עזרה לוח גרפי

צופיה ציפלביץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שלום לכולם!
אשמח לקבל המלצות לסוגי לוח גרפי, מה הנתונים שצריך לבדוק וכו'..
אני עובדת עם פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין.
תודה רבה מראש!

אריאל לוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם לא כתבת בפורום של המאיירים - תכתבי גם שם, בטח למלא שם יש... :rolleyes:
לי יש לוח גרפי של וואקום שקניתי לפני 7 שנים בערך (וואו זה מזמן) ב1,400. אני מאוד מרוצה ממנו.
הדברים שצריך לבדוק:
א. שטח פעיל - כמה גדול השטח הפעיל בלוח - ככול שהוא יותר גדול יותר טוב. (צריך להבחין בין השטח הפעיל לגודל הלוח, כי תמיד יש בקצוות שטח מת)
ב. דרגות לחיצה - לאיור במברשות בפוטושופ יש אפשרות להבחין כמה חזק את לוחצת עם העט על הלוח ולפי זה הקו נהיה יותר חזק ועבה, וזה יוצר מראה איורי ואפשרות לקווים דקים ועדינים. כמובן ככל שיש יותר דרגות לחיצה יותר טוב.
ג. לי אין כזה, אבל הלוחות השווים באמת אלה כאלה שהם גם מסך בעצמם, ומעבר לזה שזה מגניב - החשיבות של זה היא בגלל שקשה להתרגל לצייר במקום אחד והתוצאה מופיעה במקום אחר (על המסך) אבל כמובן שהלוחות האלה הרבה יותר יקרים.
בהצלחה!!

ayalapunch

אילה פנציארי | קופרייטרית ומעצבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
הדמיות בתלת מימד
שלום לכולם!
אשמח לקבל המלצות לסוגי לוח גרפי, מה הנתונים שצריך לבדוק וכו'..
אני עובדת עם פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין.
תודה רבה מראש!
אם הצורך שלך הוא רק לגרפיקה, את לא צריכה להשקיע באחד יקר. לי יש לי וואקום בסביבות ה600 נראה לי הוא עלה והוא מצוין לי, ואני גם מאיירת. את יכולה לדעתי האישית להסתפק בדגם הפשוט של וואקום. ויש גם הרבה מתחרים סינים כמו שהבנתי שתמצאי עוד יותר בזול.. יש עלזה כמה אשכולות בפורום מאיירים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה