מאחורי הקלעים לוקיישנים

צילום ועיבוד תמונות >> תוכן מקצועי

אחמד הנגר, עפרון מעוך, הבטחות, והמלצה לוהטת על חברת מטבחים יוצאת דופן!
קצת מילים על פעם, היום, איי גלוס, ועוד קצת מילים על מטבחים ועניינים
3.67 star(s) 3 ratings
שמחונים מציגה: מארזים אלגנטיים ויוקרתיים החל מ-65 ש"ח בלבד
זה לא משנה את מי אתם רוצים להפתיע, לשמחונים יש את המארז המתאים! שמחונים מציגה: מארזים אלגנטיים ויוקרתיים שנועדו לעשות חם בלב, טעים בפה וטוב בנשמה.
תורמים לא מחליפים כמו ממשלות, תישארו איתם
שלוש דרכים לדאוג שהתורמים שלך ירוצו איתך לאורך כל הדרך כל עמותה חייבת לבנות לעצמה גאנט בתחילת שנה, ולבחור שלושה מועדים או אירועים אליהם היא...
5.00 star(s) 1 ratings
אל תחשבו פעמיים! חושבים 3
שנה שלישית להגרלה המפתיעה של 'עלי שיח' על דופלקס חלומי עם נוף לכנרת, שלוש שנים, שלושה פרסים יקרי ערך ושלושה חלומות שעומדים להתגשם. כל הפרטים על...

הצילום פועם בלבבי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
צפוניות!!!
איפה יש שלכת?
ומי שמחפשת לוקיישן, שתלך לכפר חסידים, כל פינה מדהימה!!!! הסתובבתי ארבע שעות עם ילדת בת מצווה והצטערתי בשבילה שנגמר הזמן... היה כל כך הרבה מקומות בפחות מקילומטר הוצאתי 45 תמונות מעובדות פלוס עוד כמה!
מי שרוצה פירוט ושאני אשלח תמונות, בשמחה!

הצילום פועם בלבבי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
.התמונות באיכות נמוכה.
למי שבאה מרכסים: השביל שמקצר לכפר באמצע רחוב האלונים, בסוף השביל הפינה המהמהמת הזאת:
IMG_1613_1.jpg IMG_1697_1 (1).jpg
אחרי שעשיתי עוד כמה תמונות שם פניתי שמאלה והמשכתי ישר ישר עד שהגעתי לחצר המהממת הזאת.
נגלה לכם שהתלבטתי אם להעלות כי היא כזאת מושלמת שלא בא לי שיעתיקו, אבל יאללה מפרגנת!

IMG_1700_1.jpg IMG_1700_1 (1).jpg
יצאתי מהחצר והמשכנו ישר לכיוון הרפת שנמצאת משמאל לחצר.
עשיתי עוד המון פוזות אך אין מספיק מקום להעלות... תעופו על הלוקיישן הזה בו צילמתי חמש משפחות וכולם התלהבו ולא הבינו מאיפה הגרלתי אותם לשם... (חשוב לבא בשעות הבוקר התאורה ממש טוב ואין שמש על הפנים)
IMG_1830_1.jpg

IMG_1924_1.jpg
ממול בר כל למעלה יש את הכביש השקט עם העצים בצדדים והשיחים. IMG_2065_1.jpg IMG_2075_1.jpg IMG_1981_1.jpg
המשכתי למטה (שימו לב כבר היה שעה ממש קשה. חשוב לבדוק כל לוקיישן מה השעות שלו ומה העדיפויות שלכם.)

IMG_2160_1.jpg
אני חושבת שזה השטח של פחות מקלימוטר וכמה תמונות הוצאתי... זאת רק טעימונת.
המון הצלחות לכולן!
ואשמח שמישהי תענה לי איפה יש שלכת באזור. תודה!

M-I-R-I

מירי - רגעים שאוהבים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מחפשת מקום לצילום והסרטת בת מצוה,
במקום כמובן פתוח שיש בו אבנים שהיא יכולה לעלות עליהם..
מקום שהיהיה כמו מצודה וכדומה,
באזור ירושלים או הדרום.
קבר שמואל הנביא
עשיתי שם סיור לכלה, יצא מושלם!

דסולישה ❤

צלמת וגרפיקאית.
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
.התמונות באיכות נמוכה.
למי שבאה מרכסים: השביל שמקצר לכפר באמצע רחוב האלונים, בסוף השביל הפינה המהמהמת הזאת:
צפה בקובץ המצורף 745716 צפה בקובץ המצורף 745718
אחרי שעשיתי עוד כמה תמונות שם פניתי שמאלה והמשכתי ישר ישר עד שהגעתי לחצר המהממת הזאת.
נגלה לכם שהתלבטתי אם להעלות כי היא כזאת מושלמת שלא בא לי שיעתיקו, אבל יאללה מפרגנת!

צפה בקובץ המצורף 745719 צפה בקובץ המצורף 745720
יצאתי מהחצר והמשכנו ישר לכיוון הרפת שנמצאת משמאל לחצר.
עשיתי עוד המון פוזות אך אין מספיק מקום להעלות... תעופו על הלוקיישן הזה בו צילמתי חמש משפחות וכולם התלהבו ולא הבינו מאיפה הגרלתי אותם לשם... (חשוב לבא בשעות הבוקר התאורה ממש טוב ואין שמש על הפנים)
צפה בקובץ המצורף 745722

צפה בקובץ המצורף 745723
ממול בר כל למעלה יש את הכביש השקט עם העצים בצדדים והשיחים. צפה בקובץ המצורף 745724 צפה בקובץ המצורף 745725 צפה בקובץ המצורף 745726
המשכתי למטה (שימו לב כבר היה שעה ממש קשה. חשוב לבדוק כל לוקיישן מה השעות שלו ומה העדיפויות שלכם.)

צפה בקובץ המצורף 745727
אני חושבת שזה השטח של פחות מקלימוטר וכמה תמונות הוצאתי... זאת רק טעימונת.
המון הצלחות לכולן!
ואשמח שמישהי תענה לי איפה יש שלכת באזור. תודה!
כל הכבוד, אפרת, על ההסבר המפורט!!!!!

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה