כללי לוגו | אם אפשר בבקשה עזרה ללוגו בהתהוות

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אני עובד על מיתוג מחודש של העסק שלי ורוצה לשנות את שמו לstudio Rayz שיש בו הקשר לקרני אור וגם לשם שלי.
הלכתי פה על שתי כיוונים: מינימליסטי, וגם לוגו שעיצבתי אך אני לא כל כך מרוצה, עבדתי עליו הרבה ות'אמת אני אפילו לא יכול לשים אצבע על מה בדיו אני לא אוהב בו.
כמובן שיש עוד מה לדבר על צבעים מיקום וכו'...
אלה 2 האופציות הראשיות:
logo Rayz-test.jpg logo Rayz-test2.jpg
תודה רבה לכל העוזרים מראש! אשמח לכל חוות דעת!

לוגוטופ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואלאק וואלאק איזה יופי!!! ממש ממש מיוחד!
פשוט כשרון על!

ת'אמת-יכול להיות שהראשון על פי הכללים יותר טוב, אבל אני חושב שכן עדיף הגרסא השנייה (התלת מימדי). גם כי הוא יותר ייחודי ומבדל, קשור לעולם התוכן, יצירתי... הייתי ממליץ עליו. רק כדי לצבוע אותו בצבע יותר מתאים (כחול למשל-צבע שמביע טכנולוגיה ואמינות).

המון המון הצלחה!! פשוט מההההההההההמם!!!!

מירי ש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L

אסתי קניבסקי

הפקות וידיאו ואנימציה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עבודות יפהפיות. בכל אופן לדעתי כבכל מיתוג צריך לקחת בחשבון את אופי העסק ומה הוא רוצה לשדר. ייתכן שהגרסאות המינימלסטיות באמת מדוייקות ועדינות, אך אולי הן אינן משדרות נכון את מה שאתה צריך.
התחושה האישית שלי היא שלוגו של 3D דווקא צריך לשדר נפח, לאו דווקא עדינות דו-מימדית. לכן מהבחינה הזו דווקא הלוגו המעוצב (האחרון) אולי קולע ומתאים יותר. יש גם מעלה בלוגו הזה שניתן להשתמש בסמל הלוגו ללא הכיתוב, במצבים מסויימים, דבר שיש בו עוצמה מצד עצמו לדעתי.
נסה לשקול בעצמך את הדברים לאור אופי העבודה שלך ומה שאתה רוצה לשדר.
המון הצלחה!

יהודית איגר

מיתוג אנשים ועסקים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
האמצעי הקטן הכי יפה.
האחרון הכי מתאים למטרה אבל צריך שיפוץ ועיבוד.
או אולי להוסיף תלת מימד בקטנה לאמצעי הקטן.

קבצים מצורפים

• upload_2019-5-13_14-6-22.png
    upload_2019-5-13_14-6-22.png
    KB 19.4 · צפיות: 29
  • upload_2019-5-13_14-6-38.png
    upload_2019-5-13_14-6-38.png
    KB 19.4 · צפיות: 28
  • לוגו-18.jpg
    לוגו-18.jpg
    KB 40 · צפיות: 21

מושקי ברקו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
עבודות יפהפיות. בכל אופן לדעתי כבכל מיתוג צריך לקחת בחשבון את אופי העסק ומה הוא רוצה לשדר. ייתכן שהגרסאות המינימלסטיות באמת מדוייקות ועדינות, אך אולי הן אינן משדרות נכון את מה שאתה צריך.
התחושה האישית שלי היא שלוגו של 3D דווקא צריך לשדר נפח, לאו דווקא עדינות דו-מימדית. לכן מהבחינה הזו דווקא הלוגו המעוצב (האחרון) אולי קולע ומתאים יותר. יש גם מעלה בלוגו הזה שניתן להשתמש בסמל הלוגו ללא הכיתוב, במצבים מסויימים, דבר שיש בו עוצמה מצד עצמו לדעתי.
נסה לשקול בעצמך את הדברים לאור אופי העבודה שלך ומה שאתה רוצה לשדר.
המון הצלחה!

נכון. אפשר להוסיף את המילה סטודיו בצורה כלשהי בלוגו התלת מימד (אולי אנכי על בצד ה-r) ולהשתמש באייקון גם בנפרד כמו אאא של הפונטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה