סיפור בהמשכים לוחמת. המשך של הפרולוג.

Talya kadosh

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
היי, תודה על התגובות.
אני אגיד מה העניין שבגללו אני מתלבטת אם לחזור ולהעלות או פשוט לשתף בדברים אחרים. אחרי כל העניין של הערפול, התחלתי לעבור על הסיפור ויצא ששיניתי אותו ממש. זאת אומרת, אם אני מעלה, יש סיכוי גדול שחלק מהזירות לא תבינו. ולהעלות מהתחלה כשחלק ניכר נשאר על מכונו, זה קצת חסר טעם, אני חושבת. לא?

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
היי, תודה על התגובות.
אני אגיד מה העניין שבגללו אני מתלבטת אם לחזור ולהעלות או פשוט לשתף בדברים אחרים. אחרי כל העניין של הערפול, התחלתי לעבור על הסיפור ויצא ששיניתי אותו ממש. זאת אומרת, אם אני מעלה, יש סיכוי גדול שחלק מהזירות לא תבינו. ולהעלות מהתחלה כשחלק ניכר נשאר על מכונו, זה קצת חסר טעם, אני חושבת. לא?
אין על מה לדבר.
הסיפור הזה בחיים לא ישווה לשיתופים אחרים.
אני, וגם כמה חברות שקוראות את זה ולא יכולות להגיב מחוסר הרשאה, מכורות לסיפור הזה ומוחות בתוקף על הפסקתו.
אנחנו רוצות את הסיפור הזה לא משהו אחר.
אני חושבת שכולם יסכימו איתי.
אסור להפסיק את הסיפור הזה. אסור.
מי שמסכימה שתלייק.

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
היי, תודה על התגובות.
יש סיכוי שלעולם לא נדע את ההמשך??
שלא נקרא עוד אפילו פרק, שורה, משפט מהסיפור היפיפיה הזה?
מה זה שיניתי אותו ממש? איזה דמויות 'הרגת' לנו?:(:(

'הפגנה לא חשוב על מה' רוצים את 'הלוחמת' בחזרה!

לעלות הכל מהתחלה (אפילו באשכול חדש) מופקע מידי?

Talya kadosh

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה גדולה @רוח פרצים ו@אתיס, אני ממש שמחה לשמוע שהסיפור טוב, ברוך השם. אני לא מתכוונת שאני לא רוצה להעלות אותו, כמובן. השאלה שלי היא פרקטית, איך? אני פשוט צריכה לחשוב אם יש טעם להעלות מחדש. אל דאגה, לא 'הרגתי' כמעט דמויות, רק שוליות. אבל מדגסקר השתנה לגמרי.

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תודה גדולה @רוח פרצים ו@אתיס, אני ממש שמחה לשמוע שהסיפור טוב, ברוך השם. אני לא מתכוונת שאני לא רוצה להעלות אותו, כמובן. השאלה שלי היא פרקטית, איך? אני פשוט צריכה לחשוב אם יש טעם להעלות מחדש. אל דאגה, לא 'הרגתי' כמעט דמויות, רק שוליות. אבל מדגסקר השתנה לגמרי.
למה מדגסקר השתנתה?
אהבתי אותה, רק רציתי הסבר אליה.
כל המיוחדות הייתה בזה שהיא שונה מכל סיפור שהכרתי עד כה.
היא מדברת על שבטים, קבוצות ונאמנויות.
אהבנו אותה. אל תהרסי.
לגבי איך לעשות פה,
מישהי שאלה שאלה יפה- למה שלא תשתפי שוב את הסיפור, בגרסה החדשה,
או שתכתבי לנו בפירוט מה השתנה ופשוט תמשיכי בפרקים החדשים והמעודכנים.
אני, בכל אופן, לא מסוגלת לחכות הרבה עד שתכתבי את זה מחדש.
תשתפי אותנו בשלבים.
נשמח לעזור. בשביל זה יש את הקהילה הזו.
זה גם יעזור לך, וגם לנו. זה ישפר אותנו מבחינת כתיבה.

Talya kadosh

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני אדייק, מדגסקר לא השתנה, אבל הרקע כן. הפרטים נשארו אותו דבר, העלילה מתחלפת. זה רעיון, להעלות את הכל מחדש אבל אני בכל זאת מעט מתלבטת לגביו, כי זה אומר שאת כל שאר חלקי הסיפור תצטרכו לקרוא שוב. לגבי ההסבר, זה באמת רעיון מעניין. אני גם חושבת שיותר ישים.
אני אחשוב עליו, הוא נראה לי יותר בכיוון. תודה על הרעיון!

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני חושבת שאין כמו לקרוא את הפרקים כמו שהם.
אני בעד שתעלי את הסיפור מהתחלה ככה גם יהיה רצף (אפשר אפילו באשכול חדש אם זה יהיה לך יותר נוח).
אבל אם זה לא מה שנוח לך ולכולם אפשר להסתפק בהסבר.
(רק תעלי כבר המשך!)

בובה בובה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אולי תעלי את הסיפור מהתחלה, כל הפרקים בבת אחת (אבל בהודעות נפרדות)
ואז תמשיכי בקצב השבועי עם הפרקים החדשים?

נ. גל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
קודם כל, @Talya kadosh, בהצלחה עם השיכתובים. החלק הכי חשוב (וגם הכי קשה) ביצירת האיכותיות של ספר.

מעבר מזה - כמובן שאני אשמח לכל פרק שיעלה, בכל גרסה. מבחינתי הכי טוב שתעלי את הפרקים בצורה שנוחה לך, באופן שתרגישי הכי טוב עם הדמויות והעלילה.

מעלה כמה שאלות שלדעתי הן הקובעות ביחס להמשך הפרסום:
1. האם את רוצה ביקורת מהקהילה גם על הגרסה החדשה של מדגסקר?
2. האם את רוצה לחלק את הפרקים אחרת מהחלוקה שהייתה עד כה? (נניח, להעלות פרקים שיש בהם יותר השלמות, ורק מעט התקדמות בזירות אחרות.)
3. מה תהיה צורת הפרסום שבה יהיה לך הכי נוח ליצור את הרצף או להדגיש את הבידול בין הגרסאות?
4. למה את זקוקה כדי להעביר לקהל את הסיפור החדש?

בהצלחה, מחכים לקרוא את ברק ונועה בגרסתם החדשה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה