לחצתם - קיבלתם ...

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בס"ד.

אני לא מאמין , אבל הנה זה קרה ...

לאור לחצם של כמה וכמה מחבריי הפורום היקרים , אם זה מעל גבי הפורום [באשכול - מטבח?!] ואם זה בפניות אישיות אליי מחוץ לפורום , על כך שהם מעוניינים 'לשזוף' את עיניהם בתכנונה של שאר דירת הסטודיו שעשיתי למוטי 'ידידנו' משכבר הימים ... החלטתי לאחר לבטים רבים לעשות משהו שמזמן לא עשיתי - והוא , 'הדמיה ללא תשלום' , הדמיה רק למענכם חבריי היקרים , כי כפי שכבר ציינתי באשכול ההוא , מעל גבי פורום נכבד זה ראוי (לעניות דעתי) להעלות רק הדמיות מקצועיות ועל כן לא יכולתי להראות את קבצי התכנון (שנעשו אומנם גם בתלת מימד בתוכנת Dilix אבל כמובן שאין מה להשוות...) של שאר הדירה , ועל כן 'אולצתי' על ידיכם כמובן בשמחה ובאהבה רבה , לעשות הדמיה ראליסטית לתכנון [ללא כל תשלום מצד הלקוח] והרי הוא מוגש לפניכם במלוא יפעתו .

תיהנו !

כמה הערות שלי לפני ההערות של כבודכם ...

1. מוטי הלקוח שלי ביקש ממני להודות באופן אישי לכל החברים 'הלוחצים' , כך הוא קיבל הדמיה נוספת (שעולה גם עולה) ללא כל תשלום נוסף ועל כך תודתו העמוקה לכם מקרב הלב .

2. לחץ נוסף בעתיד במקרים דומים , יידחה בעדינות אך באסרטיביות ... :D.

3. ההדמיה היא כמובן של התכנון שלי , אך העיצוב הינו שלי ביחד עם מוטי (לקוח מאוד דומיננטי ...) ועל כן הערות בקשר לעיצוב ובחירת החומרים והצבעים הינן בערבון מוגבל ..

4. כפי שוודאי תשימו לב , כמה דברים שונו בתכנון הנראה לפניכם מהתכנון הקודם , בעיקר הריצפה והתקרה אך גם עצם הגדרת העיצוב שונתה מ'מודרני' במהות , לערבוב של הגדרות בין כפרי - מודרני - והוליסטי . (ככה זה שהלקוח יודע בדיוק מה הוא רוצה ...)

5. הפעם 'הפעלתי' את כל גופי התאורה ובמלוא עוצמתם בכדי להראות את סך כל כמות האור שאמורה להיות בפועל במציאות . וכפי שכבר כתבתי בעבר אין בהדמיה זו וככלל בהדמיות של תכנון ועיצוב תאורה שנעשו עלי ידי , 'גרם' אחד של וואט 'מזוייף' . (וגם בכדי למנוע הערות כבעבר שההדמיה 'חשוכה'...)

6. ה'ספרים' בהדמיה , הם רק בשביל ההדמיה ...

7. המלצה - התמונה רונדרה ועובדה לרזולוציה גבוהה במיוחד על כן המלצתי לכם להגדילה על מנת להתרשם ממלוא גודלה המקורי , וגם בכדי שתוכלו לשים לב לכל 'הפרטים הקטנים' שבתמונה . [וישנם רבים כאלה...]

זהו עד כאן , עכשיו אשמח לקרוא מה אתם חושבים על עצם התכנון וההדמיה ... (ואם אתם רוצים לכתוב משהו גם על העיצוב אשמח לקרוא את זה ביחד עם מוטי...;))

קבצים מצורפים

• דירת הסטודיו של מוטי.jpg
    1.7 MB · צפיות: 13

אפרתה

משתמש מקצוען
תודה!!!
נראה משגע.
הזכויות שמורות לי על הכיסוי למכונות :)
דבר אחד שהטריד אותי- המנורה שמעל המיטה מזכירה חדר ניתוח. נעים לישון תחת כזה דבר שמשתלשל?

member

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
השעה שלוש וחצי או רבע לאחת?

bekki

משתמש מקצוען
מותר לדעת במה מתעסק ידידנו 'משכבר הימים'?!
שלושה מסכי מחשב בפחות ממטר:eek:

עבודה איכותית!

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אפרתה;1001909:
תודה!!!
נראה משגע.
הזכויות שמורות לי על הכיסוי למכונות :)
דבר אחד שהטריד אותי- המנורה שמעל המיטה מזכירה חדר ניתוח. נעים לישון תחת כזה דבר שמשתלשל?

בס"ד.

הא הא , איך שכחתי להודות לאלו שהעירו את תשומת ליבי על המכונות הגלויות , ובכן תודה גדולה על עצם הפניית תשומת ליבי לנושא וגם לכל אלו שהציעו לי פתרונות (שבדקתי ויישמתי בהדמיה הזו) של הווילון הוונציאני כפתרון ל'בעיה' .

ובקשר למנורה המשתלשלת , אין בעיה מבחינה תכנונית ועיצובית ליישם מנורה בצורה שכזו - מעל מיטה במיוחד אם ישנו צורך בדבר (וכאן קיים צורך שכזה ...)

תודה רבה על המחמאה ...

יערי

משתמש מקצוען
אני לא שייך כל כך, אבל נכנסתי בטעות.
תגיד, לא שמת בטעות תמונה של החדר לאחר בנייתו ?

;)

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י bekki;1001920:
מותר לדעת במה מתעסק ידידנו 'משכבר הימים'?!
שלושה מסכי מחשב בפחות ממטר:eek:

עבודה איכותית!

ראשית - יש 'שם' מטר שישים ...

ו-ב' - אני הקטן עם שלושה מסכים שבקושי מספיקים לי , אז מה הוא - מהנדס תוכנה C# בחטיבה הביטחונית של משרד הביטחון (עד כאן הוא הסכים להגיד לי , אבל כש'חפרתי' הוא לא הסכים לפרט).

תודה על המחמאה...

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י יערי;1001926:
אני לא שייך כל כך, אבל נכנסתי בטעות.
תגיד, לא שמת בטעות תמונה של החדר לאחר בנייתו ?

;)

לא נשמה , מדובר בהדמיה פוטו-ריאליסטית (מציאותית אך לא אמתית...)

...ותודה גדולה על המחמאה ש'התפקששה' לך ...

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י member;1001916:
השעה שלוש וחצי או רבע לאחת?

עכשיו , רבע לאחת עשרה ...

שהוא יכוון את השעונים שלו לבד , יש גבול עד כמה אני אמור 'לשרת' אותו , עוד מעט יבקשו ממני לעשות גם כביסה ...:D

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י קליגרף B;1001949:
מעניין איפה הוא מחביא את הבגדים

כפי שכבר ציינתי באשכול הקודם - ' מטבח?! ' (אתה מוזמן להציץ שם...) ישנו בתכנון ארון גדול של 6 דלתות האמור 'לשבת' על הקיר הרביעי של החדר , קיר אשר לא נכלל בהדמיה...

אז לא כל כך 'נכון' להגיע באמצע הסרט ולהעיר .

נקודה למחשבה ...

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י התלתיסט;1001953:
כפי שכבר ציינתי באשכול הקודם - ' מטבח?! ' (אתה מוזמן להציץ שם...) ישנו בתכנון ארון גדול של 6 דלתות האמור 'לשבת' על הקיר הרביעי של החדר , קיר אשר לא נכלל בהדמיה...

אז לא כל כך 'נכון' להגיע באמצע הסרט ולהעיר .

נקודה למחשבה ...

אהה , אתה הוא זה שמחביא

רחלים

חומרי הוראה מדהימים, לבית, לגן ולכיתה ttps://www.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
דירת יחיד תמיד נשמעת כמו איזה צינוק חאפר מבולגן.
ופה השכלתם לתכנן דירה? בגודל קטן בהחלט שנותנת מרחב ראיה.
אין כאן הרגשה של צפיפות ודחיסה, אלא של רחבות ונעימות.
וזה בהחלט ראוי לשבח.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י רחלים;1001963:
דירת יחיד תמיד נשמעת כמו איזה צינוק חאפר מבולגן.
ופה השכלתם לתכנן דירה? בגודל קטן בהחלט שנותנת מרחב ראיה.
אין כאן הרגשה של צפיפות ודחיסה, אלא של רחבות ונעימות.
וזה בהחלט ראוי לשבח.

תודה תודה ושוב פעם תודה .

