' , אז בסופו של יום זה בהחלט לטובה ...)

ובקשר לעבודתך , אני מאחל לך מכל הלב שאפילו זמן להגיב על עבודות של אחרים לא יהיה לך מרוב עומס של עבודה .:)

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י start;1002307:

בס"ד

אני לא יודע למה בדיוק התכוונת במילים אלו , אך אני משער שהתכוונת לומר שיש לנו כציבור חרדי כבוד להצמיח מתוכנו בעלי מקצוע (בכל תחום שקיים כמעט...) שלא נופלים במאום מ'אחיהם' בציבור הכללי , ועל כך אין אלא להסכים איתך בכל פה .

מישהו ראה את יאיר לפיד ...;)

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י פופקו;1002303:
לא יודע מה איתכם, לי מספיקה המיטה... מדהים וכל הכבוד...

תודה רבה חיממת לי את הלב , אני יכול ללכת לישון על המיטה מחייך ורגוע , קיבלתי מחמאה מהמנהל - לא צריך יותר מזה ... :)

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י התלתיסט;1002321:
בס"ד

אני לא יודע למה בדיוק התכוונת במילים אלו , אך אני משער שהתכוונת לומר שיש לנו כציבור חרדי כבוד להצמיח מתוכנו בעלי מקצוע (בכל תחום שקיים כמעט...) שלא נופלים במאום מ'אחיהם' בציבור הכללי , ועל כך אין אלא להסכים איתך בכל פה .

מישהו ראה את יאיר לפיד ...;)

ענית מצוין...

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
ווווווווווווווווווווואאאאאווווו!!!
פשוט חלום!!!!!!

לא הגדלתי את התמונה. רצתי ישר להגיב.....

הפעם כמו ילדה טובה קראתי את כל המגילה :)

עדיין חשוך לי :) :) :) אבל הבנתי כבר שכך זה במציאות. ועם המציאות לא מתווכחים.

זה מקסים!
ותודה רבה רבה על השיתוף!!

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י album;1002579:
ווווווווווווווווווווואאאאאווווו!!!
פשוט חלום!!!!!!

לא הגדלתי את התמונה. רצתי ישר להגיב.....

הפעם כמו ילדה טובה קראתי את כל המגילה :)

עדיין חשוך לי :) :) :) אבל הבנתי כבר שכך זה במציאות. ועם המציאות לא מתווכחים.

זה מקסים!
ותודה רבה רבה על השיתוף!!

ההדמיה אולי חשוכה , אבל התגובה שלכם האירה לי את היום אז תודה ענקית על כל המחמאות !

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
תודה רבה על התגובה + חימום הלב + ההשקעה +גוגל (..?)
משהו קטן: (טיפ בלע"ז)
אני עובד עם בלנדר אז מראש התנצלות...
יש אפשרות לעשות מיפוי (בבלנדר) לפי UV, כל אחד שמע על זה (בטוח...)
יש עוד אפשרויות מיפוי, אחת מהן היא מיפוי לפי אובייקט.
בבלנדר אפשר למפות טקסטורה של אובייקט אחד (או כמה) לפי מיקום של אובייקט אחר.
זאת אומרת שאתה יכול לקבל טקסטורה שתהיה מרוחה על כמה אובייקטים ולשלוט עליה באמצעות הזזת אובייקט בודד ואפילו סיבוב והגדלה שלו...

במנוע הישן זה היה די קל, היית צריך לבחור במיפוי object ולבחור אחד מהאובייקטים בסצנה.

בסייקלס זה קצת יותר מסובך, (אל דאגה עושים את זה לאובייקט אחד וכל השאר מועתקים ממנו)
אתה יוצר חומר רגיל לגמרי עם תמונה, אפשר גם להוסיף באמפ.
מוסיף לאובייקט מודיפייר בשם: "UVProject", קורע את האובייקט בצורה הכי חפיפניקית שיש (פשוט בוחר Smart UV ומאשר), במודיפייר אתה מציין את האובייקט שאתה רוצה שישלוט על הקורדינאטות של הטקסטורה וכמובן מציין את ה-UV שזה הרגע עשית ו...זהו.

את החומר הזה אתה מעתיק לכל שאר האובייקטים, וכדי להעתיק את המודיפייר אתה בוחר את כל האובייקטים ואת האובייקט שעבדת עליו, לוחץ Ctrl+C ובוחר להעתיק את המודיפייר (בשיטה הזו תוכל להעתיק גם את החומר...)

דוגמא לכל העסק הזה: (כל אובייקט כאן הוא אובייקט נפרד עם UV שונה, גודל שונה וכו', כמו שאתה רואה זה לא מעניין, מה שמשנה אלו הם הפרמטרים של ה-Empty)
צפה בקובץ המצורף 161480

כמובן שאפשר גם עם טקסטורות פרוצדורליות:
צפה בקובץ המצורף 161484

קבצים מצורפים

• Textture Cor-empty.jpg
    KB 285.9 · צפיות: 7
  • Textture Cor-empty2.jpg
    KB 436.7 · צפיות: 5

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י יניב;1004055:
זאת אומרת שאתה יכול לקבל טקסטורה שתהיה מרוחה על כמה אובייקטים ולשלוט עליה באמצעות הזזת אובייקט בודד ואפילו סיבוב והגדלה שלו...

במנוע הישן זה היה די קל, היית צריך לבחור במיפוי object ולבחור אחד מהאובייקטים בסצנה.

בסייקלס זה קצת יותר מסובך, (אל דאגה עושים את זה לאובייקט אחד וכל השאר מועתקים ממנו)
מוסיף לאובייקט מודיפייר בשם: "UVProject", קורע את האובייקט בצורה הכי חפיפניקית שיש (פשוט בוחר Smart UV ומאשר), במודיפייר אתה מציין את האובייקט שאתה רוצה שישלוט על הקורדינאטות של הטקסטורה וכמובן מציין את ה-UV שזה הרגע עשית ו...זהו.

את החומר הזה אתה מעתיק לכל שאר האובייקטים, וכדי להעתיק את המודיפייר אתה בוחר את כל האובייקטים ואת האובייקט שעבדת עליו, לוחץ Ctrl+C ובוחר להעתיק את המודיפייר (בשיטה הזו תוכל להעתיק גם את החומר...)

דוגמא לכל העסק הזה: (כל אובייקט כאן הוא אובייקט נפרד עם UV שונה, גודל שונה וכו', כמו שאתה רואה זה לא מעניין, מה שמשנה אלו הם הפרמטרים של ה-Empty)
צפה בקובץ המצורף 161480

צפה בקובץ המצורף 161484

בס"ד.

אשריך יניב על כל ההשקעה בכתיבת מדריכים מפורטים לעזרה , לי ספציפית שעובד עם 3ds MAX זה לא כ"כ רלוונטי , אך אני סמוך ובטוח שאלה שעובדים עם בלנדר יפיקו מקריאת שורותיך תועלת גדולה . שוב תודה על כל המאמץ בשם כולם ...:)

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י התלתיסט;1004106:
בס"ד.

אשריך יניב על כל ההשקעה בכתיבת מדריכים מפורטים לעזרה , לי ספציפית שעובד עם 3ds MAX זה לא כ"כ רלוונטי , אך אני סמוך ובטוח שאלה שעובדים עם בלנדר יפיקו מקריאת שורותיך תועלת גדולה . שוב תודה על כל המאמץ בשם כולם ...:)

אני עובד במאיה אבל את הדברים האלה אני עושה בבלנדר ומייצא כ obj כך שזה רלוונטי גם למשתמשים עם תוכנות אחרות.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י ip6;1004128:
אני עובד במאיה אבל את הדברים האלה אני עושה בבלנדר ומייצא כ obj כך שזה רלוונטי גם למשתמשים עם תוכנות אחרות.

כאחד שעובד אך ורק עם 3ds Max אני 'חייב' למצוא את הדרכים לעשות את שבדעתי לייצר מבלי להסתמך על כך שישנן תוכנות אחרות שעושות את זה בצי'ק ...

כמובן שישנו פלוס בלעבוד עם כמה תוכנות במקביל , אך זה לעיתים גם טיפה מינוס ...

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י יניב;1004055:

צפה בקובץ המצורף 161480

צפה בקובץ המצורף 161484

בכל פעם מחדש אתם שואבים אותי לעולם שלוש מימדי,
אם זה בהדמיות המעולות שהחברה מעלים כאן, אם בהסברים המושקעים, בתגובות המיוחדות.
אולי נעשה הסבת מקצוע. :rolleyes:
אתם מיוחדים!!!
תצליחו!

נכתב ע"י התלתיסט;1004250:
כמובן שישנו פלוס בלעבוד עם כמה תוכנות במקביל , אך זה לעיתים גם טיפה מינוס ...

למה??

אפשרי לעבוד בהכל עם פוטושופ אבל יותר קל ומוצלח לשלב את כל אדובי יחד-רק דוגמא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה