חו"ד לוגו ל..... עצמי! הגיע הזמן להתחדש?

מוצדק להחליף לוגו?

• סה"כ מצביעים
    48

צריח

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שימו לב - בעקבות הביקורות - חושב ששיפרתי :)
צפה בקובץ המצורף 836785
הלכתי על בסיס א' יותר קליגרפית, הנותנת צוואר לציפור.
דאגתי שהציפור תיראה יותר מאוזנת, יותר עפה, עם כנפיים גדולות במחיר הקריאות של הליגטורה.
מה אומרים?
טוב מאוד
במבט ראשון נראה מתאים מאוד למאייר/צייר וכו'
בכו''א אם אתה לא הנ''ל
גם מעצב גרפי יכול להתאים
-אבל זה דרך הפוכה מבריף

הצלחות...

אריאל לוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
טוב מאוד
במבט ראשון נראה מתאים מאוד למאייר/צייר וכו'
בכו''א אם אתה לא הנ''ל
גם מעצב גרפי יכול להתאים
-אבל זה דרך הפוכה מבריף

הצלחות...
תודה!
אז מי אני? מה אני?? :rolleyes:
אני מעצב גרפי, ממתג ומאייר (ומעמד ספרים, אבל זה תחת מותג אחר). ואני רוצה להתמקד במיתוג.
אני חושב שהלוגו הזה - למרות שהוא עלול לקחת למקומות קצת אחרים ממיתוג - משקף בדיוק את צורת העבודה שלי. הוא בעצם דוגמא ללוגו מאוייר, המשלב אלמנטים שונים. ואדם שרוצה לוגו בסגנון הזה יפנה אלי.
(לא בדיוק אבל בערך - הלוגו של @חיים בניסטי שבעצם נקרא ארטליינר על שם סגנון עיצוב לוגואים יוקרתי מפס בעובי אחיד, כמו שחיים אוהב ויודע לעשות הכי טוב.)
1613563983113.png

צריח

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה!
אז מי אני? מה אני?? :rolleyes:

(ומעמד ספרים, אבל זה תחת מותג אחר). ואני רוצה להתמקד במיתוג.
אני חושב שהלוגו הזה - למרות שהוא עלול לקחת למקומות קצת אחרים ממיתוג - משקף בדיוק את צורת העבודה שלי. הוא בעצם דוגמא ללוגו מאוייר, המשלב אלמנטים שונים. ואדם שרוצה לוגו בסגנון הזה יפנה אלי.
(לא בדיוק אבל בערך - הלוגו של @חיים בניסטי שבעצם נקרא ארטליינר על שם סגנון עיצוב לוגואים יוקרתי מפס בעובי אחיד, כמו שחיים אוהב ויודע לעשות הכי טוב.)
צפה בקובץ המצורף 836812
אוקיי הבנתי
כפי שאמרתי הלוגו לוקח לאיור+עיצוב
אני מעצב גרפי, ממתג ומאייר
אם כך
הגירסה העדכנית
מתאימה לגמרי

יונתן ליפשיץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
היי אריאל.
הרעיון של האלף/למד לא מספיק מובן. יש עומס של רעיונות עבור אייקון בודד.
להשלמת הרעיון בצורה מובנת יותר הייתי משתמש בליגטורה של אלף-למד ללא הראש של הציפור.
הכנף מספיקה להעברת הרעיון הזה ולנתינת מראה מקורי לאייקון.
אין הלימה טובה לדעתי בין הצבעוניות הטכנולוגית לאייקון שמביע חוויה מקומית יותר עם קריצה מעט נוסטלגית.
הייתי מוותר פה על השימוש בעיגול (ובנגטיב בכלל) שקצת משטיח את הצורה של הלוגו ונותן לו מראה קצת משעמם.
אני מבין שהלוגו מנסה לשקף את השילוב הייחודי של הסגנון שלך אבל כרגע הוא מביע מסר פחות אחיד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה