להתפרנס מיצירת סקריפטים

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עדיין צריך למצוא איזה פטרון לבעיה, אנחנו בשנות האלפיים ריבנו של עולם, ובאינדזיין המחשב זז כמו מחשבי 386 עם הנסיך הפרסי...
צריך לדעת לשלב בין תג לאידזיין ולעשות כל אחד בתוכנה שלו. בתג זה עף כמו הנסיך הפרסי ששתה המון המון אקסל.

pointer

משתמש פעיל
שיחקתי עם Affinity וזה עשה רושם של משחק ילדים לעומת אינדיזיין. אפילו לא קרוב.
אין שם כלום.
וה"נוחות" שאפשר בלחיצת כפתור לעבור תוכנה, זה נוחות גרידא שחוסך אולי 4 קליקים אבל לא מוסיף שום פונקציונליות אמיתית.

אחרי ניסיון קצת בשלוש התוכניות, הרגשתי שאם היה בזה תמיכת עברית, הייתי יכול לעבור מאדובי ל"אפיניטי"... (הגם שעדיין חסרות שם הרבה מאד פונקציות שקיימות בתוכניות אדובי). לכן זה חבל גדול שאינו תומך טקסט מימין לשמאל. (המחיר הוא רק 150$ לכל שלוש התוכניות, תשלום אחד, זה מציאה נהדרת לכל מי שאינו זקוק לכל הכלים של אדובי!)
ע"כ בבקשה: נא לבקש בפורומים שלהם עבור תמיכה בשפות מימין לשמאל (support for RTL languages)!
https://forum.affinity.serif.com/

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שווה לשלם על הוותק של התוכנות. זה כלי עבודה, עדיף לשלם בשביל לא להתקע עם באגים של תוכנה חדשה. בפרט בעימוד שקל מאוד להביא את המערכת למצבי קיצון, עם היצרתיות של כל לקוח ולקוח

pointer

משתמש פעיל
אתה צודק, אבל תחשוב על חמש שנים מעכשיו ... אתה לא יכול לידע, אפיניטי יכול לגרום למתחרה גדול לאדובי... אז בקש עכשיו, שאתה לא צריך להיות צועק לשעבר.

(זה חוץ מזה שעשיתי ניסוי מעמיק במשך כמה ימים, ואני מרגיש ששלוש התוכניות הללו מתאימות לצרכים שלי.)

נא לחשוב מהעתיד, ומאלו שהתוכניות מתאימות להם (גם כעת) .
https://forum.affinity.serif.com/

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני גם יכול להעיד שלא מתפרנסים מסקריפטים...
לפחות לא למי שלא דובר אנגלית ויודע למכור בחו"ל.

אמנם אסייג שלא ממש פרסמתי את עצמי. אבל עדיין כמדומני שמי שמחפש סקריפטים לאינדזיין בגוגל היה מוצא אותי די מהר. או לפחות היה מוצא גם אותי.

ככה שאני חושב שבאמת בארץ השוק של הסקריפטים לאינדזיין לא מאפשר מעבר להכנסה מהצד.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים

אמנם אסייג שלא ממש פרסמתי את עצמי. אבל עדיין כמדומני שמי שמחפש סקריפטים לאינדזיין בגוגל היה מוצא אותי די מהר. או לפחות היה מוצא גם אותי.

תודה מיוחדת שהחזרתם האשכול לנושא המקורי שלו. (אני עייף לעמוד כל הזמן 'על המשמר' לא לערבב נושאים באשכול אחד, וגם זה נדמה לי שאני היחיד שאכפת לו.)

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

ברוך שובך אליעזר :)

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה
אני קופץ מפעם לפעם להציץ.
בעיקר שמישהו שולח לי הודעה פרטית...

(אני כבר לא מעמד כמעט)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
פונטים בעברית, אך בכתב מראה.
הופכים את התיבת טקסט בהיפוך מראה, ואז אפשר לכתוב רגיל - גם באפינטי פבלישר
(לא ניסיתי אבל תיאורטית זה כך. כך עבדו פעם בתוכנות שלא תמכו בעברית)

pointer

משתמש פעיל
האם יכול אתה לתת לי קישור לראות מידע נוסף על נושא זה? ואיפה יכולים לקבל\לרכוש גופנים אלו?
בתודה.

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עוד לא מצאתי שם בתוכנה את האפשרות לזרימת טקסט אוטומטית (כמו ע"י שיפט באינדי'), וכן את אפשרות פריסת כותרת משני טורים לאחד (ספאן קולומס).

pointer

משתמש פעיל
עוד לא מצאתי שם בתוכנה את האפשרות לזרימת טקסט אוטומטית (כמו ע"י שיפט באינדי'), וכן את אפשרות פריסת כותרת משני טורים לאחד (ספאן קולומס).
עדיין חסרים הרבה כלים ותכונות באפיניטי, אך הם מתקדמים במהירות (אל תשכח שזו עדיין הגרסה הראשונה של "פובלישר").
חבל להתחיל לבקש תמיכה מימין לשמאל, אחרי שכבר יהיו להם את כל התכונות הדרושות ...

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מתי יקום הצדיק שימציא סקריפט לשני טורים באינדזיין עם כניסת כותרות באמצע שלא תוקע את המחשב, ואני חושב שמי שימציא את הסקריפ הזה יהיה עשיר גדול, ואני הראשון שיקנה אותו בטבין וטקלין
אכן שלזה הסקריפט לא הפתרון,
אבל כל מעמד מחכה בכליון עיניים שהסקריפט המדובר כאן יצא לאור!! ;)
אנחנו עובדים על זה ששני הדברים הנ"ל יהיו בתוכנת עימוד החדשה, לרווחת המעמדים היקרים, שיעמדו ספרי קודש להגדיל תורה ולהאדירה בפאר והדר.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
האם יכול אתה לתת לי קישור לראות מידע נוסף על נושא זה? ואיפה יכולים לקבל\לרכוש גופנים אלו?
בתודה.
לא מכיר מקור מידע בנושא
בחברות הפונטים פעם מכרו פונטים כאלה, אפשר לבדוק איתם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה