לחובבי חזנות

מצב
הנושא נעול.

AyalaL

משתמש פעיל
D I G I T A L
חד גדיא בן ציון מילר
פעם היה את זה מהקוצנרט בקראקוב
אמור להיות משהו מאד יפה..
אני מאד אשמח אם יש למישהו!!

rik

משתמש צעיר
מישהו יודע אם הדיסק המצוין של ישראל רנד 'אתה נגלית' יש עליו זכויות יוצרים?
אם לא, אשמח שיעלו אותו...

rik

משתמש צעיר
הוא נמכר עדיין?
אם לא, אולי לא אכפת לו שיעתיקו כי ממילא א"א לקנות...

גוייבה

משתמש רשום
חברי אשכול החזנות שבוע טוב!
אני ממש רוצה להתייעץ איתכם וחשובה לי דעתו של כל אחד כאן.
אני מצרף לכם קישור לקטע חזנות של אחי, אדם שנולד לחזנות, מי שזוכר לפני כמה שנים בהיותו בחור היה מופיע הרבה בבית הכנסת הגדול ברמת גן.
קולו אדיר מזכיר לרבים את סירוטה פינת יוסלה.
הוא כיום לומד כל היום וקשה לי להוציא אותי סתם לעולם החזנות ואז לגלות שהעולם הזה כבר לא קיים או לחילופין הולך ונעלם.
במידה ונשקיע הוא יקבל תפוצה נרחבת וקולו האדיר יתחיל להרעיש בימות ובירות.
אשמח מאד לפידבק וחוות דעת מכם גם על קולו העצום, וגם על עולם החזנות האם הוא נמוג והופך לעולם של מעט מאד חזנות והרבה שירה וסחבק או שהוא קיים בועט וצועק תרתי משמע.
תודה מראש
הנה הקישור:
אפשר כקובץ להורדה?

ד.י

משתמש חדש
הרב יצחק הכהן חילק בעבר דיסקים בחינם של הרב משה חבושה, ובניהם שירת הבקשות, קריאת התנ"ך (עם קריאת טעמי המקרא), קריאת שמע, שיר השירים וכו'. (בהקדמות בדרך כלל יש שיעור של הרב)
למי שיש את הדיסקים ויכול העלאות את החומר לפה אני אשמח. (אני לא רוצה להוריד מיוטיוב, אני דווקא מעוניין במקורי)

לדוגמה:

נערך לאחרונה ב:

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
מנחם טוקר בטוויטר: ‏מתפלל לרפואת גדול החזנים בדורנו, ידידי הטוב יצחק מאיר הלפגוט, שנמצא במצב קשה בניו יורק. שמו לתפילה: יצחק מאיר בן חיה פסיה.

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מנחם טוקר בטוויטר: ‏מתפלל לרפואת גדול החזנים בדורנו, ידידי הטוב יצחק מאיר הלפגוט, שנמצא במצב קשה בניו יורק. שמו לתפילה: יצחק מאיר בן חיה פסיה.
לפי בירור שלי אצל כמה חזנים שהם בקשר איתו
הוא מרגיש די בסדר
הוא עוד יגיד ק-ל מלא רחמים לכל מי שמספיד אותו:)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה