לחובבי חזנות

מצב
הנושא נעול.

550

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
החזן צבי גרינהיים -
אשמח לשמוע עליו וכן אם יש למישהו קטעים ממנו אשמח שיעלה. תודה רבה.

חנצ'ו

משתמש פעיל
שלום רב!
אשמח לקבל קטעי חזנות של החזן אברהם מרדכי וקס כקבצים להורדה תודה מראש!

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
חברי אשכול החזנות שבוע טוב!
אני ממש רוצה להתייעץ איתכם וחשובה לי דעתו של כל אחד כאן.
אני מצרף לכם קישור לקטע חזנות של אחי, אדם שנולד לחזנות, מי שזוכר לפני כמה שנים בהיותו בחור היה מופיע הרבה בבית הכנסת הגדול ברמת גן.
קולו אדיר מזכיר לרבים את סירוטה פינת יוסלה.
הוא כיום לומד כל היום וקשה לי להוציא אותי סתם לעולם החזנות ואז לגלות שהעולם הזה כבר לא קיים או לחילופין הולך ונעלם.
במידה ונשקיע הוא יקבל תפוצה נרחבת וקולו האדיר יתחיל להרעיש בימות ובירות.
אשמח מאד לפידבק וחוות דעת מכם גם על קולו העצום, וגם על עולם החזנות האם הוא נמוג והופך לעולם של מעט מאד חזנות והרבה שירה וסחבק או שהוא קיים בועט וצועק תרתי משמע.
תודה מראש
הנה הקישור:

550

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
אני מצרף לכם קישור לקטע חזנות של אחי, אדם שנולד לחזנות, מי שזוכר לפני כמה שנים בהיותו בחור היה מופיע הרבה בבית הכנסת הגדול ברמת גן.
הוא כיום לומד כל היום וקשה לי להוציא אותי סתם לעולם החזנות ואז לגלות שהעולם הזה כבר לא קיים או לחילופין הולך ונעלם.
אשמח מאד לפידבק וחוות דעת מכם גם על קולו העצום, וגם על עולם החזנות האם הוא נמוג והופך לעולם של מעט מאד חזנות והרבה שירה וסחבק או שהוא קיים בועט וצועק תרתי משמע.
תודה מראש
הנה הקישור:
חסום בנטפרי

פינת המבקר

משתמש רשום
קול מדהים ....
ומאוד יפה ..
לא מספיק הבנתי את כוונתך האם להוציא אותו חזרה לשוק? א"כ אם זה עניין כספי
בשוק היום אין בזה הרבה כסף
אך דבר חשוב, יש לו קול עמוק וכאמור מאוד יפה אבל היום הדור הצעיר פחות מתחבר לקולות כאלה ויותר מתחבר לקולות יותר קלילים זו דעתי

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
קול מדהים ....
ומאוד יפה ..
לא מספיק הבנתי את כוונתך האם להוציא אותו חזרה לשוק? א"כ אם זה עניין כספי
בשוק היום אין בזה הרבה כסף
אך דבר חשוב, יש לו קול עמוק וכאמור מאוד יפה אבל היום הדור הצעיר פחות מתחבר לקולות כאלה ויותר מתחבר לקולות יותר קלילים זו דעתי

זו גם דעתי.
היינו בעבר מופיעים עם כמה וכמה חזנים שהיו להיטים לפני 10 ו 15 שנה, אבל באמת הבנתי שהיום צריך נראות כריזמטית ויפה, זרימה עם הציבור, והרבה מאד שירה שזה לא ממש מתאים לסגנונו האדיר והכבד

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
מחפש הרבה זמן,
ללא הצלחה מרובה,
משהו של שנות ה 80-90

השיר "שמע ישראל - הוא אלוקינו וכו' והוא ישמיענו " (מתוך קדושה - מוסף שבת)
מתוך קלטת ששמה: "החיילים הקטנים שרים" (כנראה קשור ל"צבאות ה'" של חב"ד)

זו מנגינה מאוד פופולרית ומוכרת, הרבה בעלי תפילה וחזנים שרים את זה

אני חושב שקלטת זו, הייתה המקור

אשכרה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
השיר "שמע ישראל - הוא אלוקינו וכו' והוא ישמיענו " (מתוך קדושה - מוסף שבת)
זה ?

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI

קלרנית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
תודה מראש
הנה הקישור:
אני ממש מחבב את הסגנון הזה שכבר נדיר מאד בימינו, ואני משער שעוד הרבה חובבי חזנות יהנו ממנו מאד, השאלה בדבר שוק החזנות בעינה עומדת.
אדם שלומד, לא אמורים להוציא אותו מהלימוד לפי הצורך הציבורי, אלא לפי הצורך הפרטי לפרנסה.

אבי100

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  33  פעמים

לוח מודעות

למעלה