נ.ב.
אני מתלהב מהמחמאות האלו דווקא כאן , כי פורום זה הוא של תלת מימד בעיקרו , ובדרך כלל רוב ההתייחסויות נוגעות לעצם ההדמיה (וגם מעט לעיצוב) אבל כאן המחמאה על עצם התכנון בהחלט במקומה מפני שכפי שכבר ציינת , לתכנן חלל ב'גודל' מצ'וקמק שכזה היה כמעט בלתי אפשרי אבל סייעתא דשמייא שזה מה שיצא בסופו של דבר , ועל התבונה שניתנה לי תודתי נתונה אך ורק לבורא עולם .

חנוש-

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
דירה 'שווה' יש ל'מוטי' שלך....
מכיל את הכל במינימום מקום.
ו... הדמיה בחינם, שווה שווה.
נחמד מאוד לראות את התריס מסתיר באלגנטיות את המכונות, 'אפרתה' - לא גונבים לך זכויות - רק נחמד לראות את ההתפתחות של זה.
יש לך עבודות יפיפיות, ועוד יותר יפה זה ההתייחסות שלך לכל תגובה.
ההערכה שלך לכל אחד, וההרגשה הטובה שאתה נותן לכל אחד שהגיב,
מראה על משו מיוחד באישיות שלך.
המשך להצליח!

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני הבטתי שוב ושוב כדי לראות אם זה לא תמונה....

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י חננוש;1002002:
דירה 'שווה' יש ל'מוטי' שלך....
מכיל את הכל במינימום מקום.
ו... הדמיה בחינם, שווה שווה.
נחמד מאוד לראות את התריס מסתיר באלגנטיות את המכונות, 'אפרתה' - לא גונבים לך זכויות - רק נחמד לראות את ההתפתחות של זה.
יש לך עבודות יפיפיות, ועוד יותר יפה זה ההתייחסות שלך לכל תגובה.
ההערכה שלך לכל אחד, וההרגשה הטובה שאתה נותן לכל אחד שהגיב,
מראה על משו מיוחד באישיות שלך.
המשך להצליח!

אחרי כאלו מילים ... טוב שאני יושב ... דקה אני חייב כוס מים בשביל להירגע - תודה !!!

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י sara100;1002008:
גם אני הבטתי שוב ושוב כדי לראות אם זה לא תמונה....

בס"ד.

ככשאלו המלאכים 'בתרעומת' את הקב"ה למה עשה הוא 'כך' לעשרת הרוגי מלכות הצדיקים??? ענה להם השם , אם לא תשתקו אחזיר את העולם לתוהו ובוהו!!! ושאלו כל המפרשים , וכי זוהי תשובה - 'לסתום' להם את הפה ? ותירצו שם , שכוונתו של הבורא הייתה לומר להם שלכל תוצאה ישנה סיבה ומסובב , ומי שמגיע 'באמצע הסרט' לא מבין ושואל למה 'הרגו' את זה , ולמה נענש ההוא , ולכן בהחזרת העולם לתוהו ובוהו יבינו כולם מדוע הגיע כך להוא ואחרת לחברו ...

בהשאלה - גם כאן אם עדיין מישהו לא מאמין שמדובר בהדמייה , פשוט אראה לו את התוכנית בתוכנת ה-3ds Max שלי , ואז הוא יבין הכל לבד ...;)

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
לא נעים "להרוס"...
קודם כל אומר שההדמיה "פיצוץ"! מאד אהבתי!
ועכשיו למנה העקרית... (תכין אופטלגין או משהו בסגנון...)
1. מהתרשמות ראשונית מהתמונה הקטנה... הטקסטורה של העץ במכירות של השולחן... "חוגגת", מקרוב אולי לא שמים לב כל כך אבל כשהתמונה קטנה רואים שהבדלי הצבע בגוון העץ די גדולים וזה די מפריע לעניות דעתי. מה גם שעד כמה ששמתי לב הנגרים משתדלים שהגוון יהיה אחיד פחות או יותר ואפילו לחתוך את כל המגירות מאותה חתיכת עץ כדי שתהיה המשכיות של הטקסטורה. אבל זה בקטנה...
2. יש שקעים, סבבה. יש מחשבים שעובדים. גם זה סבבה. מנורות שמאירות, עוד יותר סבבה...
אבל אף מכשיר לא מחובר לשקע... מוזר לא?
3. הטקסטורה של הכסא... (עבור לסעיף הבא)
4. זה דווקא טוב: המיטה - סוף הדרך כמו שאומרים בלע"ז, מושלם, פשוט מושלם!
5. השקעים ליד המיטה, מטושטשים. זה מעולה מאד ומוסיף לריאליסטיות. המוזר הוא שהשקעים שמתחת לשולחן ששם התאורה עוד יותר גרועה, היו אמורים לכאורה להיות עוד יותר מטושטשים...
6. המחשבים צמודים מידי לקיר, אם סעיף 2 כולל גם את שאר הכבלים שיש מאחורי המחשב... אז סבבה.

זהו, סיימתי "לקטר"...
(לא תמיד יש לי סבלנות לעשות את זה... ואני מודה, חלק מהדברים הייתי ממש צריך "לחפש"...)

הטקסטורה המטושטשת שבקיר שליד המיטה - גאוני!
והשמיכה... כבר אמרתי?

אחלה רינדור בסה"כ, מאד אהבתי!

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י יניב;1002066:
לא נעים "להרוס"...
קודם כל אומר שההדמיה "פיצוץ"! מאד אהבתי!
ועכשיו למנה העקרית... (תכין אופטלגין או משהו בסגנון...)
1. מהתרשמות ראשונית מהתמונה הקטנה... הטקסטורה של העץ במכירות של השולחן... "חוגגת", מקרוב אולי לא שמים לב כל כך אבל כשהתמונה קטנה רואים שהבדלי הצבע בגוון העץ די גדולים וזה די מפריע לעניות דעתי. מה גם שעד כמה ששמתי לב הנגרים משתדלים שהגוון יהיה אחיד פחות או יותר ואפילו לחתוך את כל המגירות מאותה חתיכת עץ כדי שתהיה המשכיות של הטקסטורה. אבל זה בקטנה...
2. יש שקעים, סבבה. יש מחשבים שעובדים. גם זה סבבה. מנורות שמאירות, עוד יותר סבבה...
אבל אף מכשיר לא מחובר לשקע... מוזר לא?
3. הטקסטורה של הכסא... (עבור לסעיף הבא)
4. זה דווקא טוב: המיטה - סוף הדרך כמו שאומרים בלע"ז, מושלם, פשוט מושלם!
5. השקעים ליד המיטה, מטושטשים. זה מעולה מאד ומוסיף לריאליסטיות. המוזר הוא שהשקעים שמתחת לשולחן ששם התאורה עוד יותר גרועה, היו אמורים לכאורה להיות עוד יותר מטושטשים...
6. המחשבים צמודים מידי לקיר, אם סעיף 2 כולל גם את שאר הכבלים שיש מאחורי המחשב... אז סבבה.

זהו, סיימתי "לקטר"...
(לא תמיד יש לי סבלנות לעשות את זה... ואני מודה, חלק מהדברים הייתי ממש צריך "לחפש"...)

הטקסטורה המטושטשת שבקיר שליד המיטה - גאוני!
והשמיכה... כבר אמרתי?

אחלה רינדור בסה"כ, מאד אהבתי!

בס"ד

איפה היית עד עכשיו אני כל הערב מחכה לך ...

ובכן אתה ממש לא 'הורס' ההיפך הוא הנכון הערות והארות שבאות ממקום נכון ואמיתי , הן רק בונות ומעילות .

ובכן עכשיו אענה על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון ...

1. אתה צודק , הייתי יכול יותר להשקיע בהחלת ה- UV הטקסטוראלית יותר טוב , אבל בכדי להגיע לרמת נגר , הייתי צריך להיות בעצמי חצי נגר ואני לא ...

2. בכדי למשוך כבלים ולתקוע אותם בשקע הייתי צריך לעבוד יום שלם בלי גוזמה , רק בכדי למדל כבל (שיראה ראליסטי) לקומקום (בהדמיה של המטבח , זוכר?!) ו'לתקוע' את השקע שלו בשקע שבקיר הייתי צריך 'לשרוף' זמן יקר , אז 'למשוך' כבלים לכל מכשירי החשמל ועוד 'לתקוע' אותם בשקעים שלהם , יש גבול גם להדמיה , לא ?

3. מה הבעיה בה ?

4. תודה רבה , גם התגובה מושלמת !

5. השקעים ככלל לבנים , וכשהם 'סופגים' תאורה , הם 'מלבינים' עוד יותר , לעומתם השקעים שתחת השולחן בולטים בלובנם על רקע העדר האור ...

6. אם היית רואה את הקובץ היית מבחין שהם בדיוק במקומם .

בסך הכל , תודה רבה על שהשקעת מזמנך וסבלנותך בכדי להגיב ולהחמיא :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה