אסטרטגיה לזה לא ציפיתי!

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
@אהובה ו
יש לי מוצר שיכול להתאים, אשמח אם תוכלו לפנות למייל
deybaer בג'ימייל.

(היה כדאי אם תתנו פה כתובת מייל לכל המתעניינים).

חבדניק

משתמש פעיל
תמיד ידעתי ששיווק לבעלי עסקים הוא קשה, אך לזה לא ציפיתי!

אתחיל מההתחלה...

לפני כמה חודשים התחלנו לבנות מארקטפלייס. הרעיון היה לחצור פלטפורמה, לבעלי עסקים קטנים, להגיע ליותר לקוחות ולמכור מוצרים.

חקרתי רבות את הנושא של מארקטפלייסים, ולפי זה בנינו מארקטפלייס ממוקד (מתנות), כשקהל היעד הוא קהילת דוברי אנגלית בארץ, וידידים ומשפחה שלהם בחו"ל, שרוצים לשלוח מתנות לשבת, שמחה, או כל אירוע. הייחודיות של המארקט ע"פ מארקטים קיימים (כמו אמאזון או אתסי) הוא בכך שזה בנוי לפי לוח השנה היהודי, והצרכים של הקהילה.

יש לנו צוות שיווק אלוףף מומחה איקומורס, שיודע להביא קונים.

הבעיה שלא ציפיתי לה, היא הקושי להגיע למוכרים!

קהל היעד העיקרי מבחינת מוכרים הם עסקים קטנים, גם מהבית, אך לא רק, עם מוצרים איכותיים בתחום הפרחים, שוקולדים, אביזרים ממותגים, מארזי מתנות, וכו'

מה עושים?
הרעיון והאתר נראים מהמם!
רק הערה קטנה: הייתי מכניס גם מחירים בדולרים בשביל קהל היעד מחו"ל שלא "מדבר" בשקלים.

כיוון - פרסום ומיתוג

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יתכן שיש כאן גם בעיה טכנית בלבד...
אהובה ו, מה פרטי הקשר שלך? לא מצאתי אותו באתר,
פרטי הקשר שלי הוא: pery, שטרודל, kivun1.co.il

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה